نکات لستر برنلی – روباه ها می توانند گرمای مهاجم را افزایش دهند

شروع شلوغ برای لستر

لستر با شروع 6 بازی از پنج بازی ابتدایی ، شروع کندی در لیگ برتر داشته و آنها را در رده دوازدهم جدول قرار داده است ، هرچند در سایر مسابقات نیز مشغول بوده اند.

برندن راجرز تیم چهارشنبه شب در میلوال در جام لیگ دو بر صفر پیروز شد و در دور چهارم در خانه برایتون به تساوی رسید. روباه ها پس از تساوی 2-2 خانگی با ناپولی در اولین بازی خود در لیگ اروپا ، پنجشنبه آینده راهی لگیا ورشو می شوند.

راجرز دارد آیوز پرز پس از محرومیت سه بازی دوباره در دسترس است. کیلیچی ایهاناچو و آدمولا لومن پس از به ثمر رساندن گل های جام حذفی در میانه هفته برای اولین لیگ خود در رقابت هستند.

رودریگز به فرم گلزنی رسید

برنلی پس از کسب تنها یک امتیاز از پنج مسابقه اول خود در رده دوم قرار دارند. آنها با پشت سر گذاشتن هفدهم فصل گذشته ، هرچند به خوبی از سه تیم پایانی ، این بار به نظر می رسد که در نبرد سقوط شرکت خواهند کرد.

مثل لستر ، مال شان دایچ تیم ها در میانه هفته خود در جام لیگ پیش رفتند و با نتیجه 4-1 در خانه روچدیل به برتری رسیدند و در دور چهارم بازی خانگی مقابل تاتنهام را تشکیل دادند.

جی رودریگز هر چهار گل را به ثمر رساند و کنار گذاشتن از ترکیب اصلی در اینجا سخت خواهد بود. ماکسول کورنت، خرید اصلی تابستان در انتقال 13 میلیون پوندی از لیون ، همچنین پس از انجام یک پاس گل در اولین شروع خود در روز سه شنبه ، مورد بحث است.

READ  شرط های ویژه ویژه برای فصل 20/21

جاش براونیل بازی جام را با پای مرده از دست داد اما می تواند اکنون آماده باشد. کوین لانگ و کانر رابرتز پس از اخراج طولانی مدت ، به آمادگی جسمانی نزدیک می شوند.

برای باشگاهی با جاه طلبی های اروپایی نگران کننده است که لستر سه بازی از پنج بازی ابتدایی خود در لیگ برتر را باخته است ، اگرچه چند نکته قابل توجه است.

اولین مورد این است که تیم هایی که آنها را شکست داده اند (وستهام ، منچسترسیتی و برایتون) همگی در رتبه هشتم جدول رده بندی اولیه قرار دارند ، در حالی که دیدارهایی که لستر برده است در مقابل تیم های کمتر از این سطح بوده است. این متناسب با سابقه قوی روباه ها در برابر تیم های زیر هشت تیم برتر فصل گذشته (W14 D5 L5) و هر انتظاری وجود دارد که بارنلی دوباره در آن گروه قرار بگیرد.

نکته دوم در مورد لستر این است که آنها دارای یک نرخ تساوی پایین برای تیمی با چنین جاه طلبی های بلند. فصل گذشته تنها 6 بازی از 38 بازی آنها به صورت تمام عیار به پایان رسید که سومین کمترین تعداد در لیگ بود و در نتیجه این میزان ضرر آنها را افزایش می دهد.

در نهایت این امر باعث شد آنها در چهار تیم برتر فصل گذشته جای بگیرند ، زیرا آنها با لیورپول و چلسی برنده بودند یا برتری داشتند اما 33 درصد بیشتر از هر دو بازی شکست خوردند.

تنها نکته برنلی نتیجه تساوی 1-1 در خانه مقابل لیدز رقم خورد. آنها در هر پنج بازی لیگ گل خورده اند و تنها سه گل به ثمر رسانده اند که همه آنها به صورت انفرادی انجام شده است.

با توجه به اینکه آنها در 10 بازی اخیر خود در پایان فصل گذشته باختند ، کلارت ها در رکود طولانی مدت قرار دارند. رکورد آنها از اوایل ماه مارس ، زمانی که آنها 10 بازی متوالی را در فصل گذشته آغاز کردند ، W3 D1 L11 است.

پیروزی ها در آن دور نادر بوده است اما در مواردی که اتفاق افتاده بسیار چشمگیر بوده است-2-1 در اورتون ، 4-0 در ولوز و 2-0 در فولام-و همه آنها در راه بودند.

READ  Daily Acca: صلاح برای زدن ضربه به پل

شاگردان دایچ همچنین فصل گذشته در کریستال پالاس با نتیجه 3 بر صفر و در خارج از خانه مقابل آرسنال و لیورپول 1-0 پیروز شدند ، اگرچه این بردها در یک دوره 12 بازیه که بهترین فرم آنها در فصل بود به دست آمد (آنها بیش از نیمی از مجموع کل خود را به دست آوردند. امتیاز در آن دوازده بازی).

هیچ اشاره واقعی وجود ندارد که آنها در آستانه بازی مشابه هستند و هرگز در لستر در لیگ برتر (D2 L4) برنده نشده اند.

بازی با لستر دشوار است حتی اگر فرم آنها درخشان نباشد و شانس کوتاه است 1.635/8به

یکی از راههای بهبود بازده ، در نظر گرفتن آن است نسبت بالایی از پیروزی های لستر در لیگ تحت هدایت راجرز بیش از 2.5 گل داشته است. فصل گذشته 14 از 20 بود (70)) و رقم کلی 71 is در دو سال و نیم حضور او در باشگاه بود.

لستر برای برد با بیش از 2.5 گل مسابقه در 7/5 با Betfair Sportsbook در دسترس استبه

همانطور که اشاره شد ، روند حرکت لستر به سمت اهداف عالی زیر نظر راجرز ادامه دارد. در دو فصل کامل او رتبه بندی شده اند مشترک ششم و مشترک بالا برای بیش از 2.5 گل (61 درصد در کل).

برنلی در رده پایین جدول قرار دارد (45 over بیش از 2.5 گل در دو فصل گذشته) ، اما اصلی ترین اعداد و ارقام آنها گل های کم در خانه است. در راه ، آنها به شکاف مساوی بیش از 2.5 گل نزدیک هستند.

هفت دیدار از 12 دیدار لیگ برتر بین این دو تیم بیش از 2.5 گل به ثمر رسانده است ، از جمله چهار مورد از پنج مورد از زمانی که راجرز سرمربیگری لستر را بر عهده گرفت.

READ  نیوکاسل قصر را در پایتخت برگزار می کند

Opta Stat

برنلی در سه بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ شکست خورده است ، آخرین بازی در فوریه 2017 پیاپی بیشتر در خارج از خانه شکست خورده است (7). به طور کلی ، Clarets تنها 24 امتیاز از 24 بازی قبلی خانگی و خارج از خانه خود در لیگ برتر گرفته است (D1 L7) و در این دور تنها 3 گل به ثمر رسانده است. برد لستر تا صفر برابر است 2.6413/8به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *