نکات فولام و برایتون – اهداف قطعی هستندفولام 3.02/1 v برایتون 2.628/13؛ قرعه کشی 3.412/5
چهارشنبه 16 دسامبر ، ساعت 20:00
در Amazon Prime زندگی کنید

فولام علیرغم سقوط به سه رده پایین امیدوار است

فولام آخر هفته دوباره به منطقه سقوط سقوط کرد ، اما آنها هر دلیلی دارند که در مورد احتمال بیدار ماندن تشویق شوند.

Cottagers بسیار نزدیک بود که یک پیروزی شوک برابر را رقم بزند لیورپول، قبل از اینکه قهرمان لیگ برتر انگلیس یک پنالتی دیرهنگام را تبدیل کند تا نتیجه 1-1 شود. با برنلی که آرسنال را شکست داد ، فولام به رده هجدهم سقوط کرد ، اما پیروزی مقابل برایتون باعث صعود آنها از سه رده پایین خواهد شد.

فولام به تازگی پنج بازی پیاپی را مقابل تیم های نیمه بالای جدول (W1 D1 L3) به پایان رسانده است. این با توجه به استاندارد حریف امتیاز مناسبی بود و اکنون دو بازی مقابل برایتون و نیوکاسل، که در آن فولام پیروزی ها را هدف قرار خواهد داد.

الكساندر میتروویچ دیدار مقابل لیورپول را از ناحیه مچ پا از دست داد. او می تواند در کنار زمین به ترنس کنگولو بپیوندد.

برایتون قانع کننده باخت

برایتون آخر هفته شکست جامع ترین شکست فصل خود را متحمل شد و اکنون نیاز به بازگشت دارد.

مرغ دریایی سفر رو در رو داشتند لستر در روز یکشنبه و با نتیجه 3 بر 0 مغلوب شد ، و همه گلها قبل از نیمه بازی به ثمر رسید. این ششمین شکست فصلی آنها بود و اولین شکستی است که در آن موفق به زدن گل نشده اند.

READ  نکات تاتنهام - لودوگورتس - بازیکنان کم خطر می توانند ضربه ای بزنند

گراهام پاتر امیدوار است که برابر فولام همه چیز را به مسیر درست برگرداند. به طور کلی برایتون در این فصل خوب بازی کرده است ، حتی در شکست نیز واقعاً باید امتیاز بیشتری نسبت به ده امتیازی که جمع کرده است داشته باشد. تیم پاتر با یک بازی خانگی برابر شفیلد یونایتد برای پیگیری سفر به فولام ، می تواند به طور واقعی حداکثر امتیازات را هدف قرار دهد.

برایتون می تواند با بازدهی بیشتر شود طارق لمپتی و آدام لالانا که هر دو به دلیل مصدومیت بازی مقابل لستر را از دست دادند. در صورت بازگشت هر دو ، خوزه هریبرتو ایزکیو تنها بازیکن نالایق برایتون خواهد بود.

امتیازات قابل اشتراک گذاری است

این برایتون است که مورد علاقه های شما در 2.628/13، با پیروزی فولام در 3.02/1 و قرعه کشی در 3.412/5.

با استعداد بیشتر و تجربه حضور در لیگ برتر در ترکیب تیمشان ، درست است که برایتون مورد علاقه است ، اما متقاعد کردن توسط آنها کار سختی است. آنها غالباً نتوانند به نتایجی برسند که عملکردشان سزاوار آن است و با توجه به نمایش فولام مقابل لیورپول ، این بازی آسان نخواهد بود.

فولام در خانه شروع به ظاهر یک لباس مناسب دارد. مقدار می تواند با باشد قرعه کشی در 3.412/5، در آنچه به نظر می رسد یک مسابقه فشرده باشد.

اهداف مطمئناً سرازیر خواهد شد

اگر نتیجه شک داشته باشید ، هر دو تیم به گل برسند به نظر می رسد اطمینان به زمین 1.8811/10. این در 5 بازی از 8 بازی اخیر فولام در لیگ برتر و در 9 مسابقه از 12 بازی برایتون انجام شده است. بیش از 2.5 گل همچنین خیلی بزرگ به نظر می رسد 2.111/10، در هشت بازی از دوازده بازی برایتون موفق بوده است.

فولام اکنون بیش از آغاز فصل تهدید به گل است. بابی دی کردوا-رید در هر سه بازی خانگی اخیر فولام گلزنی کرده و هست 4.216/5 برای ادامه دویدن ، در حالی که آدمولا لوكمن یک خرید هوشمند بوده است و در دسترس است 5.04/1.

READ  ورق تقلب فوتبال یکشنبه: همه بهترین شرط بندی ها در یک مکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *