نکات فولام – اورتون – مهاجم انگلیس قیمت زیادی برای گلزنی دوباره داردفولام 4.03/1 v اورتون 97/120/21؛ قرعه کشی 4.03/1
یکشنبه 22 نوامبر ، ساعت 12:00
زنده در BBC One

فولام به دلیل ظهور لیست دلهره آور به نتیجه نیاز دارد

نگاهی گذرا به لیست فیکسچرها نشان می دهد که این یک مسابقه است فولام نیاز به گرفتن حداقل یک امتیاز از

پس از دیدار اورتون قبل از حضور لیورپول ، سفرهایی به لستر و منچسترسیتی انجام می شود کلبه Craven. اورتون یک بازی سخت را برای فولام به نمایش می گذارد ، اما شاید بهترین شانس آنها برای کسب نتیجه مثبت در چهار بازی بعدی باشد.

اسکات پارکر می توان با پیشرفتی که فولام در زندگی در لیگ برتر تنظیم کرد ، خوشحال بود. فعالیت دیرهنگام در پنجره نقل و انتقالات برای تیم صعود از منطقه سقوط تأثیر مثبت داشته است. حتی وقتی فولام در هفته های اخیر مغلوب شده است ، این با حاشیه تک گل همراه بوده است ، در حالی که دفاع پارکر از هفته های ابتدایی فصل بسیار بهتر شده است.

ابوبکر کامارا به دلیل این مسابقه محروم خواهد شد. او به کنی تته آسیب دیده می پیوندد و ترنس کنگولو در حاشیه ، در حالی که ماریو لمینا همچنان شک دارد.

ضبط بدون ریچاریلیسون مسئله اورتون را برجسته می کند

پس از شروع پرواز به فصل ، اورتون با سه شکست مستقیم به زمین برگردانده شده اند.

این باخت ها همزمان با مصدومیت مهاجم اورتون بود ریچارلیسون. در هشت بازی لیگ برتر که از زمان پیوستن به این باشگاه در سال 2018 از دست داده است ، اورتون موفق به ثبت پیروزی نشده است.

READ  گل های مونیخ ، جوتا برای گلزنی و یک سفر دریایی برای اتلتی

این البته به اعتماد اورتون به بازیکن ستاره آنها ، بلکه همچنین به یک ژنرال اشاره دارد عمق نداشتن. اورتون تیم خوبی دارد اما به طور کلی ترکیب آنها هنوز به تقویت در مناطق حمله نیاز دارد. تا زمانی که این امر به وجود آید ، آنها همیشه تحت چنین نوساناتی از نظر شکل قرار خواهند گرفت. ناامیدی هواداران اورتون این است که با توجه به هزینه ای که این باشگاه طی سالهای اخیر کرده است ، روند رشد رشد کندی داشته است.

ریچارلیسون در اواسط هفته برای برزیل بازی کرد و با آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا لنگ لنگان رفت ، اما به نظر می رسد که یکشنبه درگیر این ماجرا باشد. سیموس کلمن ، آلان و فابیان دلف همه شک دارند ، و ژان فیلیپ گابامین یک مصدوم طولانی مدت است.

اورتون وسوسه انگیز است اما منتظر اخبار تیم باشید

اورتون موارد دلخواه است در 97/120/21، هم با تساوی و هم با پیروزی فولام ، به قیمت 4.03/1.

چند هفته پیش این به عنوان یک پیروزی قطعی خارج از خانه مشخص می شود. اکنون تردید بیشتر است. فرم فولام بهتر شده است و هر دو از نظر دفاعی بهتر هستند و بیشتر تهدید به گل هستند ، آن هم در شرایطی که اورتون دست و پنجه نرم می کند.

شانس 97/120/21 برای یک خارج از خانه برنده شوید وسوسه انگیز هستند اگر ریچارلیسون بازی کند ، می تواند ارزش زیادی داشته باشد.

Calvert-Lewin در بازی که احتمال گلزنی وجود دارد یک قیمت بزرگ است

READ  نکات Community Shield | شرط بندی لستر - من سیتی

تافی ها از ابتدای بازی مقابل اسپرز کلین شیت نکرده اند ، بنابراین دیدن این تعجب آور نیست هر دو تیم به گل برسند در 1.75/7. کمی سخاوتمندتر است بیش از 2.5 گل در 1.85/4، که در شش بازی از هشت بازی اورتون در این فصل لیگ برتر به میدان رفته است.

دومینیک کالورت-لوین می توان پشتیبان گیری کرد 2.265/4 برای پیدا کردن شبکه. برای بازیکنی که در همین تعداد بازی هشت گل به ثمر رسانده است تا به عنوان بهترین گلزن مشترک لیگ برتر تبدیل شود ، در حالی که در بازی های اخیر انگلیس نیز دروازه خود را پیدا کرده است ، چنین قیمتی بزرگ به نظر می رسد.

بازیکنانی مانند هری کین یا جیمی وردی در این نوع اختلافات برابر فولام در دسترس نخواهند بود و از زمانی که کارلو آنچلوتی هدایت اورتون را برعهده داشته است ، گل کالورت لوین نیز چنین گلهایی را به ثمر رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *