نکات فوتبال یکشنبه – ویژگی های کارت کین در شات 17/1

تازه از برنده 11/1 روز جمعه ، ستون لوازم فوتبالی ما دارای یک ضربه 17/1 برای بازی یکشنبه تاتنهام و چلسی در لیگ برتر است …

لوکاکو با چهار گل در چهار بازی واقعاً در چلسی موفق شده است. “

هری کین او در 5 بازی از 11 بازی خود در لیگ برتر مقابل چلسی رزرو کرده است – بیشترین کارت زرد او در برابر حریف.

داور پل تیرنی سخت ترین بازیکن فصل گذشته بود از نظر کارت هایی با میانگین زرد در هر بازی 3.9-رقمی که او در مراحل اولیه کمپین جدید به آن نزدیک است.

اسپرز-چلسی یک رقابت واقعی است و این در آن منعکس می شود نتایج کارتهای 5-6-4-3-8 در پنج جلسه گذشتهبه

به طور خلاصه ، بسیاری از موارد مشابه در مورد a وجود دارد کارت کین اینجا.

او تاتنهام “مناسب” است – یا حداقل تا تابستان بود. سپس دوباره چه راهی برای نشان دادن هواداران مورد علاقه شما بهتر از گیر افتادن در مقابل یکی از رقبای بزرگ باشگاه است؟

کین نیز در همان زمین بازی خواهد بود روملو لوکاکو، تهدیدی واقعی نه تنها برای امیدهای کفش طلایی کاپیتان انگلیس بلکه برای برترین مهاجم لیگ برتر.

فرم لوکاکو به حدی است که خوشحالم بلژیکی را اضافه کنم برای گلزنی در هر زمان به شرط ساز ما

او واقعاً با چلسی به میدان آمده است چهار گل در چهار بازی و در حال گوش دادن به او ، او واضح است که در حال حاضر بسیار راضی است ، زیرا شانس دوم را در باشگاهی که برایش عزیز است به دست آورده است.

READ  من سیتی و وستهم برندگان بزرگ آخر هفته

آبی ها به عنوان یک تیم نیز شروع به پرواز کرده اند و می دانند که پیروزی در این بازی باعث تساوی برابر امتیازات خود با لیورپول می شود.

آنها باید بتوانند سه امتیاز را ادعا کنند.

اسپرز آخر هفته گذشته در کریستال پالاس بسیار وحشتناک بود ، جافت تانگانگا در حال اعزام است به سادگی آنها را بهانه ای برای نمایش صفحه ای می بینید که باعث می شود فقط دو عکس داشته باشند.

تانگانگا بعداً مدافعان دیگر داوینسون سانچز و کریستیان رومرو را از دست می دهد. جووانی لو سلسو نیز غایب است ، در حالی که سون هیونگ مین ، اریک دایر ، لوکاس مورا و استیون برگویین همه مشکوک هستند.

لوکاکو باید از این که در دفاع موقت گیر افتاده لذت ببرد چلسی برد به نظر می رسد که به Bet Beter سه پا اضافه می شود ، که ظاهری خوش طعم دارد 17/1به

برای پیش نمایش عمیق مارک اوهیر در دیدار اسپرز و چلسی اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *