نکات فوتبال یکشنبه – هدف بلند با شوت های دوگانه

ستون ملزومات فوتبال ما دارای ضربات 9/1 دو بازی متقابل برای شروع زودهنگام یکشنبه در لیگ برتر است …

“ترینکائو ، بازیکنی که دوست دارد از سمت راست ضربه بزند ، فصل گذشته در چهار بازی از 10 بازی خود برای بارسا سه ضربه یا بیشتر به ثمر رساند و بدون شک مشتاق است تا تاثیر خوبی در اوایل بازی بگذارد.”

ساوتهمپتون – منچستریونایتد
گرگ ها مقابل تاتنهام
یکشنبه 22 مرداد ، ساعت 14:00
پخش زنده در Sky Sports لیگ برتر و رویداد اصلی (Soton v Man Utd)

چند قیمت مناسب وجود دارد که من در بازیهای آغازین یکشنبه لیگ برتر دوست دارم ، بنابراین من قصد دارم این دو را با هم ترکیب کنم تا قیمت مطلوبی داشته باشم.

پای اول وارد می شود ساوتهمپتون – منچستریونایتد، بازی که باید دید استوارت آرمسترانگ به ترکیب اصلی تیم میزبان فراخوانده شد.

تا حدی شگفت آور ، بازیکن ملی پوش اسکاتلند در بازی ابتدایی مقابل اورتون به عنوان بازیکن جانشین تعویض شد اما تئو والکات آن روز را ناامید کرد و انتظار می رود آرمسترانگ در سمت راست خط میانی بازی کند.

او فصل گذشته وقتی به او فرصت بازی در مهاجم بیشتر را می داد ، حرف های هجومی زیادی ارائه می داد ، چیزی که همیشه اینطور نبود – اغلب از او خواسته می شد نقش عمیق تری را ایفا کند ، به ویژه هنگامی که اوریل رومئو مصدوم بود.

او فصل را با داشتن حداقل سه ضربه در هشت بازی از 20 بازی به پایان رساند.

بله ، یونایتد حریفان قدرتمندی است اما قدیس ها پس از باخت 9-0 فصل گذشته در اولدترافورد یک نکته را برای اثبات دارند ، در حالی که می توان انتظار داشت برای اولین بار پس از مدت ها در مقابل هواداران خود این کار را انجام دهند.

READ  نکات لستر - نوریچ | روباه های پشتی برای ایجاد درد بیشتر در قناری های بالدار

قسمت دوم دوبل وارد می شود گرگ ها مقابل اسپرز، مسابقه ای که مشاهده خواهد شد فرانسیسکو ترینکائو اولین بازی خود را در خانه انجام دهد

این وینگر که به طور قرضی از بارسلونا به میدان رفت ، هفته گذشته دو ضربه به لستر وارد کرد که در آن تیم مهمان کمتر از 17 گل روی دروازه روباه ها به ثمر رساند.

تیم اسپرز با پیروزی فوق العاده مقابل قهرمان منچسترسیتی شروع کرد اما آنها بسیار خوش شانس بودند – سیتی موقعیت های زیادی داشت ، همانطور که xG ‘خط نتیجه’ 1.06-2.11 نشان می دهد.

اسپرز در کل 18 شوت کرد و بنابراین گرگها ممکن است فرصت هایی را در اینجا ایجاد کنند.

ترینکائو ، بازیکنی که دوست دارد از سمت راست ضربه بزند ، موفق شد سه ضربه یا بیشتر در چهار ضربه از 10 بازی او برای بارسا در فصل گذشته و بدون شک مشتاق ایجاد یک تأثیر خوب اولیه است.

دوبل را می توان در کسری زیر قرار داد 10.0 – و اگر کسی شروع به کار نکند ، ابطال نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.