نکات فوتبال یکشنبه – حفظ آرامش در روز آخر

روز پایانی لیگ برتر
یکشنبه 23 مه ، ساعت 16:00
در Sky Sports و BT Sport زندگی کنید

کم کارت بودن زاویه ای است که من طی سال ها اغلب در آخرین روز فصل با احتمال بالقوه قیمت های بزرگ در نظر گرفته ام.

acca ‘unders’ راهی بالقوه برای پیشرفت است اما برای یک آهنگ خوشمزه ارزش جستجوی بازی ای را دارد که دارای ویژگی های خاص باشد بدون کارت اصلاً

در شش روز از هفت روز پایانی گذشته حداقل یک مسابقه بدون کارت دیده شده است ، در حالی که در هر دو سال 2016 و 2018 دو مسابقه برگزار شده است.

منطقی است که به دنبال یک بازی باشید که کمی سوار بر آن باشد اما تاریخ نشان می دهد که آن ضروری نیست – در سال 2019 ، تصمیم گیرنده عنوان منچسترسیتی در برایتون دید که داور کارت های خود را در جیب خود نگه دارد.

بنابراین من سهام را بین دو بازی تقسیم می کنم – شفیلد یونایتد – برنلی، که هیچ چیز سوار بر آن نیست ، و لیورپول – کریستال پالاس، جایی که میزبان می داند یک برد تقریباً قطعی است تا آنها را به لیگ قهرمانان فصل آینده برساند.

داور امتیاز بزرگ در Bramall Lane است.

کوین فرند در این فصل به طور متوسط ​​فقط 2.25 کارت در هر بازی داشته است – دومین کمترین رکورد از 19 رکورد لیگ برتر. او همچنین سه سال پیش در بازی روز آخر خود کارت صفر تولید کرد.

حضور برنلی نیز یک مزیت است – آنها در شش بازی بدون کارت شرکت داشته اند ، بیشترین بازی در لیگ.

READ  همه بهترین شرط ها در یک مکان

مشکل شفیلد یونایتد است. آنها در این مدت بیش از سایر تیم های لیگ برتر کارت جمع آوری کرده اند ، اما با کمترین خطر ، من هنوز آماده حضور در این بازی هستم – هیچ کارتی 17/2 شلیک کرد

با انتقال به آنفیلد ، یک بازی داریم که به نظر می رسد لیورپول برنده آن است – نیاز آنها زیاد است ، قصر وجود ندارد.

تیم ها اغلب در مقابل لیورپول قرار می گیرند ، بنابراین چالش های کمتری ایجاد می کنند و تصور اینکه لیورپول زودتر از این مسابقه جلو بیفتد و به پیروزی برسد کار سختی نیست. اگر آنها دو نفر بلند شوند ، عدم رقابت برای این شرط بندی خوب خواهد بود.

قهرمانان خروجی بوده اند تمیزترین تیم لیگ امسال از نظر کارت ، در حالی که آندره ماررینر قرار ملاقات خوب دیگری است.

او به طور متوسط ​​فقط 2.36 کارت در هر بازی دارد و به شهرت طولانی مدت خود برای داشتن این بازی ادامه می دهد یکی از نرم ترین مقامات عالی پرواز است.

سه بازی از 25 بازی او در این فصل بدون کارت بوده است، همانطور که مسابقه روز آخر 2017 او انجام شد.

کاخ در وسط میز بازی جوانمردانه نشسته است اما بازیکنانش تقریباً در ساحل حضور دارند 7/1 در مورد هیچ کارت در این یکی نیز تجدید نظر می شود.

برای پیش نمایش عمیق هر بازی لیگ برتر اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *