نکات فوتبال یکشنبه – بازگشت کینگ جیمز در بازی چلسی مقابل منچستریونایتد

سر و صدا در مورد ریس جیمز انتخاب شدن برای انگلیس قبل از ترنت الکساندر-آرنولد ممکن است در آنفیلد فروکش نکرده باشد، اما اکثر بی طرف ها مطمئناً می گویند که مدافع کناری چلسی شروع بهتری در فصل داشته است.

و تا حدودی شروع شده است.

از نظر سهم تهاجمی او، جیمز در حال حاضر 5 گل و 5 پاس گل در این فصل زده است.

او در شش بازی آخر خود در چلسی، چهار گل به ثمر رسانده و دو پاس گل به لطف دویدن هایش در سمت راست که اغلب در داخل محوطه جریمه ختم می شود، ارائه کرده است.

به نظر می رسد که سیستم 3-4-3 توماس توماس کاملاً با جیمز مطابقت دارد و چلسی با وجود چند مصدومیت در حال حاضر قطعاً در حال غرش است.

مخالفان منچستریونایتد به نظر می رسد که دوباره لوک شاو بدون قربانی ضربه مغزی باشد، بنابراین جیمز خواهد بود مقابل الکس تلس، مدافع چپ ایستاده در این مسابقه

با هری مگوایر محروم شد، پل پوگبا از بازی خارج شد و میسون گرینوود شک داشت، به نظر نمی رسد این بازی در حال حاضر برای یونایتد نزدیک شود.

مایکل کریک، سرپرستی برای یک سرمربی موقت که هنوز منصوب نشده است، همچنان هدایتش را بر عهده دارد و علیرغم پیروزی در اواسط هفته در لیگ قهرمانان اروپا، سخت نیست تصور کنیم که آنها در برابر تیمی پر از اعتماد به نفس و تیمی که حداقل یک سطح بالاتر از تیم قرمز است مبارزه کنند. شیاطین

خلاصه میتونم ببینم چلسی این را با چیزی به دست می آورد و اگر این کار را انجام دهند، به احتمال قوی جیمز نقش کلیدی ایفا خواهد کرد.

READ  گلهای برنتفورد در این افزایش شانس 7/2

بنابراین خوشحالم که از او در این بازی حمایت می کنم WhoScored مرد مسابقه بازار.

او هست این افتخار را در چهار مورد از 10 بازی باشگاهی خود در این فصل به دست آورد – و یکی از آن ها بعد از 29 دقیقه او را دید که لنگ می زند.

شانس 17/2 جذابیت زیادی ایجاد کنید، اما برای کسانی که به دنبال چیزی حتی بزرگتر هستند، هیچ کس را حمایت نمی کنم جیمز برای گلزنی و پاس گل در شمال 33/1.

او قبلاً این شرط را در این فصل در آرسنال انجام داده است، زمانی که روملو لوکاکو را برای گلزنی قرار داد. این بازیکن بلژیکی می تواند به اینجا بازگردد که می تواند موقعیت های پاس گل جیمز را تقویت کند.

با توجه به فرم جیمز و کمبودهای فعلی در یونایتد، 33/1 بیش از حد قیمت به نظر می رسد.

من سهام را در دو تا سه کوارتر بر سر بازیکن مرد مسابقه و یک چهارم در شرط دوم تقسیم می کنم.

برای پیش نمایش عمیق کوین هاچارد از چلسی و منچستریونایتد اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *