نکات فوتبالی پنجشنبه – ارزش را با اولمان چک کنید

ستون تجهیزات فوتبالی ما 5/2 شوت برای وستهام مقابل راپید وین در روز پنجشنبه دارد – یکی از آنها در 12 بازی 15 بازیکن این فصل به ثمر رسیده است …

“اولمان دوست دارد از پشت محوطه جریمه ضربه بزند و اگر چند بار در چنین موقعیتی قرار بگیرد ، سخت نیست که او را در موقعیتی دور از زمین دور ببیند.”

برگشت Ullmann 1+ شوت @ 5/2

وستهم مقابل راپید وین
پنجشنبه 30 شهریور ، ساعت 20:00
پخش زنده در BT Sport 1

این ستون چهارشنبه شب تقریباً با اشتباه مواجه شد که دبل 5/1 یک ضربه کوتاه افتاد.

با این حال ، قسمت اصلی شرط بندی – ضربات راسموس کریستنسن ، مدافع راست – مطمئناً ارائه شد و هرکسی که در خطوط ضربات خود از تک آهنگ ها پشتیبانی کند ، پاداش دریافت می کرد. او با سه مورد که در 15/2 ارائه شده بود به پایان رساند.

من قصد دارم به موضوعی مشابه برای این مسابقه بپردازم ، جایی که یک مدافع مدافع دیگر به نظر می رسد قیمت زیادی برای شلیک یک یا دو ضربه باشد.

مرد مورد نظر این بار مدافع چپ سریع است ماکسیمیلیان اولمانبه

او در 12 بازی از 15 بازی خود در این فصل موفق شده است – از جمله 5 بازی از 7 بازی در اروپا – با این حال او در 5/2 در دسترس است تا بازی دیگری انجام دهد.

خوب ، با توجه به رکود اخیر رپید ، وستهام بازی های مورد علاقه خود را آغاز می کند پنج بازی بدون برد آنها صعود کرده و به رده های دوم بوندسلیگای اتریش رسیده اند.

READ  لستر برای خاتمه دادن به خانه بدون شکست لیورپول

اما آیا واقعاً شاهد تسلط کامل آنها هستیم؟

با یک چشم به بازی خانگی روز یکشنبه لیگ برتر با برنتفورد ، میزبان بدون شک چند تغییر ایجاد خواهد کرد به امید سریع.

به سختی می توان تصور کرد که یک طرف در حال حاضر به سادگی سعی می کند مغازه را از روی مخالفت با کیفیت باز کند ، به ویژه با توجه به سبک طبیعی آنها این است که مدافعان کناری خود را جلو ببرند.

آنها به خروجی احتیاج دارند و اولمان یکی از آنها را در سمت چپ ارائه می دهد.

او از یک ضربه از محوطه جریمه خوشش می آید و اگر چند بار در چنین موقعیتی قرار بگیرد ، سخت نیست که او را در موقعیتی دور از زمین دور ببیند.

این 2+ شوت شرط نیز ارزش در نظر گرفتن در 10/1به اولمان دارد این را در سه بازی از هفت بازی اروپایی خود به ثمر رساند در کمپین فعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.