نکات فانتزی لیگ برتر: پنج هافبک برای فصل 2021/22


عنوان اصلی: مو صلاح (12.5 میلیون پوند) – لیورپول

مالکیت صلاح در حال حاضر به 50 درصد رسیده است و او باید اولین بازیکن در ترکیب تیم شما باشد. ثبات همه چیز است در FPL و صلاح دقیقاً چنین چیزی را ارائه می دهد: او در هر چهار فصل گذشته خود بیش از 25 بار مهاجم ارائه کرده است و همیشه کفش طلا را به چالش می کشد.

صلاح فصل خوبی را برای لیورپول در فصل گذشته ترتیب داد و 22 گل به ثمر رساند ، اما ما شاهد کاهش پتانسیل پاس گل او بودیم. او در برخی مواقع توسط یورگن کلوپ به میدان می رفت اما در انتهای فصل به طور مرکزی بازی می کرد. او هست در مورد پنالتی ها که همیشه منبع مفیدی از نقاط فانتزی است.

وضعیت ضروری او همراه با لیست مسابقات لیورپول است شش وسیله مناسب در هشت بازی اول خود در واقع ، صلاح در سرتاسر هفته های ابتدایی یک گزینه مناسب برای کاپیتانی ارائه می دهد و شرط بندی علیه او در مراحل اولیه بسیار خطرناک خواهد بود.

منچستریونایتد اکنون در ساعت 11/4 در دسترس است برای زدن پنالتی مقابل لیدز یونایتد در بازی افتتاحیه خود.

بودجه: Raphinha (6.5 میلیون پوند) – لیدز یونایتد

من هنوز نمی توانم باور کنم که بازیساز لیدز چگونه بوده است قیمت بسیار ارزان در FPL این فصل – به نظر می رسد یک اشتباه است! رافینها با توجه به ثبات دقایقی که در اختیار دارد ، انتخاب شماره 1 من از لیدز یونایتد در این فصل است: هنگامی که او آماده است ، به طور کلی 90 دقیقه بازی می کند که همیشه چیز خوبی است.

READ  نکاتی در مورد برنلی و کریستال پالاس: عقاب ها برای زود پریدن از آب در می آیند

در اواخر فصل گذشته ، رافینها در 30 بازی 6 گل و 10 پاس گل داد و من انتظار دارم او رسیدن به دو رقمی برای هر یک در این مبارزات باید تناسب اندام خود را حفظ کند. به نظر می رسد هر چیزی که لیدز یونایتد ایجاد می کند از طریق او انجام می شود و او ضربات آزاد و کرنرها را نیز انجام می دهد.

لیدز با a مواجه است شروع سخت تا فصل ، بازی منچستریونایتد ، اورتون و لیورپول در چهار بازی ابتدایی خود. با این حال ، آنها همیشه بدون سوت پایان بازی سوت می زنند و بازی می کنند و بنابراین من نگران تأثیر بازی ها در بازگشت رافینا نخواهم بود.

انتخاب VAR: برونو فرناندز (12.0 میلیون پوند) – منچستریونایتد

فصل گذشته در همین ستون بود که من پیش بینی کردم برونو فرناندز با بیش از 300 امتیاز آخرین بازی را با بیشترین امتیاز به پایان می رساند. من تا حدودی راست می گفتم: فرناندز در هشت بازی گذشته خود تنها چهار بار مهاجم بازی کرد و در پایان 2020/21 شکست خورد ، اما می تواند به بازی نزدیک شود. علامت جادویی 300 نقطه دوباره در این فصل

هیچ کس نمی تواند به سطح گلزنی خیالی فرناندز نزدیک شود 48 بازگشت مهاجم در 51 بازی لیگ برتر او همچنین در ضربات پنالتی برای منچستریونایتد قرار دارد: هیچ تیمی در سه فصل گذشته بیشتر از آنها ضربات نقطه ای دریافت نکرده است و فرناندز در 8 مورد از بازی برگشت کرده است.

منچستریونایتد بازیهای ابتدایی خوبی دارد و بنابراین یک مربی فانتزی شجاع باید از بازیکن ستاره خود حمایت نکند. او خواهد بود انتخاب کاپیتان محبوب برای بازیهای یونایتد مقابل ساوتهمپتون ، ولوز و نیوکاسل یونایتد بین Gameweek 2 و Gameweek 4.

READ  گلهای سرتاسر بازی های روز دوشنبه

لیورپول در ساعت 11/10 در دسترس است برای تمیز نگه داشتن ورق مقابل نوریچ در گیم ویک 1

انتخاب خواب آور: رحیم استرلینگ (11.0 میلیون پوند) – منچسترسیتی

رحیم استرلینگ با وجود به ثمر رساندن سه گل و یک پاس گل در یورو 2020 ، در تلاش برای یافتن نامزدهای زیادی برای کمپین آینده FPL است. او تحت تأثیر رنگهای انگلستان در طول تابستان ، اگرچه او فصل گذشته برای گواردیولا در لیگ برتر ثابت نبود ، 28 بازی از 38 بازی را آغاز کرد.

پپ گواردیولا و تیم آموزشی.jpg

با این حال ، استرلینگ جمع شد 10 گل و 9 پاس گل طی 2020/21 او در حال حاضر در کمتر از 5 of از تیم های فانتزی است. او می تواند بازیکن مهمی برای پپ در این فصل باشد: مطمئناً او بازیکنی با اعتماد به نفس است و اگر قهرمان لیگ برتر در پنجره نقل و انتقالات موفق به جذب مهاجمی نشود ، می تواند نقطه کانونی باشد.

وقتی به منچسترسیتی نگاه می کنیم ، به ندرت به آن توجه می کنیم سختی ثابت زیرا اجراهای آنها به طور کلی از توانایی مخالفان فراتر می رود. پس از دیدار با اسپرز در گیم ویک 1 ، سیتی سپس در دیدارهای بعدی خود به مصاف نورویچ سیتی ، آرسنال ، لسترسیتی و ساوتهمپتون می رود.

The Wildcard Pick: Jack Grealish (8.0 میلیون پوند) – منچسترسیتی

انتقال جک گرالیش به منچسترسیتی با مبلغ 100 میلیون پوند در این هفته به پایان رسید و آمار او گویای همه چیز است. او در استون ویلا طلسم بود و در 26/20/2020 شش گل و 12 پاس گل داد ، پس از جان باختن در مصدومیت در یک سوم پایانی فصل.

READ  به نظر می رسد وستهام برای سقوط است

گرالیش می تواند در فصل خود به 200 امتیاز برسد ، در صورتی که در تمام طول رقابت ها آماده باشد و دقیقه های منظم را ببیند. او بر ضربات ایستگاهی تسلط دارد و کرنر و ضربات آزاد را می گیرد. او در حال حاضر یک گزینه محبوب است مالکیت بالای 30٪. او باید با وجود بازگشت دیرهنگام به پیش فصل بعد از حضور در انگلیس در یورو ، برای بازی هفته 1 مناسب باشد.

با استفاده از کد ، به رقابت های لیگ برتر فانتزی لیگ برتر ما ، Betfair Battle بپیوندید nv8ng6 یا پیوند پیوستن خودکار را فشار دهید. موفق باشید!

مرا در توییتر دنبال کنید FFCommunity_ و حتی بیشتر نکات فانتزی لیگ برتر را در این زمینه پیدا کنید وب سایت انجمن فوتبال فانتزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.