نکات شفیلد یونایتد و لیدز


شفیلد یونایتد و لیدز
یکشنبه 27 سپتامبر ، ساعت 12:00
در BT Sport زندگی کنید

تیغه های وایلدر به دنبال گرفتن جای پا

پس از صعود از مسابقات ، شفیلد یونایتد فصل گذشته بسته غافلگیرکننده لیگ برتر بود. آنها که پسندیده بودند و دوباره به عقب برگردند ، حتی با صعود به اروپا صعود کردند و پس از پایان فصل کمی ناامید کننده ، در رده نهم قرار گرفتند.

آخرین کار خود را با سه شکست پیاپی به پایان رساندند و این فصل را با شکست 2-0 در خانه مقابل ولوز و باخت 1-0 در استون ویلا آغاز کردند ، تیغه ها در حال اجرا هستند و اگر آنها یکشنبه دوباره مورد ضرب و شتم قرار بگیرند ، آنها فقط برای سومین بار در تاریخ خود یک رقابت لیگ را با سه باخت متوالی آغاز می کنند.

با نگاهی به دو مسابقه اول آنها ، تصور این مسئله آسان است سندرم فصل دوم ضربه زده است اما تیم کریس وایلدر بهتر از آنچه نتایجشان نشان می دهد بازی کرده است. آنها در عرض شش دقیقه مقابل ولوز 2-0 شکست خوردند اما پس از آن پا به پا با هم رفتند و یک جنجالی که جان اگان در دقیقه 12 از زمین اخراج کرد ، آنها را به شدت در پارک ویلا با مشکل روبرو کرد.

آیا لیدز می تواند تا این حد کارآمد باشد؟

برخلاف شروع نامطلوب و تا حدودی کسل کننده شفیلد یونایتد ، اولین مسابقه لیدز در لیگ برتر پس از 18 سال با یک انفجار بزرگ آغاز شده است.

سرخپوشان در بازی ابتدایی خود سه مرتبه با لیورپول به تساوی رسیدند اما مو صلاح برای بار دوم در دقیقه 88 از روی نقطه پنالتی گل زد تا نتیجه 4-3 شود و آنها با دست خالی در آنفیلد حرکت کنند تا درگیر شوند. که در هفت هیجان انگیز دیگر در هفته دو …

دقیقه پنجم حمله هلدر کوستا در اولین بازی خانگی این فصل مقابل فولام شاگردان مارسلو بیلسا را ​​حل و فصل کرد و پس از دریافت جریمه های هر دو طرف ، لیدز با برتری 2-1 به وقت استراحت رفت.

سرخپوشان در عرض یک ساعت برتری 4-1 را رقم زدند و آنها با هم برابر شدند [1.01] در بازار آشکار ، با پیروزی ظاهراً مطمئن بود ، اما پس از آن دور از قایقرانی ساده بود. لیدز خیلی قانع کننده نبود و میهمانان در 5 دقیقه دو گل به ثمر رساندند تا با بیش از 20 دقیقه وقت ، آنها را به 4-3 برگردانند.

به اعتبار آنها ، لیدز در پایان بازی را بسیار راحت دید اما آنها سهم بیشتری از موقعیت های خود را می گیرند و حتی Bielsa می داند که پایدار نیست.

“این در تمام سال ثابت نخواهد بود. حفظ کارایی که در این دو بازی اول داشته ایم بسیار دشوار است. ویژگی های بازی ما ایجاد موقعیت های گلزنی است. در این دو بازی ما خیلی کم خلق کرده ایم اما ما همه شانسهای ما را به ثمر رسانده اند. “

لیدز در برابر لیورپول x33 برابر 0.33 و برابر فولام 1.43 داشت ، بنابراین اشتباه نمی کند.

بازارهای جانبی ارزش را ارائه می دهند

بازار در تلاش است تا این دو طرف را تقسیم کند و من نیز تلاش نمی کنم که این کار را انجام دهم. وایلدر که سربازان خود را برای کسب اولین پیروزی در این فصل به پیروزی برساند دور از تصور پیروزی های شگفت آور اما پشت سر هم نخواهد بود پسران بیلسا یک ابرو هم بالا نمی آورد.

مارسلو بیلسا فریاد 1280.jpg

تقسیم این دو بسیار سخت است و تساوی احتمالاً انتخاب منطقی در بازی است بازار کامل اما در این فصل هنوز شاهد یک بن بست تنها در لیگ برتر نیستیم و این مطمئناً مهار کننده است. این یک ماجراجویی این خیلی سخت است اما به نظر می رسد ارزش کمی در بازارهای جانبی وجود دارد.

تیغه ها در این فصل تاکنون کمتر از هر تیم دیگری در لیگ برتر ضربات شلیک کرده اند (13) و لیدز فرصت های بی شماری را ایجاد نکرده است ، آنها فقط بسیار کارآمد بوده اند.

احتمالاً نباید انتظار گل های روز یکشنبه را داشته باشیم.

با نگاهی به فصل گذشته ، آنجا وجود داشت بیش از دو گل فقط در 32٪ بازیهای خانگی شفیلد یونایتد به ثمر رسیده است و هر دو تیم فقط 32٪ از زمان را به ثمر رساندند.

و در مسابقات قهرمانی ، بازی های لیدز سه گل فقط 35٪ از وقت را به ثمر رساندند و هر دو تیم فقط در 37٪ از دیدارهای سفیدپوشان موفق به کسب گل شدند. وقتی لیدز از Elland Road بازی کرد ، این درصدها به ترتیب 39 و 43 درصد بود ، اما من خوشحالم که از No بازی می کنم هر دو تیم به گل امتیاز با اختلاف در برابر و تحت در بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف در یک بازی که به یک موضوع تنگ و کم امتیاز اشاره می کند.

READ  نکات فوتبال یکشنبه - هدف بلند با شوت های دوگانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.