نکات شرط بندی سه گانه – یکشنبه 27 سپتامبر 2020سندرم فصل دوم بسیاری از افراد تبلیغ شده را از بین می برد لیگ برتر طرفین و نشانه هایی وجود دارد که شفیلد یونایتد می تواند در یک رقابت خشن حضور داشته باشد.

شاگردان کریس وایلدر در فصل گذشته بیش از حد انتظار عمل کردند و در رده نهم قرار گرفتند ، اما در سه بازی تا اینجای مسابقه ، آنها سرعت خود را از دست داده اند و در لیگ برتر به استون ویلا و ولوز و در جام EFL به برنلی باختند.

دربی یورکشایر فقط نوعی از موقعیت هایی است که ممکن است به طور معمول فصل تیغه ها را آغاز کند ، اما کمبود طرفدار باعث می شود که این بازی دقیقاً مانند بازی های دیگر باشد. در همین حال ، لیدز بازگشت سرگرم کننده و مطمئن خود را برای بازگشت به بالاترین سطح آغاز کرده است و آنها قدرت آتش دارند تا از رقبای محلی خود پیشی بگیرند.

هر دوی این تیم ها مبارزات خود را با قدرت در IPL 2020 آغاز کرده اند ، بنابراین ما می توانیم هنگام دیدار روز یکشنبه سرگرمی های زیادی داشته باشیم.

پادشاهان یازدهم در بازی سوپر اوور در مقابل دهلی در بازی افتتاحیه خود شکست خوردند اما آنها روز پنجشنبه مقابل Royal Challengers Bangalore برگشتند و یک پیروزی 97 درصدی کسب کردند ، در حالی که راجستان 216 قابل توجه را برای شکست چنای در افتتاحیه خود ثبت کرد.

این بازی احتمالاً یک بازی نزدیک خواهد بود ، اما ممکن است قابل توجه باشد که سلطنتی ها قبلاً یک بار در ورزشگاه کریکت شارجه بازی کرده اند ، در حالی که پادشاهان XI هر دو بازی را تاکنون در دبی انجام داده اند. به نظر می رسد رویال ها تعادل بیشتری در ترکیب خود دارند و در مقابل رقبایی که ممکن است بیش از حد به KL Rahul و Glen Maxwell در بالای دستور اعتماد داشته باشند ، شرط بهتری می بینند.

READ  برایتون می تواند به یک رابطه تنگاتنگ پایان دهد

گفته می شود که دین یانگ ، مربی اژدها ها ، بار دیگر پس از کوبیدن توسط نیوکاسل ، از اتهامات خود خشمگین شد ، بنابراین ممکن است شاهد باشیم که آنها علی رغم اینکه چیزی برای بازی ندارند ، بازی خود را برای این بازی نهایی فصل NRL بالا می برند.

مشکلی که برای اژدها وجود دارد این است که ممکن است حتی در مقابل تیم ملبورنی که ممکن است فرصتی برای استراحت چند بازیکن اصلی را داشته باشد ، کافی نباشد.

اژدها چهار بازی گذشته و هفت بازی از 9 بازی اخیر خود را باخته اند و چرخاندن این نوع فرم برابر تیم برتر مثل طوفان دشوار است. ملبورن رکورد 12 پیروزی را در 13 پیروزی بدست آورده است زیرا آنها به مقام دوم صعود به فینال رسیده اند و از عمق قدرت کافی برخوردار هستند تا یک پیروزی دیگر به مجموعه اضافه کنند.

کل شانس این مضرب: 9/1. به یاد داشته باشید ، چندین قیمت براساس محصول Sportsbook ما تعیین شده است ، بنابراین هرگونه برنده از کارمزد معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *