نکات شرط بندی سه گانه – یکشنبه 20 دسامبر 2020هر دوی این تیم ها در وقت گذشته باختند اما تاتنهام پس از باخت ناچیز به لیورپول ، با بیشترین اعتبار از انتصاب اواسط هفته خارج شد و در زمین بازی برگشت ، آنها می توانند به پیروزی مقابل حریفان ناسازگار برگردند.

انصاف است اگر بگوییم که روباه ها در این بازی در خانه بهتر از خانه بوده اند ، اما سه شکست در پنج بازی اخیرشان به این معنی است که به خصوص در استادیوم تاتنهام هاتسپور نمی توان با اطمینان از آنها حمایت کرد.

اسپرز در این فصل وصله خانگی خود را به قلعه زیر نظر ژوزه مورینیو تبدیل کرده و در شش بازی اخیر خود در این مکان پیروز شده است ، این پیروزی شامل آرسنال و منچسترسیتی است. و با همکاری اعتصابی هری کین و سون-هوانگ مین در چنین فرم مقاومت ناپذیری ، تاتنهام به نظر می رسد شرط خوبی برای گسترش فرم قدرتمند خانه است.

دو تیم قدرتمند لیگ بیگ باش روز یکشنبه به مصاف هم می روند و در آن چه نوید یک بازی نزدیک را می دهد ، من در کنار سیکسرها هستم.

سیکسرها قهرمان سلطنتی هستند و اگرچه ممکن است ترکیب آنها روی کاغذ متوسط ​​به نظر برسد ، اما آنها یک تیم تعادل متعادل و یک واحد بولینگ بسیار کارآمد دارند ، همانطور که برای آخرین بار 60 بار از Renegades بیرون کشیدند.

حریفان آنها از یک پیروزی عالی برابر Hurricanes تازه هستند و در پیتر سیدل و رشید خان برنده های خود را در مسابقات بولینگ دارند ، اما تعدادی از بتمن های آنها ظاهری خارج از فرم دارند و در نهایت می تواند هزینه آنها را در اینجا خرج کند.

READ  احتمالاً در مولینوکس یک برخورد کم گل به دست می آید

تعداد کمی از بازیکنان خط دفاع بیشتر از بیکر میفیلد نظرات NFL را تقسیم کرده اند ، اما انتخاب شماره یک 2018 نشان از اجزا his توانایی او در سه فصل گذشته دارد و او آخرین بار در مقابل بالتیمور عملکرد نامطلوبی را ارائه داد.

میفیلد اغلب توسط مربی کوین استفانسکی محافظت شده است ، اما در برابر Ravens او نمایش چشم نوازی را ارائه داد ، برای 343 یارد پرتاب کرد ، از جمله دو تاچ داون ، و اگرچه براون ها به سختی به حریفان خود برای بازی های پلی آف رفتند ، اما نمایشگاه میفیلد تیترها

تکرار این نمایش زمانی که غول ها را به دست می گیرند باید بیش از اندازه باشد. اگرچه ممکن است مخالفان روز یکشنبه در حال پیشرفت باشند ، اما آنها از همان چالش Ravens برخوردار نیستند و با توجه به تمام سلاح های تهاجمی که در اختیار دارند ، میفیلد و استفانسکی باید بتوانند یک پیروزی را تنظیم کنند.

کل شانس این مضرب: 9/2. به یاد داشته باشید ، چندین قیمت براساس محصول Sportsbook ما تعیین شده است ، بنابراین هرگونه برنده از کارمزد معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.