نکات شرط بندی سه گانه – یکشنبه 04 اکتبر 2020با سه برد از سه در مسابقات لیگ برتر، لستر سیتی با طوفانی شروع کار جدید خود را آغاز کرده و آنها می توانند این فرم را در روز یکشنبه ادامه دهند.

وستهام بعد از اینکه آخر هفته گذشته وولوز را شکست داد با کمی اعتماد به نفس به بازی خواهد پرداخت ، اما پیروزی آنها در اواسط هفته توسط Everton در جام EFL یادآوری این بود که این تیم چکشهای شکننده و ناسازگار است.

در مقابل ، لستر از نظر چشمگیری سازگار بوده و وست بروم و برنلی را کنار زده و نتیجه این فصل را با پیروزی 5-2 در اتحاد به ثمر رسانده است. با خلق و خوی فعلی آنها ، آنها برای هرکسی مناسب هستند و من می توانم ببینم که آنها چند گل دیگر را به نفع خود در یک بازی سرگرم کننده اضافه می کنند.

در حالی که هنوز زمان زیادی برای انجام IPL 2020 وجود دارد ، اما تنها یک پیروزی تاکنون ، Kings XI Punjab و Chennai Super Kings هر دو دیدار روز یکشنبه در استادیوم بین المللی دبی را به عنوان یک بازی ضروری می بینند.

از زمان برنده شدن در افتتاحیه مسابقات ، هیچ چیز برای چنای درست پیش نرفته است و ترکیب اصلی آنها بسیار ناامید کننده بوده است ، زیرا در دو بازی اخیر خود مقابل حیدرآباد و دهلی موفق به جمع کردن جدول های قابل قبول نشده است.

پادشاهان XI دقیقاً به همه سیلندرها شلیک نکرده است ، اما در دفاع خود ، آنها با از دست دادن Super Over به دهلی یک پیروزی دوم را از دست داده اند و در هنگام زدن اولین بار دو بار امتیازات بیش از 200 را ارسال کرده اند ، بنابراین من در کنار مردان KLRahul خواهم بود اینجا.

READ  نکات سریع وین در مقابل آرسنال

شوالیه های نیوکاسل پس از هفت سال انتظار به فینال های NRL بازگشته اند ، اما ممکن است فینال حذفی یکشنبه تا آنجا که می گذرد باشد.

آدام اوبراین برای راهنمایی شوالیه ها به این مرحله سزاوار اعتبار زیادی است ، اما آنها در بدترین زمان ممکن شروع به مبارزه دفاعی کرده اند و در پنج آخرین شکست خود سه شکست 30 امتیازی دریافت کرده اند ، از جمله شکست دادن گل های گلد کوست 36 بر 6 زمان.

دیگر هیچ نگرانی برای خرگوش ها وجود ندارد ، آنها با پیروزی چشمگیر 52 امتیازی مقابل رقبای سیدنی خود یعنی خروس ها برای این بازی گرم شدند. با توجه به مبارزاتی که شوالیه ها در بازی های اخیر به سختی انجام داده اند ، خرگوش ها می توانند در اینجا امتیاز بزرگ دیگری کسب کنند و من از آنها حمایت می کنم تا راحت برنده شوند.

کل شانس این مضرب: 7/2. به یاد داشته باشید ، چندین قیمت براساس محصول Sportsbook ما تعیین شده است ، بنابراین هرگونه برنده از کارمزد معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.