نکات شرط بندی سه گانه – شنبه 21 نوامبر 2020چلسی علاقه های جدی برای بازگشت خود به بازی های لیگ برتر با پیروزی است ، اما من فکر می کنم تیم میزبان می تواند شانس آخر هفته را نادیده بگیرد.

تیم مهمان قبل از وقفه بین المللی طلسم طلایی ظاهر شد ، در حالی که نیوکاسل تاکنون در این فصل مورد ضربه قرار گرفته و از دست رفته است ، اما سابقه این رقابت برتر پرواز باید باعث دلگرمی زیاد سرگرمی ها شود.

شاگردان استیو بروس در پنج دوره از هفت دوره گذشته این دیدار پیروز شده اند ، از جمله پیروزی 1-0 در آخرین مسابقه ، و آنها نشان داده اند که در خانه تهدید به گلزنی هستند ، در 3 بازی اخیر خود در سنت جیمز پارک 6 گل به ثمر رسانده اند. . این نوید یک مسابقه جذاب را می دهد و من برای کسب یک تساوی از نیوکاسل حمایت می کنم.

با باقی ماندن دو بازی در مرحله گروهی WBBL ، زمان تأیید چهار امتیاز برتر برای هر دو طرف در حال اتمام است و شکست در این بازی می تواند به معنای پایان خط باشد.

سیدنی تندر در حال حاضر در رده سوم و یک امتیاز بالاتر از مهاجمان قرار دارد ، اما آنها برای فرم تلاش می کنند ، از 5 دیدار گذشته 4 شکست را از دست داده اند ، از جمله شکست در مقابل رقبای شهر سیدنی سیکسرز در روز چهارشنبه

آدلاید نیز در آخرین بازی خود شکست خورد ، اما قبل از آن آنها در پیروزی مقابل سیکسرز و هوبارت تندر بازی های خوبی را انجام داده بودند ، و با قهرمانی مسابقات ویکت در مسابقات سارا کویت که بولینگ خود را هدایت می کند ، می توانند این بازی را از پیش رو بردارند.

READ  چلسی با سیتی به عنوان مدعی قهرمانی نزدیک شده است

اولین شانزده تساوی آخر گرند اسلم PDC شنبه ، رابرت کراس و مایکل اسمیت ، فینالیست های جام جهانی را برای حضور در مرحله یک چهارم نهایی مقابل یکدیگر قرار می دهند.

اسمیت با سه پیروزی از سه مرحله مرحله گروهی را پشت سر گذاشت ، در حالی که کراس ، که در بخشی به دیو چیزنال اختصاص داشت ، مجبور شد برای پیشرفت خود بیشتر تلاش کند و در نهایت به عنوان نایب قهرمانی برسد.

این احتمال وجود دارد که کراس می تواند در اینجا با آن مخالف باشد ، اما رکورد رو در رو به او دلیل خوش بینی می دهد. اگرچه او آخرین باری که مقابل اسمیت شکست خورد ، در لیگ برتر در ماه آگوست ، در هفت دیدار قبلی پیروز شده بود و یک رکورد 15 بر 4 برابر هموطن خود داشت ، بنابراین می تواند در اینجا یک شرط ارزش باشد.

کل شانس این مضرب: 23/1. به یاد داشته باشید ، چندین قیمت براساس محصول Sportsbook ما تعیین شده است ، بنابراین هرگونه برنده از کارمزد معاف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *