نکات شرط بندی ساوتهمپتون – منچستر یونایتد


ساوتهمپتون – منچستر یونایتد
یکشنبه 29 نوامبر ، ساعت 14:00
در لیگ برتر Sky Sky و رویداد اصلی به صورت زنده زندگی کنید

کدام یونایتد ظاهر خواهد شد؟

فهمیدنش سخت است منچستر یونایتد درحال حاضر.

این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد اگر در نظر بگیرید که واقعاً این موارد واقع شده است در 14 بازی که انجام داده اند ، 9 برنده شده است در این فصل تا کنون اما چند مورد قبلاً شاهد بوده ایم که یک عملکرد چشمگیر – مانند تخریب نیمه اول روز سه شنبه ساختمان استانبول Basaksehir – با لغزش استانداردها همراه بوده است.

و لغزش های آنها نیز نگران کننده بوده است. شکست 6-1 در خانه مقابل اسپرز خط دفاعی را نشان داد که به نظر آسیب پذیر می رسد ، در حالی که بازی خارج از خانه در استانبول در پشت صحنه یک نمایش ترسناک بود.

حداقل در داخل کشور سازگاری وجود داشته است ، در حالی که هر سه بازی خارج از خانه لیگ برتر تاکنون برنده بوده است.

با این وجود یونایتد در هر یک از آن دیدارها واگذار کرده و این ضعف دفاعی را برجسته می کند. در واقع داشته است از پشت آمدن برای پیروزی هر سه – یعنی 9/1 اینجا شلیک کرد

به نظر می رسید که خط حمله در صورت هردو ضربه دیگری خواهد دید ویکتور لیندلوف و آرون وان-بیساکا روز سه شنبه به میدان رفتند اما اوله گونار سولسکایر انتظار دارد هر دو برای بازی در این بازی آماده باشند.

مدیر از نمایش تازه استخدام ها خوشحال می شد الکس تلس و دونی ون دی بیک علیه بساک شهیر. مطمئناً هر دو به اندازه کافی خوب کار کردند تا بتوانند یک نقطه شروع را در سنت ماری و با آن کسب کنند لوک شاو و اسکات مک تومینای هر دو رد کردند – همراه با پل پوگبا – منطقی خواهد بود که هر دو بازی کنند.

READ  شرط های ویژه ویژه برای فصل 20/21

با توجه به اینکه PSG سه روز پس از این بازی خواهد آمد ، مشخص نیست که این دو در Solskjaer XI حضور داشته باشند.

مقدسین روی رول

ساوتهمپتون چنین نگرانی هایی ندارد – آنها پس از این تعطیلات هشت روزه استراحت دارند.

بهترین گلزن مصدوم دنی اینگ می تواند برای بازی بعدی خود در برایتون برگردد اما او نیز اینجا دوباره از دست خواهد داد ناتان ردموند.

اما Saints در این دو بازی گذشته بدون Ings کنار آمده است و در غیاب او چهار امتیاز از 6 امتیاز را کسب کرده است.

آنها اکنون در هفت شکست نخورده اند ، در جدول پنجم نشسته اند و با اعتماد به نفس غرق می شوند.

رالف هازنهوتل دوست دارد تیمش به حمله حمله کند و من نمی توانم آنها را در اینجا عقب نگه دارم – اتریشی کاملا از ضعف یونایتد در عقب آگاه خواهد بود و در گذشته از اینکه بتواند به آنها حمله کند ترس نداشته است.

Ralph Hasenhuttl 1280.jpg

وی از زمان ورود به سنت مری سه بار با یونایتد روبرو شده است که دو تساوی (1-1 و – اخیراً – 2-2) و یک شکست (2-3) کسب کرده است.

در اینجا می توان انتظار جنگ مشابه حمله را داشت.

با اینگ بیرون ، تئو والکات در مرکز حمله ساوتهمپتون نقش مهمی را تجربه کرده و شروع قدرتمند خود را به طلسم دوم خود در این باشگاه ادامه داده است.

او هفته گذشته در گرگ ها گلزنی کرد (و باید واقعاً یک ثانیه هم داشت) و سرعتش باید در دفاع میهمان دردسر ساز شود.

READ  اهداف برای روباهها خشک می شوند

والکات به خوبی با شریک اعتصاب ارتباط برقرار کرده است چه آدامز و من گمان می کنم که هاشنوتل به زوج گفته باشد تا برای دستیابی به موفقیت هایی که هری کین و هئونگ مون سون در اول فصل در اولدترافورد داشتند ، از بالای سر خود بازی کنند.

ارزش به میزبان بستگی دارد

در نتیجه مطابقت بازار ، این نگرانی نسبت به سازگاری باعث می شود تا یونایتد در حدود مارک پول تقریباً کوتاه به نظر برسد.

برای من ، به نظر می رسد که این ارزش مربوط به مقدسین است سه پیروزی آخر خود را در سنت ماری بدون بردن گل دریافت کرد.

مسلماً ، آنها باید عقب تر از آنچه در روز دوشنبه در گرگ ها بودند ، باشند ، اما با توجه به فرم دیرهنگام آنها ، 4.03/1 به نظر می رسد ارزش یک بازی کم حجم را دارد.

اهداف روی کارتها

همانطور که اخیراً مو به مو نشان می دهد ، اهداف محتمل به نظر می رسند.

یونایتد به زمین رسیده است بیش از 2.5 گل شرط – 1.866/5 اینجا – در هر سه بازی خارج از خانه لیگ تاکنون. در کل فصل ، در 11 مسابقه از 14 مسابقه آنها رخ داده است.

آمار ساوتهمپتون در یک کراست نیست اما محروم کردن یونایتد احتمالاً دشوارتر از نیوکاسل ، وست بروم و اورتون با قدرت کمتر است.

من انتظار دارم بیش از 2.5 زمین بخورد اما بیشتر تمایل به بازگشت دارم هر دو تیم به گل برسند کمی کوتاه تر 1.7411/8 با توجه به اینکه هر دو طرف در مناطق رو به جلو قویتر به نظر می رسند.

READ  آیا دربی شکست سرنوشت اوله را مهر و موم می کند؟

والکات برای گلزنی دوباره گران شد

با این حال ، شرط دوم من یک شرط کوچک بر روی آن مرد والکات خواهد بود تا دوباره به لیست امتیازات برسد.

او بیرون است 7/2 امتیاز گرفتن در هر زمان که به نظر می رسد یک مهاجم میانی مقابل تیمی که در دفاع آسیب پذیر به نظر می رسند ، بزرگ باشد.

والکات در دو بازی خود به عنوان جانشین اینگس شش شوت به بیرون زد و گرچه به سختی به عنوان یک تکمیل کننده بزرگ مشهور است ، اما به ندرت در مناطقی بازی می کند که در حال حاضر به آنها دسترسی پیدا می کند.

مرد سابق انگلیس همیشه می خواست در اوایل کار خود با تمرکز بیشتر بازی کند و وقتی این فرصت را در آرسنال پیدا کرد ، اغلب تور را پیدا می کرد.

واقعیت را انتخاب کنید

منچستر یونایتد در هفت بازی اخیر خارج از خانه خود در لیگ برتر به پیروزی رسیده است – آنها قبلاً هرگز 8 برد متوالی در مسابقات لیگ برتر نداشته اند. در همین حال ، شیاطین سرخ به دنبال پیروزی در چهار بازی اول خارج از خانه خود برای یک بار لیگ برای سومین بار در تاریخ خود هستند ، این کار را در 14-1313 و 86-85 نیز انجام دادند.

همان بازی چند نکته برای بازیهای آخر هفته لیگ برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *