نکات شرط بندی اورتون – چلسی


اورتون – چلسی
شنبه 12 دسامبر ، ساعت 20:00
در BT Sport 1 زندگی کنید

چلسی لیگ برتر را هدف قرار می دهد

چلسی در صورت صعود به لیگ برتر ، صعود خواهند کرد پیروزی در اورتون شنبه شب و فهمیدن دلیل آنها کار سختی نیست 84/16/5 ادعای سه نکته

آنها به پارک گودیسون می رسند در 17 شکست نخورده در همه مسابقات و بخش عمده ای از آن یک دفاع خسیسانه بوده است ، چیزی که از آنچه که فصل را به این شکل متزلزل آغاز کرده غیر قابل تشخیص است.

با توجه به سطح استخدام در تابستان ، شاید تعجب آور نباشد که چند هفته طول کشید تا رئیس فرانک لمپارد برای پیدا کردن تعادل مناسب در تیمش اما او مطمئناً این کار را با دروازه بان انجام داده است ادوارد مندی و باتجربه تیاگو سیلوا آوردن آرامش به آن دفاع.

جلوتر ، تیمو ورنر همیشه بهتر می شود و میسون کوه یک ستاره معمولی در خط هافبک

lampard_2020_champion_league.jpg

در بازی های اخیر ، اولیویه ژیرود بر قدرت تیم عمیقاً تأکید کرده است ، اگرچه در اینجا با هر دو مورد نیاز خواهد بود حکیم زیهچ و کالوم هادسون-اودوی رد کردند.

حداقل کریستین پولیشیچ دوباره مناسب است و به نظر می رسد که او می تواند از سمت راست حمله شروع کند و این منطقه از زمین می تواند یک نکته اصلی باشد.

دردسرهای دفاعی برای میزبانان

اورتون، 4.57/2 برای پیروزی ، بمان بدون لوکاس دین در پست دفاع چپ و به نظر می رسد جذب جدید باشد بن گادفری پس از لذت بردن از یک بازی خوب (یا بهتر بگوییم بیشتر از یک) در هفته گذشته در برنلی ، در آن سمت شروع خواهد شد.

تافی ها پس از مصدومیت به فابیان دلف از سیستم عقب و عقب به چهار پشت صاف تبدیل شدند و بدون شک بعد از آن حرکت بهتر بودند.

با این حال ، این واقعیت باقی مانده است که گادفری در پست دفاع چپ بسیار خارج از موقعیت است و ممکن است کیفیت Pulisic و Reece James سخت باشد.

به همین ترتیب، می تواند یک بعدازظهر طولانی برای الکس ایوبی باشد اگر او در شکاف دفاع راست ادامه دهد (سیموس کلمن از آن طرف برای اورتون مصدوم است). او ورنر و بن چیلول کنار آمدن با.

READ  برایتون مقابل آرسنال نکاتی - مرغ دریایی و توپچی برای لغو یکدیگر

چلسی مطمئناً آن مناطق وسیع را هدف قرار خواهد داد و با دفاع اورتون یک نقطه ضعف مشخص ، جایی است که می توان بازی را برد و باخت.

میزبان ها دارند در هفت بازی از 11 بازی خود در لیگ برتر حداقل دو بار شکست خورده است تا کنون ، تنها کلین شیت آنها در روز افتتاحیه در اسپرز است.

اهداف را می توان انتظار داشت

بیش از 2.5 گل برای برگشت در دسترس است 63/18/5. این خیلی کوتاه است ، اما با توجه به اینکه اورتون در انتهای دیگر تهدید به گل می کند ، می توانید دلیل آن را ببینید.

اورتون در تاتنهام نشان داد که آنها قادر به رقابت با بهترین تیم های این بخش هستند (البته اسپرز در مسابقات حضور نداشت) و آنها همچنین یک رکورد مناسب در برابر چلسی به این آمار وارد می کنند.

آنها داشته اند در 11 دیدار اخیر لیگ در گودیسون هفت پیروزی کسب کرده است بنابراین واضح است که این سفر بهترین خاطرات را برای برخی از بازیکنان بازدید کننده ایجاد نخواهد کرد. اجازه ورود 2000 هوادار نیز باید تا حدودی به میزبان کمک کند.

در حالی که خط دفاع اورتون بسیار شکننده است ، اما حداقل باید در حمله برخی از مشکلات را ایجاد کند.
که در دومینیک کالورت-لوین، آنها بهترین گلزن لیگ را می بالند و توانایی او در زدن یک گل هفته به هفته بیشتر می شود.

او بازیکنی است که می تواند فضای مناسب را در زمان مناسب پیدا کند و باید به دفاع مستحکم چلسی فکر کند – اگر اورتون بتواند توپ هایی به او وارد کند.

READ  گل ها در آنفیلد در این ضربه 5/1

جفت بازگشت به خانه

ریچارلیسون قطعاً باید چیزی ایجاد کند. تافی ها در حالی که محروم شده بودند واقعاً دست و پنجه نرم می کردند و او با دویدن توپ روی توپ و خارج از آن تهدیدی مانند هیچ بازیکن دیگری در ترکیب آنها ارائه نمی دهد.

از طرف دیگر، جیمز رودریگز در زمان رکود اخیر اورتون مورد انتقاد قرار گرفته است – این فقط یک پیروزی در هفت پیروزی برای سرعت گیران اولیه است – اما من تعجب نمی کنم اگر او را در اینجا پیشرفت کند.

این اولین بازی او در گودیسون در حضور تماشاگران است و حاضران واقعاً پشت سر بازیکنی قرار می گیرند که توانایی هیجان زدگی را دارد. کلمبیایی همچنین در بازی های بزرگ تحویل داده است و در اسپرز و همچنین دربی مقابل لیورپول تأثیرگذار بوده است.

مطمئناً به او نشان داده شده است که می داند هدف کجاست ، فرود یک به هدف شلیک کرد در هشت بازی از 10 حضور خود در لیگ تاکنون.

او هست 11/10 برای تکرار این کلاهبرداری در اینجا که به نظر می رسد ناپایدار است ، حتی قبول اینکه دفاع چلسی حریفان را از نظر شلیک محدود کرده است.

Richarlison همچنین به نظر می رسد گران قیمت در در هر زمان کمک کنید بازار در ساعت 9/1 ، به خصوص با توجه به توانایی گلزنی کالورت لوین.

برزیلی دارد در این فصل در سه بازی از هشت بازی لیگ کمک کرده است و به نظر می رسد احتمالاً یکی از سخت ترین بازی های جیمز در آن سمت زمین را به همراه داشته باشد.

READ  پشت سر گذاشتن دوبل دیوگو در آنفیلد

جیمز نیز در این بازار بزرگ به نظر می رسد 15/2 با توجه به ماهیت موقت خط برگشت اورتون.

او در 11 شروع خود سه پاس گل داده است در تمام مسابقات این فصل بنابراین به نظر می رسد ارزش یک فشار است.

Zouma قیمت زیادی به نظر می رسد

یکی از آخرین قیمت های بزرگ که قابل ذکر است این است کورت زوما امتیاز گرفتن در 9.28/1.

فرانسوی دارد در چهار بازی از 10 بازی خود در لیگ به میدان رفت تاکنون که یک رکورد خوب برای یک مدافع محسوب می شود.

در اینجا ، وی همچنین از آگاهی از افرادی که احتمالاً او را در صحنه های بازی – مایکل کین و یری مینا – که فصل 2018/19 را به صورت قرضی در گودیسون گذرانده اند ، دارد.

مدت هاست که اورتون در دفاع از توپ درون جعبه خود مشکلاتی داشته است بنابراین بازیکنی که در یک خط گرم مقابل دروازه قرار دارد ارزش عقب رفتن را دارد.

واقعیت را انتخاب کنید

اولیویه ژیرود در هر شش بازی اخیر خود در لیگ برتر برای چلسی گلزنی کرده است – فقط مارک استاین (7 گل از دسامبر 1993 تا فوریه 1994) در شروع پی در پی بیشتر آبی ها در این رقابت ها گلزنی کرده است.

آمارها چه می گویند: بیشتر از Opta در آستانه بازیهای آخر هفته لیگ برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.