نکات تاتنهام – لستر – پسر می تواند به حفظ رکورد مورینیو و راجرز کمک کندتاتنهام – لستر
یکشنبه ، ساعت 14:15
رویداد اصلی Sky Sports

اسپرز برنده برگشت خواهد بود

اظهار نظر ژوزه مورینیو مبنی بر اینکه “بهترین تیم پس از شکست 2-1 در آنفیلد شکست خورد” از نظر کسانی که 90 دقیقه کامل را تماشا می کنند کاملا مضحک به نظر می رسد.

و با این حال هنگام مشاهده موارد برجسته به نظر می رسید که او دارای یک نقطه عادلانه.

اسپرز در بیشتر مسابقه روی طناب بود اما جذب مشت و تلاش برای پرتاب کردن کانتر برنامه ریزی شده بود. از دست دادن ضربه سر ضربه ایستگاهی در لحظه آخر مورینیو مضر بود ، خصوصاً اینکه لیورپول را به برتری سه امتیازی در بالای دروازه رساند.

با این اوصاف ، مورینیو در بازی های خارج از خانه مقابل تیم های کلوپ تلاش کرده است ، بنابراین نتیجه چیز جدیدی نبود.

در مقابل ، او به نظر می رسد شماره را داشته باشید این بار از تعداد مخالف او

مورینیو در فصل 2013/14 امید قهرمانی لیورپول را از هم جدا کرد و از راجرز سرمربی قرمزها پیشی گرفت. و به طور کلی ، او در هفت مسابقه بدون شکست در برابر ایرلندیای شمالی ، پنج پیروزی را کسب کرد.

روباه ها به دنبال پوست سر جاده ششم هستند

اگر رکورد رودر روس مقابل مورینیو عامل غالب در اینجا باشد ، لستر به دردسر می افتد. با این حال ، رئیس Foxes به لستر امیدوار خواهد شد رکورد خارج از خانه بر آن چیره خواهد شد.

لستر در این فصل در سفرهای خود عالی عمل کرده و از 6 مسابقه خود در 5 پیروزی پیروز شده است. این بدان معنی است که آنها برنده شده اند 15 امتیاز از 24 امتیاز آنها دور از استادیوم کینگ پاور.

READ  آیا کونته می تواند معجزه ای را تداعی کند؟

با آمدن اسپرز در مسابقات از 14 مسابقه 25 برد خود را به دست آوردیم ، این وضعیت غیر معمول تفکر را برای ما رقم می زند و نه طرف دور باش در این یکی

جالب دیگری که در فرم لستر وجود دارد این است که یا رونق دارد یا سقوط می کند. آنها هشت بازی را برده اند اما 5 بازی دیگر را باخته اند.

آیا زمان اولین قرعه کشی فصل آنها فرا رسیده است؟

تاتنهام هستند 2.165/6 تا چهارمین پیروزی خانگی خود در این مبارزات را به دست آورند. لستر هستند 3.814/5، قیمت بزرگتر از قرعه کشی در 3.55.

حتی قبل از اینکه پویایی مورینیو و راجرز به کار گرفته شود ، این یک مسابقه روی حیله و تزویر برای روباه ها بوده است. اسپرز برنده شده است پنج از هفت آخرین جلسات در حالی است که لستر در 9 بازی اخیر خارج از خانه مقابل تاتنهام فقط یک پیروزی کسب کرده است.

مورینیو در اوایل بازی های خانگی خود با اسپرز تلاش نکرد اما از 11 یازده گذشته آن را به هفت پیروزی رسانده است.

با در اختیار داشتن مورینیو از مدیر رقیب خود و راجرز در بازی های بزرگ که بیش از حد تصور می کند ، فکر می کنم در این قیمت اسپرز به اندازه کافی وجود داشته باشد که بتواند روی میزبانان در یک رقابت شرط بندی کند.

با این حال ، من می خواهم این قیمت را با بازی Same Game Multi افزایش دهم.

پسر هونگ مین در این فصل به شکل هیجان انگیزی درآمده و با هری کین همکاری مهلکی را رقم زده است.

READ  چهره های جدید برای کمک به ویلا برای کسب پیروزی

با این حال ، پویایی تغییر کرده است – کین در حال تغذیه در ساس پیست دور است و کره ای اکنون از کاپیتان انگلیس پیشی گرفته است.

کین هنوز 9 گل سالم در لیگ برتر به ثمر می رساند اما پسر موفق است بهترین گلزن مشترک در روز 11 با دومنیک کالورت لوین و مو صلاح. این یکی جلوتر از جیمی واردی از لستر است.

سون در آنفیلد نشان داد که چرا نرخ تبدیل او در این فصل از کین بهتر است بنابراین من با قیمت بیشتری به سمت او جذب می شوم.

که من را به آنجا می برد همان بازی Multi of Son برای گلزنی در یک پیروزی اسپرز در 3.77.

این یک بازی است که به نظر می رسد اهداف را نشان می دهد و دیدن آن جای تعجب ندارد بیش از 2.5 به عنوان روشن است 1.866/5 مورد علاقه.

لغو می کند است 2.1411/10 هر چند که خالی از لطف نیست در حقیقت ، اگر در بازی های اروپایی اضافه شود ، در سه بازی از چهار بازی خانگی اخیر تاتنهام به میدان می رفت.

هر دو تیم به گل برسند با بله در همان قیمت است 1.715/7 و نه 2.348/11. تاتنهام در 20 دیدار گذشته خود با لستر در لیگ برتر فقط یک بار موفق به گلزنی نشده است.

Opta Stat

هونگ مین پسر تاتنهام در هفت بازی اخیر خود در لیگ برتر مقابل لستر ، در هفت گل حضور داشته است ، زدن چهار گل و کمک به سه نفر دیگر.

READ  رم این شانس 4/1 را به خانه می آورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *