نکات برایتون مقابل لستر – روباه ها می توانند تهدیدهای مهاجمی را حساب کنند

شروع قوی برای مرغ دریایی

فصل گذشته برایتون شانزدهم را به پایان رساند و تنها 9 برد کسب کرد ، اما در این دوره آنها عنوان خود را به عنوان اسب های تیره برای یک پایان عالی توجیه می کنند و در حال حاضر یک سوم راه این تعداد پیروزی پس از تنها چهار مسابقه هستند.

شروع قوی مرغ دریایی باعث شده است که آنها در این زمینه حضور داشته باشند ششم در جدول اولیه با 9 امتیاز ، همان رکورد قهرمان منچسترسیتی در رده پنجم.

گراهام پاتراین بازیکن در حال حاضر در سومین فصل خود از انعطاف پذیری تاکتیکی برخوردار است و می تواند با 4-2-3-1 لستر در اینجا بازی کند.

آرون کانولی از آسیب ماهیچه ای بهبود یافته و Enock Mwepu نیز در دسترس است ، در حالی که دن برن می تواند درگیر شود

پاسکال گروس به دلیل مقررات کووید -19 به انزوای خود ادامه می دهد و طارق لمپتی و آدام وبستر دچار آسیب های همسترینگ می شوند

شکست در لیگ اروپا

لستر فصل خود را در لیگ برتر با دو برد (وولوز در خانه و نورویچ خارج از خانه) و دو شکست (وستهام خارج از خانه و منچسترسیتی در خانه) آغاز کرده و آنها را در رده نهم جدول رده بندی قرار داده است.

برندن راجرز تیمش رقابتهای لیگ اروپا را پنجشنبه شب با تساوی 2-2 خانگی مقابل ناپولی آغاز کرد اما پس از این که در کوارتر پایانی دو گل پیش افتاد ، ناامیدی وجود داشت.

جانی ایوانز پنجشنبه در نیمه اول با تکرار مصدومیت پا تعویض شد و بعید است که در معرض خطر باشد ، در حالی که آیوز پرز معلق است

READ  هری کین به من سیتی؟ پس از عدم نمایش کین در اسپرز ، انتقال در حال حاضر شانس زیادی دارد

لیست مصدومیت های لستر کوتاه شده است ، اگرچه وسلی فوفانا و جیمز جاستین غایبان طولانی مدت هستند.

به نظر می رسد برایتون پیشرفت کرده است ، زیرا در سه بازی از چهار بازی خود پیروز شده است ، اما قضاوت در مورد سطح آنها هنوز دشوار است. در حال حاضر به نظر می رسد که دو پیروزی در برابر مبارزان احتمالی سقوط (برنلی و واتفورد) بوده و دیگری در بهترین حالت مقابل تیم میانی جدول (برنتفورد) بوده است.

لستر در رده بالاتری از تیم هایی قرار دارد که احتمالاً برای کسب مقام اروپایی چالش برانگیز هستند و باید توجه داشت که تنها شکست برایتون مقابل اورتون بوده است که احتمالاً در آن گروه نیز حضور دارند.

همچنین شایان ذکر است که در سخت ترین بازی بعدی خود ، هفته گذشته خارج از برنتفورد ، شاگردان پاتر احتمالاً خوش شانس بودند که در پایان پیروزی را کسب کردند. گل دقیقه 90 لئاندرو تروسارد. این یک بازی چند موقعیتی بود اما برنتفورد در xG (گل های مورد انتظار) برتری داشت.

از جنبه مثبت آن این بود که a کلین شیت دوم در چهار بازی برایتون و مالکیت بالای توپ آنها به محدود کردن موقعیت های حریف کمک می کند.

نتایج بالا و پایین لستر این فصل احتمالاً بازتاب قدرت مخالفت است. این دو شکست در مقابل شش تیم برتر فصل گذشته (قهرمان منچسترسیتی و وستهام) به دست آمد ، در حالی که این دو پیروزی مقابل وولوز با سرعت کم بود که فصل گذشته در رده سیزدهم قرار داشت و باعث صعود نورویچ شد که هنوز بدون امتیاز است.

READ  اسپرز در شرایطی که آزاردهنده بی حوصله است رونق می گیرد

برایتون در شکل فعلی بین این دو نوع قرار دارد – احتمالاً به اندازه کافی خوب برای ماندن در شش تیم برتر نیست اما بهتر از مواد سقوط به نظر می رسد – اما چند عامل وجود دارد که شانس خوبی را برای لستر نشان می دهد.

اولین مورد روباه ها است رکورد عالی در برابر تیم های زیر هشت تیم برتر، با تنها پنج شکست از 24 فصل گذشته و هیچ یک از دو بازی خود در آن فصل در این فصل (با فرض اینکه حریفان آنها خیلی از موقعیت های فصل گذشته فاصله نگیرند) ، و دومی رکورد کم امتیاز برایتون (1.05 گل در هر بازی در فصل گذشته و فقط کمی در این زمان با 1.25).

فقدان گل ممکن است برایتون را عقب بکشد ، اگر نه به اندازه فصل گذشته با توجه به شروع آن ، و این باعث می شود که آنها نتوانند به طور منظم تیم های درجه یک مانند لستر را شکست دهند.

از آنجایی که لستر در این نوع مسابقات قابل اعتمادتر است ، آنها بهترین انتخاب هستند قرعه کشی نکنید 2.0620/21به

دور برگشت سریع بعد از لیگ اروپا فاکتوری است که باید مورد توجه قرار گیرد اما لستر فصل گذشته به خوبی کنار آمد و پنج بازی از هفت بازی خود در لیگ برتر (از جمله چهار بازی خارج از خانه) را پس از دیدارهای پنجشنبه شب برد.

این تیم ها فصل گذشته در انتهای جدول رده بندی گل قرار داشتند و نشانه های اولیه این است که آنها از الگوی مشابهی پیروی خواهند کرد.

READ  شروع چسبنده برای تافی ها

برایتون بودند مشترک ششم برای گلهای زیر 2.5 فصل گذشته (55٪) و سه بازی از چهار بازی ابتدایی آنها آندر بوده است. در هر سه بازی آندرآر یک تیم موفق به گلزنی نشده است.

در مقابل لستر بود مشترک بالا برای بیش از 2.5 گل فصل گذشته (63) و آنها تا به حال 50-50 در لیگ برتر تقسیم شده اند ، به علاوه آنها چهار گل در بازی پنجشنبه لیگ اروپا مقابل ناپولی به اشتراک گذاشتند.

شایان ذکر است که 15 مورد از 22 پیروزی لستر در لیگ برتر از ابتدای فصل گذشته با بیش از 2.5 گل بازی به ثمر رسید و این گزینه ای است که باید در نظر گرفته شود.

Opta Stat

لستر در 10 بازی اخیر خود در لیگ برتر (W4 D1 L5) تنها یک کلین شیت داشته است و در پایان هفته اول ، وولوز را 1-0 شکست داد. خارج از خانه ، لستر در 9 بازی متوالی لیگ بدون کلین شیت است ، اگرچه روباه ها نیز در هر 9 بازی خود موفق به گلزنی شده اند. هر دو تیم برای گلزنی در دسترس هستند 1.8810/11به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *