نکات برایتون مقابل اورتون – شکست دادن مرغ های دریایی در خانه سخت است

شروع پیروزی برای برایتون

تنها پنج تیم هر دو تیم خود را برده اند لیگ برتر بازی ها و برایتون یکی از آنها هستند.

پیروزی 2-1 در برنلی در روز آغازین فصل ، با پیروزی 2-0 خانگی مقابل واتفورد همراه شد. برایتون در میانه هفته ، کاردیف را در دور دوم جام EFL با نتیجه 2-0 شکست داد.

گراهام پاتر تیمی بسیار جوان را انتخاب کرد ، با میانگین سنی بازیکنان خارج از تیم ، فقط 20 سال. با وجود نامهای ناآشنا در نمایش ، طرفین به سبکی بازی کردند که ما از بازیکنانی که پاتر انتظار داشت انتظار داشتیم. حفظ سرمربی آنها که با اورتون و اسپرز در ارتباط بود بهترین کاری است که برایتون در تابستان انجام داده است.

پاتر از ابتدای فصل بدون کیل شرپن مصدوم ، طارق لمپتی ، دن برن و دنی ولبک حضور نداشت. Enock Mwepu و نیل موپای در حالی که جوئل ولتمن در انزوا به سر می برد و انتظار نمی رود که تا بعد از استراحت بین المللی به آنجا بازگردد ، ضربه ها را نیز زده و شک دارد.

بنیتز بدون شکست شروع کرد

اورتون نیز پس از انتصاب جنجالی ، شروع بدون شکست خود را در فصل آغاز کرد رافا بنیتز به عنوان مدیر آنها در تابستان

برد 3-1 مقابل ساوتهمپتون ، تساوی 2-2 در لیدز بود که اورتون دو بار از آن جلوتر بود. در اواسط هفته ، اورتون با برتری 2-1 در دور رفت به دور سوم جام EFL رسید هادرسفیلدبه

امثال دمارای خاکستری و آندروس تاونسند در فصل های اخیر بیشتر از بسیاری از بازیکنان باشگاه خرید کردند ، اما هر دو شبیه به یک معامله می شوند ، چرا که شروع خوبی در کار خود در مرسی ساید داشته اند. بنیتز از یک سیستم تاکتیکی استفاده می کند که باعث می شود اورتون پاس های زیادی به مهاجم خود دومینیک کالورت لوین بدهد و او در هر دو بازی خود در این فصل در لیگ برتر گلزنی کرده است.

READ  نکات آرسنال و لستر سیتی

مویس کین در بازی با هادرسفیلد اخراج شد و اکنون سه بازی محروم است. تنها بازیکن دیگری که برای بنیتز در دسترس نیست ، جیمز رودریگز است که به نظر می رسد قبل از پایان پنجره نقل و انتقالات باشگاه را ترک کند.

فرم خانه برایتون قابل اعتماد است

برایتون هستند موارد دلخواه در 2.544/6، با پیروزی اورتون در 3.25/11 و قرعه کشی در 3.34/9به

در حال حاضر تجزیه و تحلیل برایتون راحت تر از اورتون است که با سرمربی جدیدی از نو شروع کرده است. پاتر تیمش را با سبک و سیستمی بسیار منسجم بازی می کند ، بدون توجه به تعداد پرسنلی که در اختیار دارد ، تغییر چندانی نمی کند.

با بازگشت به فصل گذشته ، برایتون در 6 بازی خانگی اخیر خود در لیگ برتر (W4 D2) شکست نخورده است که شامل تساوی 0-0 با اورتون شد. برایتون هستند 1.7411/8 در بدون قرعه کشی بازار ، که به نظر یک شرط مطمئن است.

شرط گوشه می تواند فرود بیاید

پشت سر گذاشتن هر دو تیم در بازی برایتون شرط بندی بسیار قابل اعتمادی بود ، اما به تدریج دفاع آنها در طول فصل گذشته بهبود یافت. چهار بازی از 6 بازی خانگی اخیرشان در لیگ باعث شده است که میزبان دروازه خود را بسته نگه دارد.

سیاست اورتون در ارسال پاس های فراوان به سمت کالورت لوین ، ممکن است در مقابل لوئیس دانک و شین دافی مدافعان مرکزی برایتون موفقیت چندانی نداشته باشد. زیر 2.5 گل می تواند موفق باشد ، اما توصیه می شود کمی کوتاه به نظر برسد 1.684/6به

READ  Solskjaer 2/1 تا اول کار خود را به دنبال نمایش ترسناک تاتنهام از دست بدهد

بیش از 10.5 کرنر است 2.111/10به این به راحتی در هر دو بازی اورتون در لیگ برتر این فصل به دست آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *