نکات برایتون – شفیلد یونایتد


برایتون – شفیلد یونایتد
یکشنبه 20 دسامبر ، ساعت 12:00
در Sky Sports زندگی کنید

با عرض پوزش ، مرغ دریایی بافرها را زده است

اگرچه آنها در دومین بازی فصل خود نیوکاسل را خارج از خانه با نتیجه 3 بر صفر شکست دادند ، برایتون رقابت جدید را به آرامی آغاز کرد و سه شکست از چهار بازی نخست خود را از دست داد ، اما پس از شکست مقابل چلسی و منچستر یونایتد در خانه و نتیجه 4-2 در بازی مقابل به شکل اورتون ، اتهامات گراهام پاتر در طی ماه های اکتبر و نوامبر روند کمی مناسبی را پشت سر گذاشت – در شش مسابقه بعدی خود در لیگ برتر فقط یک شکست را تجربه کرد.

طی یک دوره دو ماهه ، باخت تنها مرغ دریایی در خانه اسپرز (2-1) رقم خورد و اگر در مقابل دروازه کم لطفی می کردند ، وضعیت بهتری هم داشتند اما از آنجا که در خانه 1-1 مساوی کردند به لیورپول در پایان ماه نوامبر ، به لطف گل تساوی پاسکال گروس در آخرین لحظه از روی نقطه پنالتی ، برایتون راه خود را گم کرده است.

شکست در خانه ساوتهمپتون و خارج از خانه لستر با نتیجه تساوی 0-0 در فولام در روز چهارشنبه همراه شد و به نظر می رسد یک فصل راحت برای مرغ دریایی باشد ، کمی استرس آورتر به نظر می رسد.

یک بازی خانگی مقابل شفیلد یونایتد ، باید فقط نوعی از فرصت باشد که قبل از کریسمس به سبک بازی خارج شود اما حداقل سه دلیل برای انحراف مرغ دریایی در اختلاف …

برایتون قبل از کریسمس در 12 فصل گذشته در آخرین مسابقه لیگ خود پیروز شده است ، آنها در 10 بازی خانگی خود در لیگ برتر برتر هیچ پیروزی کسب نکرده اند و با توجه به آمار دوم ، تیم های حاضر لیگ برتر در سال 2020 ، قابل درک است. ، برایتون در این تقویم کمترین امتیاز خانگی را کسب کرده است. تاکنون ، آنها فقط 10 جمع کرده اند.

بلانت تیغه ها شکستن تمام رکوردهای اشتباه

اگر برایتون در یک بازی ضعیف ظاهر شود ، شفیلد یونایتد در یک بازی نابسامان قرار دارد. پس از شروع درخشان فصل اول بازگشت خود در لیگ برتر در دوره گذشته ، زمانی که آنها حتی با صعود به مسابقات اروپایی معاشقه کردند ، پس از شروع مجدد بازی تیغه ها واقعاً دست و پنجه نرم کردند – فقط سه برد از ده بار. آنها قبل از تعطیلات خیلی خوب بازی کرده بودند که مردان کریس وایلدر علی رغم فرم بی تفاوت پس از استراحت و با وجود شکست در سه مسابقه آخر ، همچنان در رده نهم لیگ برتر قرار گرفتند.

Wilder Contemplating 1280.jpg

هواداران شفیلد یونایتد آنقدر واقع بین هستند که فصلی را در رویای اروپا آغاز نکرده اند اما با توجه به همسان شدن آنها به بلندی 7.06/1 سقوط کرد، حتی بدبینانه ترین Blade نیز انتظار آغاز بدی را نداشت.

یونایتد واقعاً حضور هواداران میزبان را از دست داده است و تاکنون در این فصل آنها 12 از 13 بازی را از دست داده اند و در خانه برابر فولام ، 1-0 نتیجه تساوی 1-1 به تساوی کشیده است. که بدترین شروع یک فصل در تاریخ پروازهای برتر انگلیس. آنها اکنون در شانس های طولانی برای بازگشت به مسابقات قهرمانی معامله می کنند و در صورت شکست روز یکشنبه ، در خارج از خانه 9 بازی متوالی باختند. اتفاقی که از سال 1975 تاکنون برای تیغه ها رخ نداده است.

از طرف مثبت ، تیغه ها در آخرین بازی خود قبل از کریسمس در 12 سال یا پنج بازی اخیر خارج از خانه خود برایتون شکست نخورده اند ، و شاید بیشتر ، علی رغم اینکه پنجشنبه شب در خانه مقابل منچستریونایتد 3-2 شکست خورد ، آنها حداقل دو بار شبکه را پیدا کردند و کمی دعوا پیدا کردند.

وایلدر از شکست 3-0 خود در ساوتهمپتون در آخر هفته گذشته بسیار ناامید شد و حق حضور در مسابقات را داشت. شاید آنها در این فصل امتیاز جمع نمی کردند ، اما تیغه ها حداقل قلبی نشان داده اند – چیزی نیست که بتوان از سفر آنها به سنت ماری گفت.

هر دو برای به ثمر رساندن بازی ارزش

در این فصل تاکنون 62٪ از بازی های خانگی برایتون و 67٪ از بازی های خارج از خانه شفیلد یونایتد حداقل سه گل تولید کرده اند اما اکثریت قریب به اتفاق توسط حریف به ثمر رسیده است بنابراین شانس بیشتری برای Under در بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف احتمالاً منطقی است

این داستان مشابه در است هر دو تیم به گل امتیاز در حالی که هر دو طرف در 83٪ بازیهای خانگی برایتون در این فصل و در نیمی از دیدارهای خارج از خانه شفیلد یونایتد موفق به کسب نتیجه خالص شده اند و ارزش در این بازی است.

برایتون با وجودی که در لیگ برتر تنها در رده هفدهم قرار دارد ، با توجه به گلهای مورد انتظار در رده دهم قرار دارد ، بنابراین موقعیت های زیادی ایجاد می کند و در برابر شفیلد یونایتد ، باید حداقل یک گل را بدست آورد. تیغه ها تنها تیم لیگ برتر هستند که در هر بازی شکست خورده اند.

مردان وایلدر به سختی پرکار هستند اما آنها موفق شدند پنجشنبه شب برابر منچستر یونایتد یک امتیاز بگیرند و با توجه به اینکه اوضاع آنها چقدر بد است و آنها در مقایسه با آخر هفته گذشته علیه شیطان سرخ مبارزه بیشتری با شیاطین سرخ نشان دادند ، من انتظار دارم که آنها تمام اسلحه ها را بیرون بیاورند و بله در بازار هر دو تیم برای گلزنی راه پیش رو است.

مرد را برای همان بازی چند شرط بندی کنید

برایتون در نیمه هفته 9 تساوی مقابل فولام در تساوی 0-0 داشت و پنج ضربه از دفاع میانی بود لوئیس دانک، بنابراین او به وضوح در حال قرار گرفتن در لیست امتیازات است. حمایت از او برای گلزنی در هر زمان و هر دو تیم برای گلزنی 16.94 پرداخت می کند.

READ  توپچی ها برای رفتن به یک بروشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *