نکات برایتون در برابر وست برومبرایتون 5/41.78 v وست بروم 4/14.9؛ قرعه کشی 16/54.2
دوشنبه 26 مهر ، ساعت 18:30
در گیشه Sky Sports زندگی کنید

مرغ دریایی ادعا نکرده است امتیازات خانگی را که شایسته عملکرد است ، داشته باشد

برایتون واقعاً باید شامگاه دوشنبه ، هنگامی که میزبان وست بروم را میزبانی می کند ، اولین پیروزی خانگی خود در این فصل را ادعا کنند.

مرغ های دریایی پس از پنج بازی ، از 15 امتیاز ممکن چهار امتیاز کسب کرده اند. هر چهار این امتیازات در جاده ها به دست آمد ، برایتون هر دو بازی خانگی خود را از دست داد ، البته در مقابل مخالفت با استعداد به شکل چلسی و منچستر یونایتد.

در حالی که برایتون لزوماً انتظار نتیجه مثبت از چنین بازی هایی را ندارد ، عملکرد آنها مقابل چلسی و منچستر یونایتد آنقدر خوب بود که حداقل دو مدعی شود. خط دفاعی برایتون مستعد ایجاد خطاهای قابل اجتناب است ، اما جای تعجب دارد که با مدافعان کناری پرانرژی ، هافبک های مبتکر و حضور شلوغ نیل موپای در حمله

در شرایطی که برایتون در تلاش برای نگه داشتن کلین شیت است ، آنها می توانند بدون محرومیت سه مسابقه ، این کار را انجام دهند لوئیس دانک، که آخر هفته گذشته با نتیجه 1-1 در کریستال پالاس از زمین اخراج شد. کریستین والتون ، علیرضا جهانبخش ، خوزه ایسکیردو ، فلورین آندونه و دنی ولبک همه مصدوم هستند.

باگی هنوز بدون برد

از زمان بازگشت به وست بروم هنوز در یک مسابقه برنده نشده است لیگ برتر و دو بازی بعدی را به عنوان فرصتی برای تصحیح این آمار هدف قرار خواهد داد.

READ  پنج چیزی که از آخر هفته افتتاحیه فصل یاد گرفتیم

اگرچه دو مسابقه بعدی آنها خارج از خانه است ، اما آنها در برابر نوع مخالفت برایتون و فولام اگر وست بروم در صورت داشتن شانس زنده ماندن باید از آنها امتیاز بگیرد. آنها تاکنون از پنج بازی خود (L3) دو تساوی کسب کرده اند که هر دو بازی در خانه انجام شده است.

این دو تساوی بازی های بسیار متفاوتی بود ، WBA در تساوی 3-3 با چلسی نزدیک به یک پیروزی نزدیک بود که در آن نیمه اول 3-0 بود. هفته گذشته آنها در خانه به تساوی بدون گل 0-0 رسیدند برنلی، که اولین کلین شیت این فصل آنها بود ، اما همچنین دومین بازی متوالی بود که در آن موفق به گلزنی نشدند.

اسلاون بیلیچ نزدیک به یک تیم کاملاً مناسب برای انتخاب این مسابقه است. سام فیلد و هال رابسون-کانو تنها بازیکنان مصدوم هستند.

برایتون باید سه امتیاز ارزشمند کسب کند

برایتون هستند 5/41.78 مورد علاقه های شما، با قرعه کشی در 16/54.2 و یک پیروزی در وست بروم در 4/14.9.

هر دو طرف مصمم به پیروزی خواهند بود ، اما به نظر می رسد پیشنهادی واقع بینانه تر برای برایتون باشد. در ادامه ، آنها گزینه های حمله بیشتری دارند و در هر 5 بازی خود در لیگ برتر دروازه خود را پیدا کرده اند و در سه مسابقه حداقل دو گل به ثمر رسانده اند.

کمبود امتیاز برایتون آنها را با قیمت بسیار خوبی برای پیروزی خانگی مقابل حریفان به نظر می رسد که به نظر می رسد برای مبارزه با سقوط است. بازگشت کلاس برایتون برای گفتن در 5/41.78.

READ  نکات Molde v آرسنال - توپچی ها برای فراموش کردن مشکلات داخلی

مرغ دریایی نمی تواند ملحفه های تمیز را نگه دارد

همانقدر که برایتون در این فصل به نظر می رسد ، در موارد دفاعی به ندرت راحت بوده اند. برایتون از 5 بازی خود در چهار بازی باخته است و عدم حضور دانک به مسائل کمک نخواهد کرد.

هر دو تیم به گل برسند است 5/41.83، با بیش از 2.5 گل قیمت کمی بیشتر در 11/1089/1. دومی احتمالاً منطقی ترین حالت را دارد ، وقتی شما به خاطر می آورید که روش برایتون در این فصل تنها برد (3-0) خود را در بازی با نیوکاسل کنترل کرد. می توانید یک ترکیب کنید برایتون با بیش از 2.5 گل پیروز شد در گزینه Betfair’s Same Game Multi در Sportsbook و شانس 4/6 را بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.