نکات اورتون – لیورپول – انتظار جادوی مرسی ساید را نداشته باشیداورتون – لیورپول
شنبه 17 مهر ، ساعت 12:30
در BT Sport 1 زندگی کنید

اورتون رویای بازگشت به موضوع مهم را دارد

داشتن جاه طلبی و منابع مالی می تواند یک ترکیب قدرتمند باشد ، اما فقط در صورتی که ذکاوت داشته باشید پول را به روشی زیرکانه خرج کنید. اورتون یک مدیر کلاس جهانی را جذب کرده است کارلو آنچلوتی ، و او در را برای امضاهایی باز کرده است که توفی ها با وجود جیب عمیق صاحب فرهاد مشیری ، فقط می توانستند رویای آنها را ببینند.

جیمز رودریگز و آلان قلب تیم اورتون را متحول کرده اند و هر دو قبلاً با آنچلوتی کار کرده اند. جیمز در لیگ برتر سه گل و دو پاس گل دارد ، در حالی که آلان امنیت و سازماندهی را در پایه خط هافبک فراهم کرده است. دومینیک کالورت-لوین در چهار بازی شش گل در لیگ برتر به ثمر رسانده و در طول سال 2020 ، ملی پوش جدید انگلیس 11 گل در لیگ به ثمر رسانده است. ریچارلیسون نیز رونق دارد ، این بازیکن برزیلی با یک گل و دو پاس گل همراه است.

دربی آخر هفته مرسی ساید به اورتون این فرصت را می دهد که واقعا پیشرفت لاستیک را انجام دهد. آنها ده سال است که لیورپول را در لیگ برتر شکست نداده اند ، 19 بازی برتر پرواز. در این طلسم ، آنها 11 امتیاز از 57 امتیاز را جمع آوری کرده اند. در همه مسابقات ، انتخاب کنید آمار نشان می دهد که اورتون در 22 بازی بدون پیروزی مقابل دشمنان قدیمی خود به میدان رفته است. اورتون همچنین به دنبال تاریخچه ای از نوع دیگر است – آنها از سال 1938 تاکنون در پنج بازی اول لیگ خود پیروز نشده اند.

READ  منچستریونایتد می تواند از بازاخسیر شوکه شود

آلان ، آندره گومس و سیموس کلمن همه پس از مصدومیت به تمرین بازگشتند و آنچلوتی دیگر هیچ مصدومیت و محرومیتی ندارد.

لیورپول باید شوک لرزه ای را هضم کند

رئیس لیورپول یورگن کلوپ می گوید او یک روز پس از سقوط رقت انگیز 7-2 تیمش در استون ویلا ، یک پیام کوتاه به بازیکنان خود ارسال کرده است و توانایی مربی آلمانی در ایجاد اعتماد به نفس هرگز مهمتر نبوده است. لیورپول در چند فصل گذشته هاله ای ناعادلانه از شکست ناپذیری داشته است ، زیرا آنها در خانه و خارج از کشور جام های بزرگ را به دست آورده اند ، اما چکش زدن آنها در ویلا پارک کمی شبیه دیدن پرده کشیده شده در جادوگر اوز بود تا متوجه شود جادوگر قدرتمند در واقع فقط یک پیرمرد عادی است.

البته ، لیورپول هنوز یک تیم برجسته است و همانطور که در مقاله خودم بیان کردم پیش نمایش تیم به تیم از لیگ قهرمانان ، آنها به طور شایسته یکی از محبوب ترین ها برای پیروزی در آن تورنمنت هستند. با این حال ، آنچه از دست دادن برجسته است ، ماهیت متزلزل دفاع لیورپول در این فصل است. آنها در چهار بازی اول لیگ خود 11 گل درز کرده اند و اگر در سال 2020 بیشتر برگردید ، آنها به گل رسیده اند 29 گل خورده در 16 آخرین پرواز برتر خود.

همچنین ارزش دارد به فرم خارج از خانه لیورپول نگاه کنید. قرمزها در 8 مسابقه جاده ای گذشته خود در چهار مسابقه PL شکست خورده اند ، در 16 مسابقه قبلی 16 پیروزی داشته اند. برخی از این افت ها را می توان ناشی از تخفیف یک بار قهرمانی در لیگ برتر دانست ، اما هنوز هم روند نگران کننده از نظر کلوپ.

READ  گرگ ها می توانند در Molineux شمارش معکوس گل را حفظ کنند

حداقل در مورد پرسنل افزایش یافته است. سادیو مانه و تیاگو هر دو با موفقیت از بیماری COVID-19 بهبود یافتند و به تمرین بازگشتند. آلیسون هنوز با مصدومیت از ناحیه کتف دست و پنجه نرم می کند ، بنابراین آدریان ، که یک کابوس در برابر ویا داشت ، می تواند تیم را از زمین خارج کند.

لیورپول در اختلاف نظر خیلی کوتاه است

با توجه به اینکه هفت دیدار از هشت دیدار گذشته لیگ برتر بین این دو به پایان رسیده و اورتون در تمام بازی های لیگ خود تاکنون پیروز شده است ، لیورپول خیلی کوتاه به نظر می رسد برای برنده شدن در این بازی در 11/101.9. غیبت احتمالی آلیسون ضربه بزرگی به قهرمانان وارد می کند و آنها با تیمی از اورتون روبرو هستند که بازیکنان اصلی خود را در دسترس دارند و از نظر ظاهری فوق العاده هستند.

من بازدید کنندگان را اینجا قرار خواهم داد 11/101.9، اما اگر می خواهید یک قرعه کشی دیگر دربی در پارک گودیسون را پشت سر بگذارید ، این نتیجه در سایت موجود است 100/304.3.

تاریخ حکایت از یک ماجرای خسته کننده دارد

نکته قابل توجه ، سه جلسه گذشته PL بین این طرفها در پارک گودیسون است 0-0 به پایان رسید ، و Opta به ما می گویند که یک تساوی بدون گل دیگر در این مسابقات یک رکورد است. یکی از این بن بست ها بعد از قفل شدن بود ، بنابراین حتی نمی توان آن را با جو دربی توضیح داد. 0-0 در معامله است 21/122.0 در نمره صحیح بازار ، و این مطمئناً به عنوان یک گزینه تجاری قابل توجه است.

READ  قرمزها می توانند در بهبود توپچی ها غلبه کنند

در شش جلسه از هشت دیدار گذشته طرفین کمتر از سه هدف داشته اند و من انتظار دارم که یک ماجرای شدید دیگر با بیش از غرور محلی در خطر باشد. من برمی گردم کمتر از 2.5 گل در 8/1368/2.

درام نقطه ای روی کارتها؟

داور مایکل الیور در این دوره هفت مسابقه در چهار بازی لیگ برتر هفت پنالتی اعلام کرده است و در حالیکه رویکرد به قوانین هندبال نرم شده است ، حمایت از مجازات مجازات هنوز راهی است که قابل بررسی است. تو می توانی آن نتیجه را برگردان در 13/10 در Sportsbook.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.