نکات استون ویلا و نیوکاسل: دیدار سرگرم کننده ای انتظار می رود

هزینه کند شروع ویلا

استون ویلا رئیس دین اسمیت او گفت که تیمش “با آنچه در پیش فصل دیدم” قابل تشخیص نبود “پس از تماشای دو گل تیمش در نیمه اول در برگشت 3-2 در واتفورد. سوپریمو Villains اضافه کرد ، “ما فاقد شدت بودیم و در خط دفاعی کار خود را انجام دادیم. در نیمه دوم بهتر بودیم اما همیشه خودمان را باز می گذاشتیم.”

ویلا بدون جک گرالیش زندگی می کند ، با نیروهای جدید Emi Buendi ، دنی اینگز و اشلی یانگ همه شروع کردند ، در حالی که لئون بیلی روی نیمکت بازی بود. رو به جلو اولی واتکینز با یک زانوی کبود از دست رفت و بازدیدکنندگان به ندرت قبل از یک ضربه از روی خط درخشش عالی تهدید می کردند جان مک گین در مقابل جریان بازی اینگ سپس در زمان مصدومیت از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

اسمیت انتظار دارد واتکینز این هفته در دسترس باشد و این می تواند منجر به تغییر سیستم در بازی شنبه شود ، اگر سوپریمو ویلا به دنبال بهترین گلزن فصل گذشته با خریدهای جدید اینگز در حمله باشد. داگلاس لوییز نیز می تواند برای میزبان به میدان برود ، اما مورگان سنسون غایب طولانی مدت است.

نیوکاسل دو بار برتری را واگذار کرد

نیوکاسل مدیر استیو بروس تون با شکست 4-2 خانگی مقابل وستهام در روز افتتاحیه از دادن یک پنالتی “خشن” انتقاد کرد. سرخابی ها دو بار جلو افتادند کالوم ویلسون و جیکوب مورفی در یک درگیری جذاب و سرگرم کننده ، با فاصله 2-1 در فاصله قبل از اینکه چکش ها در نیمه دوم به طور قابل توجهی مبارزه کنند.

READ  اتلتیکو این سه گانه 11/2 را به خانه می آورد

بروس گفت: “نقطه عطف بزرگ پنالتی بود. این بازی خشن به نظر می رسید و آن لحظات بزرگی در بازی است. ما باید اعتراف کنیم که ما به اندازه کافی خوب دفاع نکرده ایم. ما در هنگام تعقیب بازی ، زمانی که خودمان را ترک می کنیم ، روی خط متقابل کار می کنیم. برای ما بسیار دشوار می شود. ما باید محکم تر شویم و بهتر باشیم. “

با وجود باخت ، برای هواداران نیوکاسل با ویلسون و آلن سنت ماکسیمین بازی مجدد نقش های کلیدی در موقعیت های رو به جلو ، در حالی که بازگشت جو ویلوک پس از اتمام انتقال از آرسنال روی سکوها قرار گرفت. در همین حال ، فردی وودمن در بین چوب ها کارل دارلو و مارتین دوبراوکا را مجروح می کند.

استون ویلا با نیوکاسل رکورد اخیر قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت ، زیرا میزبانان پس از شکست در سال 2015 (W2-D4-L0) در 6 بازی رو در رو شکست نخورده بودند. ویلان ها ثابت کرده اند که ویلا پارک بسیار محکم است و سکوت را در هر چهار سفر گذشته خود به باشگاه شهر دوم (W0-D2-L2) انجام داده و در 377 دقیقه بازی برتر در اینجا موفق به گلزنی نشده است.

استون ویلا 1.875/6 به دنبال به پایان رساندن این دوره در نیمه اول هستند ، اما دین اسمیت خواهان بهبود چشمگیری از نیروهای خود پس از روز معکوس افتتاحیه آنها خواهد بود. میزبان W4-D3-L2 را در هنگام استقبال از مخالفان نیمه پایانی در فصل 2020/21 ارسال کرد و پنج تعطیلی ثبت کرد ، از جمله موفقیت 2-0 دلپذیر نسبت به مهمانان شنبه در اینجا در ماه ژانویه.

READ  رونالدو پیشتاز مسابقات کاپیتانی است

نیوکاسل 4.507/2 فصل گذشته را با شکوفایی به پایان رساند و W5-D5-L3 را در 13 بازی پایانی خود ثبت کرد تا 17 امتیاز بالاتر از منطقه دور افتاده به پایان برسد. فرم و آمادگی کالوم ویلسون ، آلن سنت ماکسیمین و جو ویلوک در روند صعودی نقش اساسی داشت و استیو بروس در انتظار تعطیلات مجدد این سه نفر در آخر هفته خواهد بود.

نتیجه گیری های مهم از اولین روز مسابقه در هر فصل همیشه خطرناک است ، اگرچه دشوار است که تحت تأثیر تعداد گل های بالا در لیگ برتر قرار نگیرید. به طور متوسط ​​10 بازی با بازیهای استون ویلا و نیوکاسل در هر بازی 3.40 گل در هر بازی به ثمر رساندند.

با توجه به اینکه هیچ یک از دو تیم از نظر دفاعی به سرعت فکر نمی کنند و هر دو باشگاه به ستایش کامل خود از ستاره های تهاجمی می پردازند ، یک دیدار سرگرم کننده می تواند آخر هفته در ویلا پارک برگزار شود. هر دو تیم گل می زنند به چالش کشیده شده است 1.795/4 و باید به ما پول خوبی بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *