نکات آرسنال و مولده – په په می تواند برخورد سرگرم کننده ای را روشن کندآرسنال – مولده
پنجشنبه 05 نوامبر ، ساعت 20:00
در BT Sport 2 زندگی کنید

پیروزی اولدترافورد روش آرتتا را تأیید می کند

تماشای آن همیشه سرگرم کننده نیست ، اما وقتی برنامه بازی Mikel Arteta در آرسنال به طور مثر انجام می شود ، اغلب در مسابقات بزرگ نتیجه می گیرد. توپچی ها هر دو باشگاه منچستر ، لیورپول و چلسی را در سال 2020 شکست داده اند ، و اگرچه بسیاری از ناظران در مورد آرسنال در کل دوره لیگ شک دارند ، اما آنها ثابت کرده اند آنها می توانند بازی خود را بالا ببرند برای رویدادهای یکبار مصرف.

این باعث می شود آرسنال یک تیم جام خطرناک باشد و آنها شروع مناسبی در لیگ اروپا داشته اند. آنها از عقب آمدند تا در راپید وین 2-1 پیروز شوند ، و سپس داندالک را 3-0 اخراج کرد در یک بیمار اما عملکرد غیر دیدنی. بازیکنان دوست دارند نیکولاس پپه و کریس ویلوک مورد توجه قرار گرفته اند ، در حالی که ریس نلسون پس از طلسم امیدوارکننده و در عین حال ناسازگار در آلمان با هافنهایم ، در تلاش است نشان دهد که می تواند یک بازیکن اصلی تیم اصلی باشد.

انتظار می رود آرتتا بسته های خود را اینجا دوباره مرتب کند. پپه و ادی نکتیا به احتمال زیاد در خط حمله حضور خواهند داشت ، در حالی که الکس رانارسون می تواند دوباره با ضربه سر گلزنی کند.

مولده از ماجراجویی اروپا لذت می برد

طرفداران مولده باید چرخ و فلک انتقاد را مشاهده کنند اوله گونار سولسکایر در منچستر یونایتد با عذاب وجدان است ، زیرا “قاتل چهره کودک” هنوز در بالاترین سطح در آن قسمت غربی نروژ نگهداری می شود. سولسکایر در سال 2011 و 2012 تیم را به عناوین تیپلیگاین هدایت کرد و هنگامی که او در پایان سال 2018 باشگاه را ترک کرد تا سعی کند یونایتد را به جلو هدایت کند ، آنها در فرم به اندازه کافی خوب بودند که دوباره تحت عنوان ارلینگ مو جایگزین او عنوان را بدست آوردند.

READ  سیتی سابقه خوب خود را در اختیار توپچی ها حفظ کند

اما در این فصل اوضاع کاملاً به راه مولده نرفته است. آنها در مسابقات مقدماتی لیگ قهرمانان مقابل فرنسواروش با لباس مجارستانی کنار رفتند و در لیگ با نتایج فوق العاده ای از رهبران فراری ، بودو گلیمت ، در غبار غافل شدند. با این حال ، نروژی ها چیزی شبیه یک وصله بنفش به دست آورده اند – آنها در پنج بازی اخیر خود در همه رقابت ها ، از جمله دو مسابقه اول خود در لیگ اروپا ، پیروز شده اند. پیروزی 2-1 در داندالک با پیروزی سخت 0-0 مقابل راپید وین همراه بود. یک نتیجه مثبت شگفت آور در امارات ، آنها را در فاصله تا رسیدن به 32 آخرین قرار می دهد.

Molde در فرم به جلو دارد. نیجریه ای لک جیمز در مقدماتی لیگ قهرمانان دو گل به ثمر رسانده و 9 گل در لیگ به ثمر رسانده است ، در حالی که اوه اومیوژوانفو در هفت گل لیگ و 3 گل در اروپا اخراج کرده است.

توپچی ها برنده می شوند ، اما مولده می تواند ضربه بزند

مولده یک نیروی حمله دارد که خوب بازی می کند و گل می زند و اگرچه حتی یک تیم ضعیف آرسنال باید این پیروزی را بدست آورد ، من می توانم مولد را ببینم که یک یا دو گل را به یک بازی پر جنب و جوش کمک می کند. شما می توانید از آرسنال برای پیروزی حمایت کنید و هر دو تیم در 7/5 به گل برسند ، اما در عوض من فقط در 5/6 در اینجا بیش از 3.5 گل خواهم زد کتاب ورزشی

READ  زمان به دست آوردن تیم Solksjaer در شانس های کوتاه است

په په تا دوباره بدرخشی؟

نیکولاس په په گل خوبی مقابل داندالک به ثمر رساند و می تواند با استفاده از این رقابت نشان دهد باید بیشتر در سطح لیگ برتر حضور داشته باشد. اخبار تیم را زیر نظر داشته باشید و اگر او شروع کرد ، از او پشتیبانی کنید امتیاز گرفتن با قیمت جذاب 6/4.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *