نکات آرسنال و ساوتهمپتون: توپچی های بدشانس را به خدمت بگیرید


آرسنال – ساوتهمپتون
سه شنبه 16 دسامبر ، ساعت 18:00

بسیاری از نگرانی های طرفداران توپچی ها وجود دارد

واقعا تا الان فصل خوبی برای آرسنال نبوده است.

احساس خوب در باشگاه از تمدید قرارداد پی یر امریک اوبامیانگ قطعاً از بین رفته است و آنها ممکن است مجبور شوند اهداف خود را برای لیگ دوباره ارزیابی کنند زیرا هر چیزی بهتر از یک پایان شش برتر اکنون بسیار بعید به نظر می رسد

روز یکشنبه ترکیبی از یک امر غیر قابل بخشش بود گرانیت ژاکا اخراج و یک گل به خودی از اوبامیانگ که توطئه ایجاد یک شکست دیگر را به توپچی ها داد. برخی از هواداران احساس می کنند محرومیت سه مسابقه برای ملی پوش سوئیس لزوما چیز بدی نیست.

اما آسیب به توماس پردی و این واقعیت که لوکاس توریرا در این فصل اینجا نیست به این معنی است که آنها از تمام عضلات خط میانی خود محروم هستند.

بعلاوه ، تصور اینکه وقتی مسوت اوزیل هر روز در خانه نشسته است ، فاقد خلاقیت است واقعاً مضحک است ، اما باشگاه فقط خودشان را مقصر می داند.

مقدسین در حال راهپیمایی از بالای میز هستند

مقدسین بسیار عالی بوده اند ، احتمالاً بسته تعجب آور فصل تاکنون. شما به تیم و میله آنها نگاه می کنید دنی اینگ و شاید James Ward-Prowse ، تعداد زیادی بازیکن وجود ندارد که سایر باشگاه های لیگ برتر ناامید از شکار غیرقانونی باشند.

اما همه نقش خود را می دانند ، خط هافبک سخت کوش و جمع و جوری است و آنها کاملاً متفاوت هستند انواع بازیکنان در مناطق رو به جلو اینگس پس از بازگشت از مصدومیت اخیراً یکشنبه را از دست داد اما فقط قبل از شروع شلیک فقط یک مسئله زمان است.

READ  سه شنبه شب ACCA خوش طعم از Betfair Sportsbook

Nathan Redmond 1280 Southampton.jpg

هیچ دلیلی وجود ندارد که آنها نتوانند بهترین فصل خود را در مدت زمان طولانی سپری کنند.

آرسنال هستند 2.368/11 و اگر فقط آمارهای Opta بودید که نگاه می کردید ، قیمتی است که فکر می کنید خوب باشد.

بالاخره آرسنال شکست ناپذیر هستند در 25 بازی اخیر خود در لیگ داخلی مقابل ساوتهمپتون ، یکی از آمار قابل توجهی که این هفته می خوانید. آنها همچنین دوست دارند چهارشنبه بازی های خانگی انجام دهند ، آرسنال را انجام دهند. آنها فقط 21 بازی از 21 بازی خود را در آن روز از دست داده اند.

اما آمار نشان می دهد کمی جلوتر از یک بازی مانند این است که آرسنال در حوض ها است و مقدسین از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند.

این 3.3512/5 برد خارج از خانه و 3.55 تساوی و یک نفر آرسنال به دنبال راه می رود.

اوضاع در بازار بیش از 2.5 هدف کم است.

این 84/16/5 در مورد over ها و این تا حدی به این دلیل است که چهار از شش آرسنال بازی های خانگی این فصل آن طرف رفته است. برای بازیهای Saints ، سه از شش دور از خانه است که “اضافه” کرده اند.

دنی اینگ ، Southampton.jpg

این دو “زیر” و دو “اور” از چهار آخرین در است امارات بین این دو ، بنابراین دیگر به تلاش برای حل این مسئله نزدیک نیستیم.

اگر من در مورد بازار فقط ذکر شده مطمئن نیستم ، کمی بیشتر خواهم بود مطمئن در هر دو تیم گلزنی می کنند.

این اتفاق در هر چهار بازی خارج از خانه ساوتهمپتون و در نیمی از بازی های خانگی آرسنال تاکنون رخ داده است. هر دو تیم برای گلزنی در اینجا 6/10 است.

در مورد انتخاب گلزن مقدسین به عنوان بخشی از یک شرط بندی در همان بازی ، انتخاب بسیار خوبی وجود دارد.

اینگ با توجه به اینکه سه بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد ، در حال حاضر شش فصل دارد.

READ  نکات آرسنال - شفیلد یونایتد

او در چهار آخرین بازی خود دو در برابر توپچی ها دارد ، در جریان است وظیفه مجازات و ممکن است در مقابل یکی از خطرات دفاعی آسیب پذیر لیگ از خود لذت ببرد. امتیاز 10/10 اینگس است و دبل به 2.63 می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *