نکات آرسنال – شفیلد یونایتد


آرسنال – شفیلد یونایتد
یکشنبه 4 اکتبر ، ساعت 14:00
در Sky Sports زندگی کنید

آرسنال آرتتا هنوز شلیک نمی کند

آرسنال پس از پیروزی در جام حذفی در پنالتی ها ، تنها در دو ماه پیش ، جام حذفی را به دست آورد ، رقابت های لیگ برتر خود را با سبک عالی آغاز کرد و فولام را خارج از خانه با نتیجه 3 بر 0 انتخاب کرد ، اما توپچی ها با پیروزی غیرقابل قبول 2-1 در پیروزی پیروز شدند خانه وستهم و آنها بودند هیچ مسابقه ای برای قهرمانان وجود ندارد، لیورپول ، علی رغم برتری در دقیقه 25 ، دوشنبه شب در آنفیلد.

به دنبال شکست 3-1 دوشنبه ، آرسنال پنجشنبه شب در جام کارابائو در ضربات پنالتی لیورپول را شکست داد و میکل آرتتا ، سرمربی توپچی ها از این پیشرفت راضی بود.

“من واقعاً از اجرا خوشحالم. فکر می کنم پسران استثنایی بودند. ما از روز دوشنبه چند مورد را اصلاح کردیم و عالی بود.”

چقدر می توانیم به آن نتیجه اعتماد کنیم بسیار قابل بحث اگر چه. یورگن کلوپ ، سرمربی قرمزها ، برای کسب جام های داخلی شکم خود را فرو نمی کشد و 9 تغییر در تیمی ایجاد کرد که روز دوشنبه توپچی ها را شکست داد. غلبه بر یک تیم دسته دوم لیورپول در ضربات پنالتی در رقابتی که علاقه ای به حضور در آنها ندارند ، نشان دهنده شکل قدرتمند نیست و همچنین دو پیروزی اول آنها در لیگ برتر نیست.

آنها با لبه زدن و ورم زدن از کنار وستهام و فولام واقعاً فقیر بودند. خانه نشینان ریشه در انتهای جدول دارند و با بررسی دقیق تر ، فرم کلی آرسنال چیزی نیست که بتوان در مورد آن نوشت. با توجه به ارقام xG آنها ، موقعیت های بسیار کمی ایجاد می کنند و فرصت های زیادی را دریافت می کنند. آنها داشته اند در هر دو بازی اخیر خود در لیگ برتر به راحتی جنگ xG را از دست داد و وست بروم تنها تیمی در لیگ برتر هستند که موقعیت های کمتری نسبت به آرسنال در هر بازی ایجاد کرده اند.

Battling Blades به دلیل وقفه است

شفیلد یونایتد علی رغم اینکه علاقه مندی های خود را برای سقوط در فصل گذشته قطعی کرد ، اولین بازی خود را در لیگ برتر در رده نهم به پایان رساند – تنها دو امتیاز کمتر از حریفان یکشنبه در رتبه هشتم. تیغه ها چنان غیر منتظره عملکرد خوبی داشتند که حتی در مسابقات اروپایی معاشقه کردند اما ضعیف عمل کردند – در سه مسابقه آخر خود شکست خوردند. و آنها این روند را با سه شکست پی در پی در این فصل ادامه داده اند.

روی کاغذ ، واقعاً خوب به نظر نمی رسد. آنها تنها تیم لیگ هستند که هنوز موفق به گلزنی نشده اند و فقط فولام تازه صعود کرده در جدول زیر آنها است اما آنها سزاوار بیش از آنچه که آنها بدست آورده اند و آنها کمی خوش شانس هستند.

یونایتد در بازی افتتاحیه خود با ولوز در یک بازی 6 دقیقه ای با نتیجه 2-0 پایین روبرو شد (بازی 2-0 به پایان رسید) و جان اگان جنجالی در دقیقه 12 بازی دوم خود با اخراج در استون ویلا ، آنها را عقب انداخت هشت توپ در یک بازی که آنها با نتیجه 1-0 از دست دادند.

Wilder Contemplating 1280.jpg

Blades در هر دو بازی اول خود سخت جنگیدند و این واقعیت که دروازه بان لیدز ، ایلان Meslier ، مرد مسابقه در Bramall Lane در آخر هفته گذشته بود ، زمانی که هر سه امتیاز سرخپوشان بود وقتی پاتریک بامفورد به خانه رفت دقیقه 86 ، سرنخ بزرگی را در مورد چگونگی گسترش آن بازی ارائه می دهد. امری طولانی خواهد بود اگر بگوییم تیغه ها مستحق پیروزی بودند ، اما آنها فرصت کافی برای برتری داشتند و مطمئناً آنها مستحق باخت نبودند.

انتظار یک بازی خجالتی با هدف در امارات را داشته باشید

در حدود حتی پول ، داشتن یک شرط کلفت در Under in the کاملا وسوسه انگیز است بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف با توجه به اینکه شانس کمی آرسنال ایجاد می کند و کمتر از سه گل در سه بازی شفیلد یونایتد تاکنون در این فصل به ثمر رسیده است. این واقعیت را اضافه کنید که در فصل گذشته فقط 26٪ از مسابقات Blades سه گل یا بیشتر به ثمر رسانده است و پرونده Under نیز دوباره قویتر است اما با توجه به شلوغی مطلق گلهایی که در این فصل شاهد هستیم. من اشتیاقم را مهار می کنم.

در فصل گذشته 1034 گل در لیگ برتر به ثمر رسیده است که برابر با میانگین 2.72 گل در هر بازی است ، اما با این قانون مسخره هندبال که کمک قابل توجهی می کند ، ما قبلاً 103 هدف را در این مدت دیده ام، 18 مورد مجازات بوده است و این معادل متوسط ​​68/3 است. تقریباً یک گل در یک بازی بیشتر از فصل گذشته.

شانس آرسنال ارزش مخالفت دارد

تیغه های کریس وایلدرز هستند به دلیل تغییر شانس و ممکن است فقط روز یکشنبه آن را دریافت کنند. آنها در 9 بازی اخیر خود در لندن شکست نخورده اند ، بنابراین از جنوب بدشان نمی آید و آرسنال برای شکست دادن آنها کار خود را قطع می کند.

یونایتد در پنجمین بازی خانگی خود در فصل گذشته ، توپچی ها را در Bramall Lane با نتیجه 1-0 شکست داد و در ژانویه به تساوی 1-1 در امارات رسید. این دو امتیاز از 18 امتیازی بود که آرسنال پس از در اختیار گرفتن آرتتا در ماه دسامبر از موقعیت پیروزی سقوط کرده است و این بیش از هر تیم دیگری در لیگ برتر در آن دوره است.

با توجه به رقم ضعیف xG در این فصل و ناتوانی در اتمام کار تحت Arteta ، ارزش آرسنال را دارد [1.58].

READ  کریستال پالاس با وجود امضای Eze ممکن است خراب شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *