نکات آرسنال در مقابل داندالک – توپچی ها برای درهم شکستن افسانهآرسنال و داندالک
پنجشنبه 29 مهر ، ساعت 20:00
در BT Sport 2 زندگی کنید

آرتتا سعی می کند هنگام بازسازی کلیسا ، ایمان خود را حفظ کند

آرسنال در فصول اخیر موفق به حفظ موفقیت مداوم در جام حذفی شده است ، در شش سال چهار بار قهرمان جام حذفی شده و در سال 2019 به فینال لیگ اروپا راه یافته است. با این حال ، هواداران آنها آنقدر ناامید کننده در لیگ بوده اند که هر عقب نشینی چیزی را کشف می کند از یک رشته نیهیلیستی بعد از توپچی ها شکست خانگی لنگ 1-0 در لستر سیتی ، در شبکه های اجتماعی صحبت شد که مدیر Mikel Arteta هیچ چیزی بهتر از سلف خود Unai Emery نیست ، و شاید حتی از این هم بدتر باشد.

شکی نیست که آرتتا عزم تیم را سخت کرده است و پیروزی در جام حذفی برابر منچسترسیتی و چلسی امسال نشان داده است که چه چیزی ممکن است ، با ظروف نقره نه یک بار بلکه دو بار در ومبلی (بله ، Community Shield به حساب می آید). هفته گذشته ، آرسنال از بازی عقب آمد تا در بازی راپید وین 2-1 پیروز شود در بازی ای که ممکن است یکی دو سال پیش باخته باشد.

با این حال ، این استحکام ممکن است هزینه داشته باشد. اگر نگاه کنید ارقام اهداف پیش بینی شده Infogol ، آرسنال فصل گذشته در لیگ برتر رقم 52.3 را نشان داد (عملکرد آنها کمی بهتر بود و نمره 56 را کسب کردند) و در این دوره آنها در 6 بازی برتر در سطح بالایی رقم 7.4 را ثبت کرده اند. به عنوان مثال ، رهبران مشترک لیورپول رقمی معادل 15.7 در نظر گرفته اند.

READ  نکات روزانه آکا - دوشنبه 26 اکتبر 2020

در حالی که آرتتا سعی دارد فاصله بین آرسنال و چهار تیم برتر لیگ برتر را برطرف کند ، حداقل تیم وی باید بتواند از طریق این گروه به 32 تیم آخر صلح آمیز برسد. مسلماً سفر به وین سخت ترین برنامه بود و یک مجموعه شش برنده کاملاً ممکن است دیوید لوئیز و ویلیان از آمادگی کامل برخوردار نیستند و دیدن اینکه آنها در اینجا به خطر می افتند جای تعجب دارد. ادی نکتیا احتمالاً پیشگام این حمله خواهد بود و کاپیتان Pierre-Emerick Aubameyang برای بازی آخر هفته با منچستر یونایتد ذخیره خواهد شد.

Dundalk قبلاً برنده شده است ، اما آیا آنها می توانند رقابت کنند؟

پیشرفت Dundalk به این مرحله یک است دستاورد تاریخی ، به عنوان یک طرف از جمهوری ایرلند فقط در سه بار به مرحله گروهی رسیده است. در مسابقه یک ، قهرمان ایرلند نروژی مولده را سخت تحت فشار قرار داد ، اما در نهایت مجبور شد به شکست 2-1 رضایت دهد. همیشه صعود به 32 تیم گذشته بسیار دشوار بود ، اما اکنون این وظیفه کاملاً سخت شده است.

شاید اجتناب ناپذیر باشد که یک مسابقه پر زرق و برق اروپایی باید تمرکز بازی های داخلی را از بین ببرد ، اما شکل کلی Dundalk این است هشدار دهنده آنها 13 امتیاز از رهبر شمروک روورز عقب هستند و دو بازی دیگر نیز انجام داده اند. آنها در 11 مسابقه برتر خود در سه مسابقه برنده بوده اند و در این بازی 12 گل ضعیف به ثمر رسانده اند.

فیلیپو Giovagnoli ، سرمربی لیلی وایتس هیچ نگرانی تازه ای در مورد مصدومیت ندارد ، اگرچه ممکن است به دنبال این باشد که بعد از شکست آخر هفته لیگ در واترفورد ، اوضاع را متزلزل کند.

READ  برای خرید PSG شانس آلی را حذف کنید

توپچی ها برای غلبه بر بازدید کنندگان بی تجربه

اگرچه این روز خوبی نیست که ممکن است برای Dundalk رقم بخورد ، با توجه به عدم توانایی طرفداران در حضور ، هنوز یک موقعیت مهم است. با این حال ، حتی اگر استراحت Mikel Arteta به بازیکنان اصلی استراحت داشته باشد ، تعجب بزرگی خواهد بود اگر آنها حتی این وضعیت را نزدیک نگه دارند. داندالک با تنها شوت به سمت دروازه مولدا به گل رسید و هفت شوت به سمت دروازه خود وارد کرد ، بنابراین شکست 2-1 آنها در تالاغت می توانست بدتر باشد.

من برای پیروزی ، به ثمر رساندن اولین گل و به ثمر رساندن بیش از 3.5 گل در Sportsbook ، به آرسنال حمایت خواهم کرد همان بازی چند در 20/2195/1.

پپه ادعا می کند؟

اشکال وینگر کوچک است نیکولاس پپه هنوز جایگاه تیم اصلی در آرسنال را ناخن نزده است ، اما این بازی ممکن است به او فرصتی برای درخشش بدهد. ساحل عاج در فصل گذشته در این رقابت برتری چشمگیری در برابر ویتوریا گیمارائس به دست آورد و در مقابل مخالفت محدود ، ارزش این را دارد که در بازی های شب امتیاز گرفتن اگر او در XI شروع شود ، وارد بازار شود.

در سمت Dundalk چیزها ، شان موری در سه بازی اخیر UEL گلزنی کرده است و قیمت آن 1/14 است تا شبکه را در اینجا پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *