نکاتی از ساوتهمپتون در مقابل اورتون – Saints برای جلوگیری از کج شدن عنوان غیر منتظره تافی


ساوتهمپتون – اورتون
یکشنبه 25 اکتبر ، ساعت 14:00
در Sky Sports زندگی کنید

Solid Saints در یک فرم قوی

ساوتهمپتون پس از اینکه فصل گذشته را به خوبی به اتمام رساند ، فقط یک مورد از 9 بازی خود در لیگ برتر را پس از شروع مجدد از دست داد و در هفت بازی اخیر خود شکست ناپذیر (W4D3) ، شروع لکنت خود را در رقابت های فعلی تجربه کرد.

شکست یک بر صفر خارج از خانه در کریستال پالاس با نتیجه 5 بر 2 در خانه مقابل اسپرز به پایان رسید اما Son Hueng-min و هری کین در آن روز ویرانگر بودند و اسپرز در واقع فقط شش شوت داشت! در حقیقت، ساوتهمپتون در هر بازی که در این فصل انجام داده است شوت های بیشتری نسبت به حریف خود داشته است تاکنون و شکست سنگین آنها مقابل تاتنهام آخرین باخت آنها بود.

پیروزی در برنلی (1-0) و خانه وست بروم (2-0) اتهامات رالف هازنهوتل را در مسیر بازگشت و تساوی آخرین گل مقابل چلسی در استمفوردبریج آخر هفته گذشته به ثمر رساند حرکت را ادامه داد. قبل از اینکه کی هاورتز 3-2 شود ، مقدسین با نتیجه 2-0 به تساوی کشیده شدند اما Jannik Vestergaard در دقیقه 92 یک امتیاز را نجات داد.

ساوتهمپتون در حال حاضر فقط 12 بازی از 12 بازی گذشته خود را در لیگ برتر از دست داده است و سطح عمومی بازی آنها شاید بهتر از موقعیت فعلی شانزدهم باشد.

تافی ها در بالا در برابر شانس

بر خلاف حریفان یکشنبه ، اورتون فصل گذشته را بسیار ضعیف به پایان رساند و در 6 مسابقه گذشته خود در لیگ برتر فقط یک پیروزی کسب کرد. آنها با شکست 3-1 در خانه مقابل بورنموث و در نتیجه فینال بی انگیزه خود ، از زمین خارج شدند ، تافی ها با 1000.0 برابر شدند تا قهرمان لیگ برتر 2020/21 شوند اما کارلو آنچلوتی در فصل کوتاه خارج از فصل به کار سخنرانی پرداخته است.

Ancelotti Pointing 1280.jpg

اورتون با دو گل 4 پشت سر هم پیش از تساوی 2-2 با دارنده های لیورپول ، لیورپول ، شنبه گذشته و کسانی که 1000.0 را خسته کرده اند عرق کرده است. تافی ها بالای میز می نشینند و آنها هم نشسته اند قبلاً در کمترین میزان همسان شده است 16/117.0 برای عنوان

آنها سوار شانس خود شدند در برابر رقبای تلخ خود و جوردن هندرسون از بین بردن اعتصاب خود در زمان مصدومیت بسیار بدشانس بود برای تصمیم آفساید که خیلی سخت به نظر می رسید با توجه به ارقام xG که نشان می داد باید در این بازی پیروز می شدند ، لیورپول از نتیجه و همچنین مصدومیت ویرجیل ون دیک احساس ناراحتی خواهد کرد.

xG قرمزها 2.85 نسبت به اورتون 1.35 بود و این سومین بار در این فصل بود که اورتون از xG خود پیشی می گرفت. در واقع ، پیدا کردن پشت شبکه ، یا باید باشد ، دومینیک کالورت-لوین یافتن شبکه ، تفاوت عمده این اصطلاح بوده است. تاکنون در این فصل ، تافی ها 14 گل به ثمر رسانده اند که xG آنها 10.8 بوده است. در مقایسه با فصل گذشته که آنها فقط 44 کیسه داشتند در حالی که xG در طول فصل 58.8 بود!

کالورت لوین روز یکشنبه در جستجوی هشتمین گل فصل خود خواهد بود و به دنبال تنها بازیکن دوم در تاریخ لیگ برتر است که در هر شش بازی اول تیمش گلزنی می کند. سرجیو آگوئرو فصل گذشته به منچسترسیتی دست یافت.

Calvert-Lewin تفاوت عمده این فصل بوده است اما چگونه او می تواند بدون شریک اعتصاب معلق خود ، ریچارلیسون ، موفق نشود؟ برزیلی خواهد بود یک خانم بزرگ اما به نظر می رسد خبرهای بهتری در مورد جیمز رودریگز ، که قبلاً در این شش گل سه گل داشته است (سه گل و سه پاس گل) به گوش می رسد.

کلمبیایی با نفوذ در تمام طول هفته از نظر آسیب دیدگی مصدوم بود اما روز جمعه وقتی آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی این حرف را زد ، اخبار دلگرم کننده ای وجود داشت.

“او قطعاً بیرون نیست ، خوشبختانه دوران نقاهت او واقعاً خوب بود و امروز او تمرین كرد ، این فقط یك جلسه تمرینی جزئی بود و امیدوارم كه او فردا تمرین كند و در شرایط بازی قرار دارد تا یكشنبه بازی كند. ”

امور تنگاتنگ عادی بوده است

این دو فصل یازدهم و دوازدهم ایستادند ، مقدسین فقط سه امتیاز بالاتر از تافی ها بودند و اواخر آن دو دیدار نزدیک داشته اند.

ساوتهمپتون در خانه با داشتن 5 پیروزی از هفت بازی اخیر خود مقابل اورتون در لیگ برتر ، سابقه بسیار خوبی دارد اما آنها در آخرین دوره سنت ماری توسط تافی ها 2-1 شکست خوردند و این نمره محبوب است زیرا سه دیدار از پنج دیدار گذشته در لیگ برتر به همین ترتیب به پایان رسیده است.

اورتون دو بازی از سه بازی 2-1 را برد و دو بازی از 5 بازی اخیر لیگ برتر بین این دو با نتیجه 1-1 به پایان رسید – همانطور که لیگ جام دو سال پیش هم این کار را انجام داد. جدا کردن آنها سخت است اما بله هر دو تیم به گل امتیاز مطمئناً بازی به نظر می رسد با توجه به اینکه هر دوی آنها در هر هفت دیدار گذشته خود کوله پشتی کرده اند. شانس اطراف 5/71.7 ممکن است کوتاه به نظر برسد اما بر اساس این شواهد و سایه شانس در مورد Over in the اشتباه نیستند بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف منصفانه به نظر می رسد

تا اینجای این فصل ، 62٪ از بازی های لیگ برتر حداقل سه گل به ثمر رسانده اند و اگر فصل گذشته به صورت جداگانه به این دو باشگاه نگاه کنیم ، 54 درصد از بازی های خانگی ساوتهمپتون و 58 درصد از بازی های خارج از خانه اورتون ، سه گل یا بیشتر تولید کرده است.

مقدسین می توانند با گلزنی هر دو تیم به برتری برسند

اورتون به دنبال پیروزی در چهارمین بازی خارج از خانه خود در لیگ برتر است آنها برای اولین بار از سال 1985. آنها همچنین به دنبال پیروزی در بازیهای خارج از خانه خارج از خانه در ساوتهمپتون برای اولین بار از سال 1992 هستند و تنها در سومین بازی خود در لیگ برتر بدون شکست باقی مانده اند.

با توجه به این آمار و این واقعیت که تافی ها مجبور به مقابله با a عواقب خاص دربی روی حیله و تزویر، و آنها هستند گمشده ریچارلیسون (و به طور بالقوه رودریگز) ، خوشحالم که آنها را به عهده گرفتم. ساوتهمپتون در حوالی 5/92.8 قیمت مناسبی به نظر می رسد اما با توجه به هفت برخورد اخیر این دو تیم باعث گلزنی هر دو تیم شده است ، 4/1 موجود در Sportsbook برای برنده شدن ساوتهمپتون و هر دو تیم برای گلزنی جایی است که ارزش نهفته است.

دنی اینگ انگلیس آموزش 1280.jpg

به همین ترتیب Over 2.5 Goals راهی برای رسیدن به هدفهای Over / Under 2.5 Goals به نظر می رسد اما در مقایسه با آن دو برابر می شود دنی اینگ به نمره با همان هدف چند منطقی است این دو برابر با 79/2 به همراه پاداش اضافه شده به همراه پیشنهاد ویژه شرط بندی رایگان (جزئیات زیر).

فقط جیمی وردی از ابتدای فصل گذشته بیشتر از اینگس گل زده است و در برابر اورتون نیز رکورد خوبی دارد. اینگس در چهار مسابقه از 5 حضور خود در چهار مسابقه مقابل تافی ها برای مقدسین گلزنی کرده است و در مجموع 6 بر 9 مقابل آنها گلزنی کرده است. مهاجم مقدسین که به تازگی اولین گل خود را برای انگلیس به ثمر رسانده است ، در جستجوی پنجمین گل فصل خود در لیگ برتر است و جای تعجب نخواهد بود که حداقل یک گل در برابر تافی ها بخورد.

READ  آیا مسی می تواند در منچستر با سیتی برابری کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.