نهاد صنعت هلند پیش نویس قوانین تبلیغات iGaming را منتشر کرد


در هلند و گزارش می شود که یک نهاد تجاری جدید به منظور ایجاد یک کد تبلیغاتی داوطلبانه برای شرکت هایی که مایل به مشارکت در بازار قمار آنلاین جدید کشور هستند ، ایجاد شده است.

مطابق با منبع، این سازمان تازه به عنوان Vergunde Nederlandse Online Kansspelproviders (VNLOK) شناخته می شود و متشکل از اپراتورهای iGaming Holland Casino NV ، FPO Netherlands BV ، JOI Gaming Limited ، Zetote System Limited و Nederlandse Loterij علاوه بر انجمن تجاری VAN Kansspelen است.

دستورالعمل موقت:

اگر چه VNLOK طبق اعلامیه ، موافقت نکرده است که به موقع کد راه اندازی تبلیغات برای راه اندازی بازار بازیهای آنلاین تازه تنظیم شده هلند از هفته گذشته ارائه شود. پیش نویس مجموعه ای از دستورالعمل هابه ظاهراً این سازمان اعلام کرده است که اعضای آن اکنون ملزم به رعایت این دستورالعمل های موقت از جمله الزام اجتناب از استفاده از زبانی هستند که ممکن است باعث شود.بیش از اندازه‘رفتارهایی مانند’از شانس خود استفاده کنید ، فقط یکبار زندگی می کنید ،چیزی برای از دست دادن ندارید‘ یا ‘زود باش قمار کن

ترمز جایزه:

هلما لودرز گزارش شده است (در تصویر) به عنوان رئیس افتتاحیه VNLOK منصوب شده است و او اظهار داشت که اعضای دیگر به علاوه ممنوعیت تبلیغات پیشنهادی از طریق رسانه های پخش یا مکانهای بیرونی مانند بیلبوردها. او ادعا می کند که این ماده تلاشی برای ایجاد عدالت استتعادل“بین کاهش”رفتار نامطلوبو کمپین هایی که به عنوان یک ابزار مهم کانال سازی عمل می کنند.

READ  پیشنهاد عمومی جدید از MGM Resorts International

گفته می شود بیانیه Lodders را خوانده است…

“ما متعهد به دستیابی به یک کد قطعی هستیم زیرا تناسب تبلیغات به نفع مصرف کنندگان ، تبلیغ کنندگان و ارائه دهندگان زمان تبلیغات استبه ما آن را در کشورهای اطراف خود دیده ایم و اگر توافقات نسبی انجام ندهید ، شما ممکن است تبلیغات بی هدف زیادی را تحریک کنید که باعث تحریک و مقاومت می شود در بین مصرف کنندگان. “

محدودیت های اضافه شده:

گزارش شده است که لودرز پیش نویس دستورالعمل های سازمان خود را نیز فاش کرده است اعضا را از بی اهمیت جلوه دادن عوامل خطر مرتبط با قمار منع کند یا تبلیغات خود را بر اساس خرافات تنظیم کنند. او ادعا می کند که چنین کمپین هایی علاوه بر این مجاز نیست بگوید که قمار برای زندگی یک بازیگر مهم است، می تواند منجر به شادی یا پذیرش اجتماعی شود یا مشکلات غیر مرتبط مانند عدم اطمینان مالی را حل کند.

درخواست رقیب:

این منبع گزارش داد که یک گروه تجاری متفاوت با رویکرد هلندی ، the انجمن قمار آنلاین هلند (NOGA)ماه گذشته ، اعضای آن ، که شامل غول هایی مانند Entain ، Flutter Entertainment و Bet365 هستند ، از آنها خواست قوانین جدید خود را اتخاذ کنند. این سازمان ادعا می کند که قوانین وضع شده توسط ناظر تبلیغات کشور کوچک بسیار ملایم است حتی اگر آنها اپراتورهای iGaming را از اجرای بیش از سه نقطه در طول هر تبلیغ منع کنند.مسدود کردن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *