میزبان برای حفظ شروع برنده


تاتنهام با هدایت نونو شروع دلگرم کننده ای کرد

تاتنهام در دو بازی ابتدایی خود در لیگ برتر پیروز شده و هری کین به تازگی اعلام کرده که تابستان امسال می ماند. این نتایج باعث شده تا نارضایتی در اسپرز حداقل در حال حاضر آرام شود و نونو اسپیریتو سانتو شروع امیدوارکننده ای داشته باشد. بعید است که هواداران آنها از بین بروند ، اما به درستی انتظار دارند که رکورد 100 درصدی آنها این آخر هفته در خانه واتفورد ادامه یابد.

پیروزی خانگی مقابل قهرمان منچسترسیتی با گلزنی سون هئونگ مین یک شروع عالی بود.

نونو هفته گذشته به باشگاه سابق خود وولوز بازگشت و اسپرز مجبور شد در برابر فشارهای زیادی از جانب وولوز مقاومت کند.

ولی مال دل دلی پنالتی نیمه اول کافی بود تا یک بر صفر پیروز 1-0 در لیگ شود. کین در اولین شروع فصل خود پنجشنبه دو بار گلزنی کرد و تاتنهام پاکوس دو فریرا را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد و به مرحله گروهی لیگ قهرمانی جدید اروپا رسید.

ثروت های ترکیبی برای واتفورد پس از ارتقاء

اگرچه واتفورد که به تازگی صعود کرده است به طور گسترده ای به انتهای لیگ رسیده است طرف Xisco Munoz این فصل می تواند چند تیم را شگفت زده کند. واتفورد مطمئناً در بازی ابتدایی خود استون ویلا را از پیش رو برداشت زیرا میزبان در ویکاراژ رود با نتیجه 3-2 پیروز شد.

اسماعیلا سار یکی از گل ها را به ثمر رساند و وینگر فوق العاده سنگالی احتمالاً برای شانس آنها برای جلوگیری از سقوط بسیار مهم است.

اگر قرار است بیدار بماند اما نشانه های اولیه دور از خانه شوم به نظر می رسد ، واتفورد در این فصل باید به رکورد قوی خانگی خود در این فصل تکیه کند ، همانطور که در دوران استثنایی خود در Vicarage Road در چمپیونشیپ سال گذشته انجام داد. هورنتس بدون دندان بودند ، زیرا عملکرد ضعیف نیمه اول منجر به شکست 2-0 آخر هفته گذشته در برایتون شد. هرگونه تکرار آن در روز یکشنبه مطمئناً منجر به برد راحت تاتنهام خواهد شد و واتفورد به پیشرفت سریع نیاز دارد.

READ  پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه GW5

تاتنهام هستند 1.4640/85 مورد علاقه این مسابقه است و سخت است که با این قیمت کنار بیاییم. هر چقدر هم که شانس آن جذاب نباشد ، اسپرز باید برای واتفورد بسیار قوی باشد و احتمالاً آخر هفته در انباشت کننده های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. تاتنهام تنها یکی از 16 بازی اخیر خود در لیگ مقابل واتفورد را باخته است و با اطمینان از آینده نزدیک کین ، هواداران میزبان باید منتظر یک پیروزی دیگر باشند تا به استراحت بین المللی بروند.

واتفورد هستند 9.28/1 خارجی ها برای این بازی و اعتماد به نفس کافی برای کنار آمدن با بازدیدکنندگان وجود ندارد. ده سفر اخیر آنها در لیگ اسپرز بدون برد و 9 شکست بوده است. واتفورد بازی کردن در مقابل برایتون بسیار آسان بود و تصور یک تغییر بزرگ در یک هفته دشوار است.

قرعه کشی در آدرس موجود است 4.84/1 و شایان ذکر است که دو دیدار اخیر بین طرفین به پایان رسید بن بستبه اما به نظر می رسد تاتنهام در موقعیت بهتری نسبت به آن دو موقعیت قرار دارد در حالی که واتفورد س questionsالاتی برای پاسخ دادن در جاده دارد. یک پیروزی خانگی به احتمال زیاد به نظر می رسد ، اما ارزش آن را دارد که در بازارهای دیگر جستجو کنید تا قیمت بیشتری برای پیروزی تاتنهام بیابید.

نونو بر استحکام دفاعی به عنوان پایگاه خود تمرکز می کند و در هفته های اولیه برای تاتنهام پی در پی کار کرده است. ورق های تمیز در لیگ تیم های او برای ضدحمله آماده شده اند ، هرچند وظیفه آنها برتری بر واتفورد است. اسپرز مجهز به نظر می رسد که واتفورد را تعطیل کرده و سومین برد پیاپی لیگ را در پایان این هفته به صفر برساند 5/6به

READ  قدرت دور بازدیدکنندگان می تواند احیای بزرگ سام را خنثی کند

تاتنهام هنوز در هنگام پیروزی در لیگ برتر ، ترمز دستی را برداشته است ، اگرچه با توجه به اینکه یکی از دیدارهای آنها مقابل قهرمانان بود ، قابل درک است. واتفورد به احتمال زیاد با یک تفکر دفاعی راه اندازی می کند و اسپرز ممکن است مجبور به رضایت از دیگری باشد برد کم گلبه در شش تقابل اخیر لیگ بین تیم ها ، همگی کمتر از 4 گل به ثمر رسیده است. بردن اسپرز با کمتر از 3.5 گل زیر نظر یوونز است و یکی دیگر از گزینه های جذاب برای حمایت از تیم های محبوب است.

Opta Stat

واتفورد هر یک از آنها را از دست داده است هفت آخرین بازیهای خارج از خانه لیگ برتر ، در آن پنج بازی موفق به گلزنی نشد.

شرط بندی های سیمون را در توییتر دنبال کنید watfordtipster

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.