میزبانی که از چکش ناامید شودلیدز – وستهم
جمعه 11 دسامبر ، ساعت 20:00
در Sky Sports زندگی کنید

وسایل نقلیه که در جاده Elland شروع به راحتی می کنند

شاگردان مارسلو بیلسا با اعتباری در استمفوردبریج بازی کردند ، اما پس از برتری زودهنگام ، در نهایت 3-1 شکست خوردند که این سومین شکست آنها از پنج بازی اخیر بود.

پاتریک بامفورد گل سرخپوشان را به ثمر رساند و تعداد گلهای خود در این فصل را در لیگ برتر به 8 رساند. هفت نفر از اینها به جاده آمدند و در جاده ایلند این مهاجم فقط از هر 5 نفر یک نفر است – اعتصاب انفرادی در ماه سپتامبر آغاز می شود.

از آن روز لیدز در خانه خود پیروزی 4-3 برابر فولام را کسب نکرد. از آن زمان به بعد با منچسترسیتی و آرسنال به تساوی رسیده است ، در این بین باخت مقابل وولز و لستر.

رابین کوچ در برابر چلسی مصدوم شد ، بنابراین حداقل یک تغییر در XI شروع می شود. هرچند انتظار جدی از Bielsa ندارم ، زیرا او کسی نیست که خرد کند و تغییرات زیادی ایجاد کند.

چکش امیدوار به بازگشت

دیوید مویس از حضور در سمت اشتباه دیدار وستهم عصر شنبه گذشته مقابل منچستریونایتد ناامید خواهد شد. تیم او در نیمه اول به خوبی در اوج بود و با نتیجه 1-0 صعود کرد.

آنها در نیمه دوم نتوانستند آن را تحمل کنند ، زیرا در عرض 13 دقیقه سه گل دریافت کردند تا بازی 1-3 را از دست بدهند.

این شکست روند 3 برتری آنها را به پایان رساند ، اما عملکرد به اندازه کافی خوب بود که نشان می دهد آنها هنوز در نیمه اول و حتی مدعیان اروپا در این فصل هستند.

READ  برگه تقلب فوتبال سه شنبه: همه بهترین شرط ها در یک مکان

میخائیل آنتونیو هنوز برای میهمان به حاشیه رانده شده است ، بنابراین سباستین هالر یک بار دیگر فرصت تلاش و تأثیرگذاری را پیدا می کند – چیزی که از چند بازی افتتاحیه برای چکش با آن دست و پنجه نرم کرده است.

میزبانان از زمان صعود به لیگ برتر در Elland Road فقط یک پیروزی را کسب کرده اند ، اما شرایط تخفیف آور وجود دارد.

از آن پیروزی اولیه برابر فولام ، لیدز حریفان بسیار سختی را پشت سر گذاشته است و فقط در واقع عملکرد مقابل لستر بود که ناامید کننده بود.

آنها در واقع 28/25/4 موارد دلخواه برای این درگیری در بورس Betfair ، اما به نظر من کمی لاغر است.

میهمانان در این دوره هم در لستر و هم در شفیلد یونایتد به پیروزی رسیده اند و آنها بازگشت خیره کننده ای را رقم زده اند تا در Spurs 3-3 به تساوی برسند. یک جفت شکست 2-1 در آرسنال (زمانی که در فرم بودند) و لیورپول قابل بخشش است ، بنابراین من آنها را در اختلاف 3.3512/5.

قرعه کشی خارج از حزب در است 3.814/5، و ممکن است بهترین گزینه باشد. من در این مسابقه جمعه شب اهداف زیادی را پرداخت نمی کنم و کارهای کم امتیاز بیشتر به پایان می رسد.

رکورد خانگی بامفورد می تواند ناهنجاری باشد ، اما تیم به طور کلی در تلاش است تا دیرهنگام توپ را در تور دروازه قرار دهد. آنها در پنج مسابقه اخیر خود بیش از یک بار گلزنی نکرده اند و در خانه از چهار مسابقه دو امتیاز خالی است.

READ  نکات برایتون مقابل اورتون - شکست دادن مرغ های دریایی در خانه سخت است

آهنین فرم خوبی داشته اند ، اما آنها فقط فولام ، شفیلد یونایتد و ویا را از بین بردند و این مساله سخت تر است.

من قبلاً به این واقعیت اشاره کرده ام که فکر می کنم این می تواند یک بازی Under 2.5 باشد ، که کاملاً با آنچه لایه های بورس Betfair فکر می کنند در تضاد است.

انتخاب من در حدود تجارت است 2.425/7 علامت گذاری کنید ، در حالی که بیش از 2.5 در پایین است 1.674/6. هرچند که من نگران نیستم و این باعث می شود که Under یک شرط بندی ارزش بیشتری داشته باشد.

سه گل از چهار بازی آخر لیدز در این زمین سه گل یا کمتر داشته است و در حالی که از 5 بازی خارج از خانه وستهام فقط یکی از آنها پیروی کرده است ، نشانه های قوی وجود دارد که همه چیز برای آنها در مقابل دروازه خشک می شود و آنتونیو یک خانم بزرگ است.

Key Opta Stat

لیدز پس از پیروزی 4-3 در اولین بازی خانگی خود در لیگ فصل 4 مقابل فولام ، در چهار بازی اخیر خود در Elland Road (D2 L2) بدون پیروزی است و در این بازی فقط دو گل به ثمر رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *