موارد دلخواه کاردیف برای امضای افسانه ولزی


آخرین احتمالات در مورد آینده گرت بیل را بدست آورید زیرا کاردیف تبدیل به علاقه مندی های شوک برای جذب بازیکن رئال مادرید می گوید مکس لیو …

گرت بیل تصمیم بزرگی در مورد آینده خود در این تابستان گرفته است و شرط بندی زودهنگام یک احتمال جالب را با کاپیتان ولز 7/4 برای امضای قرارداد با کاردیف سیتی.

بیل وقتی از وی در مورد برنامه های خود پس از خروج ولز از یورو 2020 در روز شنبه پرسید ، از مصاحبه خارج شد. اما گمانه زنی ها درباره آینده وی در میان شایعاتی مبنی بر بازنشستگی 31 ساله وجود دارد. متناوباً ، او می تواند در روشن ماندن و تلاش برای کمک به ولز برای رسیدن به این هدف باشد جام جهانی سال آینده قطر. برای انجام این کار ، او به یک باشگاه احتیاج دارد.

بیل فصل گذشته را به صورت قرضی در تاتنهام گذراند اما ، گرچه درخشش زیادی داشت ، اما فرم او تکه تکه بود و دوباره به رئال مادرید در پایان فصل.

او از بهترین سالهای بازی در زیر نظر کارلو آنچلوتی برای مادرید لذت می برد و با حضور دوباره ایتالیایی برای دومین بار در برنابئو ، تضمین نمی کند که بیل آخرین بازی خود را برای مادرید انجام داده باشد.

او هست 2/1 برای امضای قرارداد یا توافق با باشگاه دیگری قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات فعلی در 3 سپتامبر.

MLS با قیمت سخاوتمندانه در 10/1

اگر بیل حرکت کند ، MLS امریکا یک احتمال است و گزارش های روز دوشنبه ادعا می کردند که ولزی در حال مذاکره است کهکشان LA. بیل در همان سنی است که دیوید بکهام در سال 2007 به باشگاه کالیفرنیا نقل مکان کرد.

READ  بازگشت صلاح برای برشی از تاریخ

میتونی به دستش بیاری 10/1 در امضای بیل برای هر تیم MLS. بازگشت به تاتنهام 6/1 است.

سپس وجود دارد هر باشگاه چینی در 11/1.

منچستر یونایتد مدتهاست که با بیل ارتباط برقرار شده است (سر الکس فرگوسن و ژوزه مورینیو می خواستند او را در مقاطع مختلف حرفه ای خود به اولدترافورد بیاورند) اما این لحظه احتمالاً گذشته است و تعداد کمی از بازیکنان برای گرفتن 14/1 پیشنهادی هجوم می آورند.

آرسنال و اورتون به احتمال زیاد مقصد بعدی او در است 20/1.

ژوزه مورینیو ، رئیس Spurs.jpg

بیل هرگز در ایتالیا و قهرمان نشده است اینتر در 20/1 قوی ترین خواستگار او در سری آ محسوب می شود در حالی که آث میلان 25/1 است. مورینیو اکنون در رم است که 50/1 است.

پاری سن ژرمن – که یک بار به عنوان گزینه ای قابل قبول برای بیل دیده می شد – به نظر می رسد اولویت های دیگری دارند و به همین دلیل طولانی تر هستند 25/1.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *