منچستریونایتد و لیورپول برای باخت


اورتون – لیورپول
شنبه ، ساعت 12:30
در BT Sport 1 زندگی کنید

پیروزی 7-2 استون ویلا در دو هفته پیش ، خفه کردن فشار روانی لیورپول در لیگ برتر بود و الگوی تاکتیکی را برای دیگران فراهم کرده است: راه شکست دادن تیم یورگن کلوپ این است که توپ را به سرعت به جناح چپ گسترش دهد در صورت امکان و ضد حمله در فضاهای پشت ترنت الكساندر-آرنولد.

مشکل اصلی لیورپول این است که فشار آنها در خط هافبک کاهش یافته است ، به این معنی که حریفان روی توپ وقت دارند تا پاس را پشت خط دفاعی بالای کلوپ انتخاب کنند. احتمالاً آنها نسبت به بازی ویلا پارک پیشرفت کرده اند اما شاید برای جلوگیری از بازی دیگر کافی نباشد شکست مخرب در روز شنبه. اورتون تاکتیک های کاملی برای تقلید از آنچه ویا انجام داده است را دارد.

جیمز رودریگز به سمپاشی روی آورده است توپهای بلند را به سمت چپ بفرستید در اورتون ، یا مستقیماً ریچارلیسون را هدف قرار می دهد ، زیرا او مورب را از سمت چپ می دود یا لوكاس دیگ را پیدا می كند كه دیر به فضاهایی كه برزیلی خالی كرده است ، برسد. با هدف دومینیک کالورت لوین در محوطه جریمه ، و با داشتن آلان همچنین قادر به بازی توپ های طولانی در کانال سمت چپ ، این یکی برای لیورپول بسیار شوم به نظر می رسد.

من سیتی – آرسنال
شنبه ، ساعت 17:30
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

منچستر سیتی نیز مانند لیورپول در تلاش برای فشار دادن با همان شدت است که منجر به کاهش فشار بین خطوط دفاعی و هافبک می شود – اما در حالی که تیم کلوپ خط بالای خود را حفظ می کند ، مدافعان سیتی در حالی که هافبک های میانی نمی توانند فضا را ببندند نتیجه خوبی می گیرند. این یعنی منطقه ده دفاع ضعیفی انجام می شود ، از این رو برتری هاروی بارنز در کشیدن توپها به درون محوطه جریمه در جریان برد 5-2 لستر.

READ  نکات لیورپول - آرسنال - میزبان می تواند بازی رفت را از نو ترتیب دهد

آرسنال با تکرار طرحی که در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس با نتیجه 2-0 پیروز شد ، می تواند آسیب برساند ، یعنی با فشار دادن زیاد برای بهم ریختن ریتم پاس سیتی و پاس دادن از روی ضربه های دروازه به فریب شهر را به جلو. رویکرد اخیر مستقیماً به گل اول در ومبلی منجر شد زیرا اولین موج فشار سیتی بیش از حد معمول بود و این فاصله بزرگ بین دفاع پپ گواردیولا و خط هافبک را آشکار کرد.

اما این یک روش پرخطر برای Mikel Arteta است ، چه در فشار و چه در مالکیت توپ ، که باید یک بازی پایان به پایان را در این آشفته ترین فصل ایجاد کند. عدم سازماندهی در مطبوعات سیتی باعث جبران کردن رویکرد جسورانه آرسنال خواهد شد ، اما در بعضی زمانها پاس کوتاه مدت آنها از پشت می تواند موقعیت سیتی را ایجاد کند. یکی دیگر از بسیار پر امتیاز بازی قابل قبول است.

arteta_training.jpg

نیوکاسل در مقابل من یونایتد
شنبه ، ساعت 20:00
زنده در گیشه اسکای اسپورت

شکست 6-1 منچستر یونایتد مقابل تاتنهام هاتسپور در آخرین بازی با یک بازی پر هیجان در ویلا پارک کمی دفن شد ، اما اگر آنها آخر هفته امتیازات بیشتری را کاهش دهند ، مطمئناً فشار بر اوله گونار سولسکایر به سطوح غیر قابل تحملی افزایش می یابد. آنها به سرعت به یکی از آنها نزدیک می شوند بدترین شروع به یک فصل لیگ برتر – و این آخر هفته آنها به صحنه شکست مضر 1-0 سال گذشته سفر می کنند.

READ  افزایش شانس 11/1 برای شروع آخر هفته

برنده متی لانگ استاف در سنت جیمز پارک یکی از نکات قابل توجه در این فصل برای نیوکاسل بود که با رویکردی بسیار ساده منچستریونایتد را شکست داد. استیو بروس تیم خود را در یک نشست فوق دفاعی 5-4-1 که از میهمانان دعوت می کرد تا توپ را بدون هدف دور بکشند ، منتظر شکاف در دیوار آجری که درست در خارج از محوطه جریمه قرار دارد ، باشد.

بزرگترین مسئله مربوط به یونایتد سولسکایر این است که آنها از الگوهای حمله مربی برخوردار نیستند ، این بدان معناست که هنگام مواجهه با محاصره دفاعی فشرده و فشرده ، کاملاً گیر نمی افتند. در نتیجه بعید است که آنها عصر شنبه ، به ویژه با برونو فرناندس برای فرم تلاش می کند ، در حالی که نیوکاسل می تواند در پشت این خط دفاع تازه آسیب پذیر ، ضد حمله کند.

آلن سن ماکسیمین و کالوم ویلسون ممکن است به اندازه هری کین و هوانگ مین سون کشنده نباشند اما نیازی به پیروزی 6-1 ندارند. یکی دیگر از پیروزی های معروف 1-0 کارتها است.

لستر سیتی v استون ویلا
یکشنبه ، ساعت 19:15
در گیشه Sky Sports زندگی کنید

شکست 3-0 لستر مقابل وستهام با ضدحملات ساده تعریف شد که سه دست و پا چلفتی را تحت فشار قرار داد و دفاع عمیق دیوید مویس را خنثی کرد و خطوط اصلی حمله را خنثی کرد که برندان راجرز دوست دارد از آنها استفاده کند. انفجارهای ناگهانی و انفجاری عمودی بودن سلاح اصلی لستر هستند ، اما وقتی با یک محاصره محافظه کار روبرو می شویم ، یوری تیلمانس نمی تواند پاس های فاحش رو به جلو را بازی کند.

READ  مسابقه اخراج لیگ برتر: Arteta 7/2 مورد پس از شکست برنتفورد

از زمان شروع مجدد پروژه ، استون ویلا زیر نظر دین اسمیت به شکل عمیق تری عقب نشینی کرده است ، که می تواند به معنای تکرار مدل وستهام در آخر هفته باشد. علاوه بر این ، Daniel Amartey حلقه ضعیف در سمت راست سه پشت لستر است و این جایی است که ویلا عمدتا از طریق Jack Grealish و راس بارکلی. به نظر می رسد این دو نفر در دریبل جلو و دریبل یک شراکت قوی ایجاد کرده اند.

جان مک گین و داگلاس لوئیز دو هفته پیش در بازی برابر لیورپول بسیار خوب ظاهر شدند و مک گین از نقشی عمیق تر نسبت به حالت معمول برخوردار است ، اکنون بارکلی در کنار او است. با توجه به اینکه لستر هنوز بدون ویلفرد ندیدی و جیمز مدیسون نیست ، به نظر ویلا می رسد در خط هافبک قویتر و در حمله پیش از این حمله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *