ممکن است اهداف در گودیسون جریان داشته باشداورتون – منچستر یونایتد
شنبه 7 نوامبر ، ساعت 12:30
BT Sport

اورتون در سنت جیمز پارک ناامید می شود

اورتون آخر هفته گذشته با یک بازی کم نظیر در شکست 2-1 در نیوکاسل ، شانس بازگشت به قله لیگ برتر را از دست داد. مدتی نگذشت که نیمه از نیمه گذشت و تون از نقطه پنالتی برتری پیدا کرد و به ندرت در طول کشمکش توسط تافی ها مورد آزمایش قرار گرفت. کارلو آنچلوتیسربازان از 63٪ توپ لذت می برند اما در تلاشند موقعیت های مشخصی را ایجاد کنند.

آنچلوتی گفت بازیکنانش در مناطق دفاعی تمرکز و تمرکز کافی ندارند و کاملاً واضح است که اورتون بدون نفرات اصلی در مناطق رو به جلو زحمت می کشد. به جلو معلق شد ریچارلیسون توسط بازیساز آسیب دیده در کنار زمین همراه شد جیمز رودریگز و تافیس فقط چهار شوت به سمت هدف گرفت ، از جمله دومینیک کالورت-لوینتسلیت دیر.

یک هافبک پنج نفره شامل بازیکنانی که همه ترجیح می دهند از روی نقش های اصلی فعالیت کنند نه به دلیل کمک به اورتون کمک کرد و نه عدم حضور مدافعان کناری لوکاس دین و سیموس کلمن. دینه و جیمز می توانند برای بازی شنبه به میدان برگردند ، در حالی که انتظار می رود جردن پیکفورد ، دروازه بان انگلیس ، با وجود نمایش خوب رابین اولسن ، فراخوان شود.

Man Utd در ترکیه فلاپ می کند

منچستر یونایتد پس از اینکه یک گل افتتاحیه شرم آور دریافت کرد ، یک شب مجازات را متحمل شد زیرا روز چهارشنبه توسط تازه واردهای لیگ قهرمانان اروپا باباکشهیر 2-1 فروتن شد. ترکها در دو بازی ابتدایی خود در این مسابقه یک گل به ثمر رسانده و یک امتیاز کسب نکرده اند اما نمی توانستند آرزوی راهی آسان تر برای عبور از این خط را داشته باشند.

READ  پنج چیزی که از Gameweek 2 یاد گرفتیم

دفاع شیاطین سرخ با کنجکاوی از دست رفت و به دمبا با مهاجم سابق چلسی و نیوکاسل اجازه داد تا از نیمه راه پاکسازی کند و از گذشته شلیک کند. دین هندرسون. و تلاش های دفاعی یونایتد برای گل دوم تقریبا به همان اندازه بد بود ، دنیز توروک سلب مالکیت کرد خوان ماتا | و پیدا کردن ادین ویسکا در هکتار فضای جعبه برای سر و صدا کردن خانه.

وقتی بازدیدکنندگان امیدوار شدند آنتونی مارسیال دو دقیقه قبل از فاصله از روی سانتر لوک شاو به داخل رفت ، اما اوله گونار سولسکایرشاگردان نتوانستند در یک نمایش نیمه فرورفته نتیجه را نجات دهند ، و این باعث افزایش گمانه زنی ها در مورد آینده نروژی می شود. فقط اریک بیلی ، الکس تلس و فیل جونز غایبان این هفته در یونایتد هستند.

اورتون در سه بازی اخیر خود در لیگ مقابل Man Utd (W1-D2-L0) شکست ناپذیر است و هر دو بازی فصل گذشته 1-1 به پایان رسید. تافی ها در آخرین دیدارهای خود با یونایتد در گودیسون پارک W1-D2-L1 را برگردانده اند ، در حالی که میزبان برای اولین بار از سال 1990 به دنبال جلوگیری از شکست مقابل شیاطین سرخ برای چهار بازی متوالی در لیگ است.

شکست های پشت سر هم حال و هوای پیرامون گام های اولیه را تعدیل کرده است اورتون 3.002/1، اگرچه آسیب های اساسی و تعلیق ها مانع پیشرفت شده است. مردان کارلو آنچلوتی روز شنبه از قدرت کافی برخوردار نیستند اما بازگشت احتمالی لوکاس دین و جیمز باید نمایش رقابتی را تضمین کند. میزبانان در خانه زیر نظر رئیس ایتالیایی W6-D6-L1 دارند.

READ  سولسکایر تا گواردیولا را دوباره شکست دهد

نامنظم بهترین روش برای توصیف بوده است منچستر یونایتداست 2.484/6 تلاش های تاکنون. شیاطین سرخ چند نمایش برجسته ارائه داده اند اما در پشت دو نمایشگر کاملاً ضعیف که فشار را بر مدیر Ole Gunnar Solskjaer فشار آورده اند ، وارد این مسابقه می شوند. چه اینکه ، مهمانان پس از یک سفر طولانی دور با یک چرخش سریع مواجه می شوند.

گل ها در خارج از خانه اورتون تحت کارلو آنچلوتی جریان دارند – 17/27 (63٪) دیدارهای لیگ برتر لیگ برتر هر دو تیم به گل برسند – و مسابقه روز شنبه می تواند روندها را دنبال کند بیش از 2.5 گل جذاب در 81/15/4. میزبانها در همان نمونه فقط 6 خاموش کردن را حفظ کرده اند ، اگرچه تافی ها در 12 بازی از 13 بازی Goodison Park موفق نشده اند.

میزبان در هر چهار مسابقه گذشته خود در مرسی ساید در هر بازی حداقل دو گل دریافت کرده و منچستر یونایتد تمایل دارد که دروازه دروازه را پیدا کند. در واقع ، از ژانویه سال 2020 ، میهمانان در 20 بازی اخیر خود به عنوان میهمان در تمام مسابقات موفق به ورود به لیست امتیازات شده اند ، 11 بازی از 15 بازی اخیر بیش از 2.5 بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *