مشکلات دندان درآوردن نیوکاسل و واتفورد در Gameweek 8


لیورپول رکورد شکست ناپذیر خود را حفظ می کند

واتفورد – لیورپول
شنبه ، ساعت 12:30

لیورپول تنها تیم لیگ برتری است در هفت بازی اول خود شکست ناپذیر بوده است، و اگر بتوانند در واتفورد برنده شوند ، حداقل به طور موقت صعود خواهند کرد. کلودیو رانیری ، سرمربی هورنتس پس از جایگزینی Xisco برای اولین بار در دوگوت قرار دارد و اتهامات جدید او ممکن است پس از پایان دادن به دور طولانی بدون شکست لیورپول در فصل 20-2019 خوش بینی داشته باشد ، اما اینفوگول برای گرفتن هر سه امتیاز تیم میهمان را مورد علاقه خود می داند.

BTTS؟ خیر

بیش از/کمتر از 2.5؟ بر فراز
پیش بینی نمره صحیح – برگشت 0-3 @ ساعت 11.0010/1

پیروزی ویلا در درگیری شدید میدلند

استون ویلا – ولورهمپتون واندررز
شنبه ، ساعت 15:00

دیدارهای فصل گذشته بین استون ویلا و وولوز با نزدیک شدن به پنالتی انور الغازی در مولینوکس به صورت نزدیک برگزار شد. تنها گل در دو بازی، و نبرد شنبه میان میز می تواند یکی دیگر از نبردهای نزدیک باشد. گرگ ها هنوز در رده پایین تر از آن چیزی هستند که باید باشند ، با میانگین 1.04 xGA به دلیل شکست در تبدیل موقعیت ها در انتهای راست آسیب دیده است و مردان برونو لاگه می توانند برای یک عکس معکوس دیگر در صف باشند.

BTTS؟ آره

بیش از / کمتر از 2.5؟ در زیر
پیش بینی نمره صحیح – برگشت 1-1 @ 7.206/1 یا 2-1 @ 10.502/19

منچستریونایتد از لستر خارج از دست می رود

لسترسیتی – منچستریونایتد
شنبه ، ساعت 15:00

لستر پس از یک شروع فوق العاده در نیمه پایانی باقی ماند و نتوانست کریستال پالاس را قبل از استراحت بین المللی با وجود برتری 2 بر صفر کنار بگذارد. روباه ها فصل گذشته چهار امتیاز از این حریفان گرفتاما با بازگشت احتمالی مارکوس رشفورد از مصدومیت بازدیدکنندگان ، آنها تلاش می کنند تا یک بازی خارج از خانه بدون شکست را ادامه دهند که تا ژانویه 2020 ادامه دارد.

BTTS؟ آره

بیش از/کمتر از 2.5؟ بر فراز
پیش بینی نمره صحیح – برگشت 1-2 @ 9.208/1

READ  بیل می تواند در هیجان انگیز اثر بگذارد

مانیتور سیتی همچنان مهار خود را در خانه ادامه می دهد

منچسترسیتی – برنلی
شنبه ، ساعت 15:00

منچسترسیتی هنوز در بازیهای خود در لیگ قهرمانی این فصل تسلیم نشده است ، به طور متوسط ​​فقط 0.23 xGA در هر مسابقهو اینفوگول انتظار ندارد که این بازی در مقابل تیم برنلی که دو گل اخیرش در لستر تنها 0.54 xGF به ثمر رسانده بود ، تغییر کند. سیتی در 8 بازی اخیر خانگی و خارج از خانه خود با کلارتس در همه رقابت ها پیروز شده است ، از جمله چهار برد متوالی 5-0 در اتحاد ، و به سختی می توان چیزی غیر از یک برد راحت خانگی را مشاهده کرد.

BTTS؟ خیر

بیش از/کمتر از 2.5؟ بر فراز
پیش بینی نمره صحیح – برگشت 3-0 @ 7.006/1

برهوت نوریچ ادامه می یابد

نورویچ سیتی برای برایتون و هوو آلبیون
شنبه ، ساعت 15:00

نورویچ سرانجام قبل از استراحت بین المللی یک امتیاز کسب کرد و برنلی را در تساوی بدون گل بدون گل پشت سر گذاشت ، اما اینفوگول انتظار ندارد که به کاررو رود بازگردد تا ثروت خود را بهبود بخشد. آخرین بازی برایتون نیز بدون گل بود ، اما شاگردان گراهام پاتر اینطور هستند این فصل در جاده شکست نخورده است، و به طور متوسط ​​فقط 1.09 xGA در هر بازی به آنها این باور را می دهد که می توانند هر سه امتیاز را کسب کنند.

BTTS؟ خیر

بیش از / کمتر از 2.5؟ در زیر
پیش بینی نمره صحیح – برگشت 0-2 @ 11.502/21

لیدز ساوتهمپتون را منتظر اولین برد نگه می دارد

ساوتهمپتون – لیدز یونایتد
شنبه ، ساعت 15:00

لیدز برای پیروزی در فصل گذشته در سنت مری عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت و احساس می کند می تواند ترفند را در مقابل یکی از آنها تکرار کند. فقط چهار طرف زیر آنها در جدول وجود داردبه شاگردان مارسلو بیلسا در پیروزی برتر مقابل واتفورد در بازی قبلی بیشتر شبیه خود بودند و در مقابل حریفانی هستند که هنوز به دنبال اولین برد فصل هستند. رالف Hasenhüttl بسیار مشتاق است که آن میمون را از پشت تیمش زودتر دیر کند ، اما Infogol به تیم میهمان کمی برتری می دهد.

BTTS؟ آره

بیش از/کمتر از 2.5؟ بر فراز
پیش بینی نمره صحیح – برگشت 1-2 @ ساعت 12.0011/1

READ  یک آرسنال در یک شرط بندی 31/1 آخر هفته برنده عنوان خبر شد

چلسی در دربی چالش برانگیز به میدان می رود

برنتفورد – چلسی
شنبه ، ساعت 17:30

دربی غرب لندن مقابل چلسی یکی از بازی هایی است که بسیاری از طرفداران برنتفورد هنگام اعلام لیست برنامه ها مراقب آن بودند و این نشان دهنده فرم چشمگیر میزبان است که آنها می توانند در یک نقطه از مخالفان خود حرکت کنند با برد با توجه به مدل اینفوگول ، بازدیدکنندگان همچنان مورد علاقه هستند ، هرچند که دفعه قبل در دیدار مقابل ساوتهمپتون چشمگیر بودند ، زیرا ثروت هجومی آبی ها به طور بالقوه به اندازه کافی برای برد بود.

BTTS؟ خیر

بیش از / کمتر از 2.5؟ در زیر
پیش بینی نمره صحیح – برگشت 0-2 @ 8.007/1

مویس در زمین پایمال سابق شکست سختی را متحمل می شود

اورتون – وستهام یونایتد
یکشنبه ، ساعت 14:00

اورتون و وستهام در فصل گذشته پیروزی های تک گل را مبادله کردند ، در حالی که برنده دیرهنگام توماچ شوکک در گودیسون پارک تعیین کننده بود ، اما شکل تافی ها تحت نظر رافا بنیتز این بار آنها را بر اساس مدل اینفوگول به عنوان نفرات برتر برگزیده تبدیل می کند. میزبان هستند در این مدت به طور متوسط ​​2.03 xGF در خانه، که ممکن است برای آنها کافی باشد تا مخالفانی را که در حمله تعداد مشابهی در جاده ها قرار داده اند ، رد کنند.

BTTS؟ آره

بیش از/کمتر از 2.5؟ بر فراز
پیش بینی نمره صحیح – برگشت 2-1 @ ساعت 11.0010/1

دوران جدید نیوکاسل با شکست آغاز می شود

READ  Daily Acca: توپچی ها برای اشتباه دوباره

نیوکاسل یونایتد – تاتنهام هاتسپور
یکشنبه ، ساعت 16:30

در اولین بازی نیوکاسل تحت مالکیت جدید ، آنها میزبان یک تیم اسپرز هستند که در آخرین بازی خود با پیروزی مهمی روبرو می شود و سرخابی ها مشتاق هستند تا قبل از چیزی که انتظار می رود پنجره شلوغ نقل و انتقالات ژانویه باشد ، امتیازاتی را در جدول کسب کنند. 3.86 xGF تولید شده توسط نیوکاسل در بازی مربوطه در فصل گذشته بود بالاترین آنها در مبارزات انتخاباتی، اما تقریباً به همان تعداد است که آنها در سه بازی خانگی ترکیب کرده اند و این آمار اخیر توضیح می دهد که چرا اینفوگول از بازدیدکنندگان حمایت می کند.

BTTS؟ آره

بیش از/کمتر از 2.5؟ بر فراز
پیش بینی نمره صحیح – برگشت 1-2 @ ساعت 10.009/1

ویرا در بازگشت آرسنال دست خالی می رود

آرسنال در کریستال پالاس
دوشنبه ، ساعت 20:00

پاتریک ویرا به عنوان سرمربی مهمان لیگ برتر اولین سفر خود را به ورزشگاه امارات انجام می دهد و این کار را با آگاهی از این امر انجام می دهد. با پیروزی ، کریستال پالاس او را بالاتر از توپچی ها می بردبه با این حال ، هر دو شکست پالاس در این دوره از پارک سلهرست خارج شده است ، در حالی که تیم میکل آرتتا در دو برد خانگی خود به طور متوسط ​​2.32 xGF کسب کرده است و انتظار می رود این دربی به میزبانی میزبان برسد.

BTTS؟ خیر

بیش از / کمتر از 2.5؟ در زیر
پیش بینی نمره صحیح – برگشت 2-0 @ 8.4015/2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *