مسافت پیموده شده در حمایت از خارجی ها برتونبرتون آلبیون – استون ویلا
سه شنبه 15 سپتامبر 19:45
در Sky Sports Football و Main Event زندگی کنید

همه چیز در Pirelli تغییر می کند ، اما آیا می توان سالهای خوب را ادامه داد؟

به دنبال عزیمت نایجل کلاف در تابستان ، زمان ها در پیرلی تغییر کرده است. جیک باکستون، که وارث طولانی مدت او تحت نظر مربی Clough بود ، در فرصتی که باشگاه مجبور شده بود متناسب با آن پارچه های خود را برش دهد ، شانس مدیریت خود را پیدا کرد.

سخت ترین کار بوکستون ترغیب برخی از بازیکنان ارشد خود (و خریدهای جدید) برای گرفتن دستمزد کاهش یافته در این زمانهای آسیب دیده Covid بود. بوکستون امیدوار است که در زمین نیز شتاب بیشتری ایجاد کند ، اما آنها یک باشگاه بسیار خوب اداره می شوند که بین لیگ یک و قهرمانی بسیار بالاتر از وزن خود مشت کرده اند. آنها همچنین در بین راه فوتبال عالی بازی کرده اند.

صعود آنها به مرحله دوم این رقابت به لطف پیروزی 4-2 مقابل پنالتی انجام شد آکرینگتون استنلی. اما آنها قبلاً هم داشتند ، آنها در نیمه نهایی توسط منچسترسیتی در سال 2019 شکست خوردند – یکی از بهترین موفقیت های Clough.

خریدهای جدید ، اما آیا می توانیم از مردان اسمیت یک جام دیگر اجرا کنیم؟

اوضاع مالی برتون در استون ویلا کاملاً تکرار نشده است ، مدیر دین اسمیت پس از اضافه شدن رکورد نقل و انتقالات باشگاه را شکست. اولی واتکینز از برنتفورد با 28 میلیون پوند. واتکینز حمله مورد نیاز را تقویت خواهد کرد و او نیز به این بازی پیوست متی پول نقد، به عنوان یکی از “بهترین چشم اندازهای جوان بریتانیا” توسط اسمیت ، به عنوان یکی از خریدهای جدید در باشگاه میدلندز ، معرفی شد.

READ  تارکوفسکی، لینگارد و آکه در صدر اهداف نیوکاسل هستند

معاملات برای امیلیانو مارتینز دروازه بان آرسنال و برتراند ترائور ، مهاجم لیون نیز ممکن است محتمل باشد.

در حالی که ویلا در آخرین روز فصل در لیگ برتر زنده ماند ، آنها کمپین جام کارابائو یک پیروزی کامل بود. یک حمله رعد اسا در هر دور ، آنها را به فینال رساند – تا اینکه در ومبلی مغلوب منچسترسیتی شد.

اسمیت از سنت بزرگ از باشگاه در این رقابت ها ، و مهم است كه او این واقعیت را به عنوان پنج بار برنده تشخیص دهد. با این حال ، بقای لیگ برتر برنده است که مطمئنا؟ آیا او آخر هفته شفیلد یونایتد را در ذهن خواهد داشت؟

برتون در چهار فصل گذشته از یک رکورد خوب در این رقابت ها برخوردار بوده است ، و با توجه به اینکه برخی از باشگاه های بزرگتر ضرورتی برای ادامه کار در کارابائو نمی بینند ، Brewers با هوشمندی مراحل اولیه را برای پیشرفت هدف قرار داده اند – و البته منابع مالی را افزایش می دهند .

حامیان تیم لیگ یک مطمئناً موفق به ساخت یک بازی می شدند سود سالم از سال 2016 با همه بازی های جام EFL خود. آنها از 17 مسابقه 12 برد و از هفت بازی پنج برد در خانه کسب کرده اند. آنها در این راه چند تیم برتر را نیز شکست داده اند و حتی ویا را در سال 2018 شکست داده اند.

پیروزی کامل برتون در [7.2] کمی علاقه را برمی انگیزد ، به خصوص که آنها قبلاً در سه مسابقه بازی کرده اند ، جایی که ویلا هنوز به تعویق انداختن بازی منچسترسیتی خود یک توپ رقابتی نبرد. و این عوامل باعث نمی شود که من برای برخی از موارد صف بکشم [1.3] پیشنهادی برای یک پیروزی خارج از خانه. این خیلی کوتاه است ، به خصوص که دفاع آنها یکی از نشت ترین موارد دفاع در فصل گذشته در شهر بود.

READ  نکات وستهم و نیوکاسل

بنابراین من فکر می کنم در اینجا حمایت از برتون مسافت پیموده شده است [5.2] در قرعه کشی بدون شرط بازار.

میزبان به سبک روان عبور و حرکت در زیر Clough معروف بودند ، و به نظر می رسد که باکستون سعی کرده است با نظرات خود ، و همچنین هدف حمله آنها ، این کار را ادامه دهد. آخر هفته گذشته فلیتوود. آنها شانس زیادی داشتند ، اما باز هم به نظر می رسیدند. اما پس از آن بسیاری از تیم ها در رده سوم کار می کنند.

میزبان جان جو اتول را به حالت تعلیق درآورد و مصدومیت های دو نفر با نیلاردلی و چارلز ورنام منتفی است ، اما این قیمتی است که از نظر پتانسیل شوک علاقه کمی دارد.

با یک نگاه به بازار بیش از / زیر 2.5 اواخر دوشنبه شب ، کاملاً قابل درک بود که قیمت Over 2.5 کمتر از این جفت ارز است [1.84]، رقمی که بیش از منصفانه به نظر می رسد در مورد پرونده ویلا قضاوت شود.

مبادا فراموش کنیم آنها 67 گل خورده در بالاترین پرواز در آخرین دوره – بعد از نورویچ دوم. در حالی که رکورد آنها در جام کارابائو یک هیجان بود. شش مسابقه از هفت مسابقه آنها به هدف Over رسید و این شامل چکش زدن Crewe (1-6) و موفقیت بزرگ در برایتون (1-3) بود.

به گفته اوپتا؛ ویا در دوره گذشته در جام لیگ بیشتر از هر تیم دیگری گلزنی کرد (با 20 گل).

ازدواج کنید که با بازی دفاعی شلخته برتون در آخر هفته از روی صحنه ، من انتظار داشتم [1.66] علامت برای شرط بندی.

READ  چهار مرد با ادامه شکار دردناک در اختلاف نظر حمایت کردند

اگر شما در حال بازی در BTTS، شما دریافت می کنید [1.9] برای “بله” – و ویلا فصل گذشته شش بار در مرحله نهایی به مرحله نهایی رسید.

ثبت رکورد ویلا اولی واتکینز در 26 دوره گذشته بهترین گلزن مشترک در مسابقات قهرمانی بود و او مشتاق خواهد بود که اسمیت را تحت تأثیر قرار دهد و در آخر هفته در شفیلد یونایتد قرار بگیرد. قیمت او در [2.18] کوتاهترین پیشنهاد در بود امتیاز گرفتن بازار ، و این می تواند لایه ها را هشدار دهد ، زیرا مهاجمان ویلا فقط شش گل از 41 گل تیم در PL را در ترم گذشته به ثمر رسانده اند. مطمئناً قیمت تخمگذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *