مسابقات آنلاین پوکر Wipout این هفته به صورت زنده در Intertops برگزار می شود


با گذر از تابستان به پاییز ، پوکر Intertops تصمیم گرفته است که زمان تغییر فصل و ارائه جایزه بیشتر از طریق مسابقات پوکر Wipeout است. هفته Wipeout در حال حاضر آغاز شده است ، و بازیکنان متوجه خواهند شد که جایزه ها افزایش یافته و پول بیشتری نسبت به قبل ارائه می دهند. روز شنبه ، برای 1000 دلار دیگر رقابت کنید ، در حالی که سایر شبها 500 دلار افزایش می یابد.

جزئیات تغییر

بازیکنان از سایت دور بوده اند ، با پاک کردن رویدادها برای مدتی غایب هستند ، بنابراین سایت پوکر آنلاین می خواست نسخه ارتقا یافته مسابقات را ارائه دهد. از حالا تا 12 سپتامبر ، بازیکنان می توانند در روزهای خاصی در رویدادها شرکت کنند ، در حالی که جایزه جایزه در حال حاضر بیشتر از همیشه است.

تا روز جمعه و یکشنبه ، یک رویداد Wipeout برای 8:30 EST برنامه ریزی شده است. جایزه معمولاً 1250 دلار خواهد بود اما بوده است به 1750 دلار افزایش یافت. قیمت خرید فقط 20 دلار + 2 دلار است ، که این رویداد را برای اکثر بازیکنان مقرون به صرفه می کند.

در روز شنبه ، این رویداد از ارائه 3000 دلار به عنوان جایزه برآمد به 4000 دلاربه این تورنمنت نیز در ساعت 8:30 بعد از ظهر EST برگزار می شود و خرید بزرگتر آن 30 دلار + 3 دلار است. هنوز مقرون به صرفه است و به بازیکنان اجازه می دهد تا برای یک جایزه بسیار بزرگتر رقابت کنند.

هر یک از بازی ها در Texas Hold’em No Limit قالب بندی پرده ها هر 10 دقیقه افزایش می یابند و بازیکنان یک پشته 3000 تراشه شروع به بازی ارائه می دهند. مسابقات موجود در Intertops Poker را طبق برنامه مسابقات روزانه پیدا کنید.

READ  دستور دو ضربه برای کارکنان کازینو ماکائو

برای شرکت یا بارگیری از برنامه پوکر بازی فوری استفاده کنید پوکر اینترتاپ اتاق روی دستگاه رومیزی شما

مسابقات اسلات

در حین بازدید از پوکر Intertops برای شرکت در رویدادهای پوکر Wipeout ، همچنین می توانید در یک سری مسابقات ویژه اسلات شرکت کنید. این سایت بازی آنلاین مسابقات ماهانه Slots Tournament را منتشر کرد و شامل چهار مسابقه است Betsoft عناوین

بازیکنان برای 2000 دلار در مجموع جایزه رقابت می کنند و مقام اول 400 دلار برنده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازی کنید قطره های وحشی ، شاخ طلایی ، شکار اولیه یا طلای گدازه برای کسب امتیاز هرچه بیشتر بازی کنید ، امتیاز بیشتری به دست می آورید. بازیکنان بر اساس امتیازاتی که به دست می آورند در جدول امتیازات قرار می گیرند. اگر به 16 تیم برتر صفحه برسید ، یک جایزه به حساب بازی آنلاین شما اضافه می شود.

مسابقات پوکر و اسلات آنلاین تنها دو نمونه از این است پوکر اینترتاپ به اعضای خود ارائه می دهد. امروز سایت را بشناسید و برگه تبلیغات آن را ببینید تا بسیاری از معاملات ویژه ای را که اپراتور ارائه می دهد مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *