مرور لیگ برتر – وردی و کین در آتش و لیدز و اورتون در سرسره


1) وردی روباهها را به بالای جدول اخراج می کند

تصمیم جیمی واردی برای ترک فوتبال بین المللی پرداخت سود برای لستر است که برای دومین تعطیلات بین المللی فصل پیش می رود و لیگ برتر را با یک امتیاز رهبری می کند.

شاگردان برندان راجرز چهارمین تیمی بودند که در آخر هفته بعد در جدول جایگزین تاتنهام شدند که جایگزین ساوتهمپتون جایگزین ساوتهمپتون شد که لیورپول را پس از پیروزی جمعه شب مقدس به نیوکاسل ، شکست داد.

وردی با یک پنالتی دقیقه 15 در میدان حضور داشت ، اما شش دقیقه قبل از نیمه وقت نتوانست از 12 متری تبدیل به گل کند ، که باعث می شود او در مسابقه برای صعود به گل برسد. جایزه چکمه طلایی جایی که می توان از او پشتیبانی کرد 7.06/1.

روباه ها علی رغم دیدن پنالتی دوم وردی که در این فصل برای اولین بار در هشت ضربه پنالتی اعلام شد ، ششمین پیروزی پیاپی خود را در تمام مسابقات کسب کردند.

می توان از لستر حمایت کرد 30.029/1 تا معجزه 5،000 / 1 موفقیت خود را در سال 2016 با یک ثانیه دنبال کنند عنوان قهرمانی لیگ برتر. روباه ها در این فصل سه امتیاز بهتر از مرحله کسب عنوان قهرمانی هستند.

2) برنده کین او را دوباره به شکار چکمه طلایی بازگرداند

پایین نگه داشتن یک مرد خوب کار سختی است و دور نگه داشتن یک گلزن خوب از عناوین خبری حتی دشوارتر است. بسیاری از مهاجمان در سه بازی اول خود با یک گل خوشحال می شدند ، اما استانداردهای هری کین بالاتر از آن است.

READ  نکات چلسی و لیدز یونایتد

کین در آن دیدارهای ابتدایی پنج پاس گل داشت – همه به سون هئونگ مین – اما او در پنج بازی بعدی خود در لیگ با شش گل به بازی برگشت تا او را برای سومین بار درگیر کند جایزه چکمه طلایی و اولین بار در چهار فصل است. می توان از کین پشتیبانی کرد 5.14/1 تا فصل را به عنوان بهترین گلزن لیگ به پایان برساند.

کین در بالای جدول گلزنی با محمد صلاح ، جیمی وردی و پسر هم تیمش در تیم اسپرز شرکت زیادی در اطراف خود دارد که همه یک گل بهتر از هفت حمله کین است.

ژوزه مورینیو ، سرمربی تیم اسپرز امیدوار است که کین از تیم انگلیس برای انجام مصاف با منچسترسیتی و حفظ تاتنهام ، از وظیفه مناسب و سالم برگردد. مسابقه عنوان . از اسپرز می توان با 11.5 حمایت کرد تا برای اولین بار از سال 1961 تاج قهرمانی شود.

3) شکست های پشت سر هم ، لیدز را به نیمه پایینی سقوط می دهد

فصل لیگ برتر را می توان یک ماراتن توصیف کرد و مانند بسیاری از ورزشکارانی که در مسابقه 26.2 مایلی شرکت می کنند ، لیدز در مرحله ای است که به دیوار برخورد کرده است.

یک شروع امیدوار کننده ، ویژگی های مدیر مارسلو بیلسا را ​​زیر سوال برد و انتظارات در مورد جاده الند را افزایش داد که تیم می تواند بسیاری از افراد را در این فصل متعجب کند.

کیفیت زیادی در این تیم لیدز وجود دارد که نشان می دهد آنها بسیار بالاتر از دو تیم صعود کننده دیگر به پایان می رسند ، به خصوص با ادامه پاتریک بامفورد به شکل چشمگیر گلزنی خود.

READ  نکات لسترسیتی - لژیا ورشو

بامفورد پس از اینکه گل دوم شنبه در کریستال پالاس را به دلیل اشاره به مکانی که می خواست توپ قرار بگیرد ، احساس می کند باید هشت گل بزند. مهاجم است 25.024/1 برای برنده شدن جایزه چکمه طلایی.

سومین شکست لیدز در چهار مسابقه اخیر آنها را در رده پانزدهم جدول قرار داد اما یک نیمه نهایی بالا می توان پشتیبان گیری کرد 2.85/9.

4) چهار امید برتر اورتون با سومین باخت متوالی روبرو شدند

GettyImages-1187730143.jpg

هنگامی که اورتون دو بار به گل تساوی 2-2 با لیورپول رسید ، نیمه آبی مرسی ساید قصد داشت همسایگان خود و مدافع عنوان قهرمانی را به چالش بکشد. این امتیاز باعث شد تا تافی ها فقط 5 امتیاز افتاده از پنج بازی ابتدایی خود را در بالای جدول حفظ کنند.

با این حال ، باخت 3-1 در خانه مقابل منچستر یونایتد ، که قیمت آن 14/1 بود ، باعث شد تا تافی ها از جمع چهار تیم برتر به هفتمین مکان جدول سقوط کنند.

شروع خوب شاگردان کارلو آنچلوتی با از دست دادن ناگهانی فرم در خطر شکست خوردن است ، اما یک پیروزی در فولام پس از وقفه بین المللی باید فصل آنها را به مرحله بازگشت برساند.

آ پایان چهار برتر برای تافی ها می توان از آنها پشتیبانی کرد 12.011/1 برای هواداران اورتون که می خواهند ببینند آنها با لیورپول برای کسب عنوان قهرمانی مبارزه می کنند ، راحتی چندانی نخواهد داشت.

5) مقدسین به دنبال جدی گرفتن برای چهار مقام برتر هستند

ساوتهمپتون جمعه شب در پی پیروزی 2-0 مقابل نیوکاسل ، در منطقه ناآشنا قرار گرفت. این پیروزی برای اولین بار تیم رالف هازنهوتل را در رده های بالای جدول لیگ برتر قرار داد تا هواداران قدیس که آرزو دارند چه چیزی می تواند این فصل تولید کند ، در صدر جدول قرار بگیرند.

READ  برندگان بزرگ در Betfair: Punters 500/1 شرط می‌بندد بعد از درام اواخر اسپرز

پس از پیروزی ، هاشنوتل گفت: “ما باید گرسنه بمانیم و باید احساس کنیم که هر کاری با این تیم امکان پذیر است.” شاید وقت آن رسیده که دیگران به این تیم مقدسین اعتقاد داشته باشند.

آخرین برد Hasenhuttl بدون بهترین گلزن آنها دنی اینگس بدست آمد ، اما این باخت مانع از این نشد که Saints در هر دو نیمه برای چهارمین بار در 5 بازی اخیر لیگ خود گلزنی کند.

برای اطمینان از ساوتهمپتون می توان در ساعت 18.50 پشتیبانی کرد پایان چهار برتر در لیگ برتر برای اولین بار در تاریخ خود.

**

برای تجزیه و تحلیل بیشتر در مورد اقدامات آخر هفته ، بررسی کنید جمع بندی آخرین شانس Betfair برای مایک نورمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *