مرغ دریایی فرم دار می تواند افتخارات دربی M23 را کسب کند


شروع بدی برای عقاب ها نبود

در نگاه اول ، آخر هفته در رده چهاردهم جدول لیگ برتر قرار دارد و احتمالاً نزدیک به منطقه سقوط دوشنبه شب شروع می شود ، به نظر می رسد کریستال پالاس یک شروع ضعیف برای زندگی تحت این شرایط داشته اند پاتریک ویرابه

اما من فکر نمی کنم این یک بازتاب عادلانه در مورد نحوه عملکرد آنها باشد.

عقاب ها تا کنون دو بازی از پنج بازی لیگ را باخته اند و این بازی ها با نتیجه به پایان رسید چلسی و لیورپول کمتر از آن ، و آنها در شکست در آنفیلد بسیار رسوا نبودند. پنج امتیاز آنها به دلیل تساوی فوق العاده با وستهم در آن زمان ، یک تساوی با تیم برنتفورد که فصل را با فرم عالی آغاز کرده است ، به دست آمده است. شکست 3-0 تاتنهام، که در زمان بازی دارای رکورد 100 winning پیروزی در لیگ بود.

کاخ برای هر دو میز میانی است xGF (نهم) و xGA (یازدهم) که به همراه پنج امتیاز آنها از مجموعه سخت بازیهای ابتدایی بسیار بدست آمده ، نشان می دهد که آنها تحت هدایت ویرا از یک فصل مناسب لذت خواهند برد و به راحتی از مکانهای سقوط دور خواهند ماند.

مثل همیشه ، ویلفرد زاها در این دوره طلسم پالس خواهد شد و او کمپین را به شکل مناسب شروع کرده است ، در حالی که هر دو را اضافه می کند کانر گالاگر و ادسون ادوارد – چهار گل بین آنها در حال حاضر – برای عقاب ها بسیار بیشتر از فصل های قبل تهدید کننده گلزنی است.

READ  تیغه ها ممکن است دوباره کوتاه شوند

پرواز مرغ دریایی زیر پاتر

اگر برایتون تعجب کرد وقتی برایتون از شر کریس هاتون خلاص شد و منصوب شد گراهام پاتر چند فصل پیش فقط من پس!

این همان کریس هاتون است که به تازگی در مسابقات قهرمانی Nottm Forest اخراج شده است و همان گراهام پاتر است که می تواند دوشنبه شب پایان یابد. بالای جدول لیگ برتربه

مربی های دریایی زیر نظر پاتر به خصوص در این فصل عالی بوده اند و تنها شگفتی برای من این است که او هنوز سرمربی برایتون است. تاتنهام در تابستان او را تبدیل به هدف شماره یک خود نکرد.

برایتون شش بازی از هفت بازی خود در این فصل را برده است ، از جمله چهار بازی از هر 5 در لیگ ، و آنها این کار را به شکلی کاملاً متضاد با نحوه بازی فصل گذشته انجام داده اند.

مردان پاتر فصل گذشته بر بسیاری از بازی های خود تسلط داشتند و موقعیت هایی برای سرگرمی ایجاد کردند ، اما عدم یافتن پشت شبکه به طور منظمبه در این فصل آنها از مالکیت اندکی کمتری برخوردار بودند در حالی که موقعیت های شوت زنی کمتری ایجاد می کردند (آنها در انتهای جدول xGF قرار دارند) ، اما بسیار مهم است که آنها به طور منظم گلزنی می کنند.

نیل موپای – سه گل تا کنون در این دوره – همچنان مهاجم شماره یک و تاثیرگذار آنها باقی می ماند ، اما این واقعیت که مرغ دریایی قبلاً در هفت بازی خود هشت گلزن مختلف داشته است نشان می دهد که آنها تبدیل به بسیار کمتر متکی به یکی از مهاجمان آنها یکی از حرکات نرم خود را به پایان رساند.

READ  بهترین شرط های گلزنی و گلزنی برای لیگ برتر GW11

هیچ تکراری از قهرمانی های پالاس و چنگ زدن قصر

مطمئناً در سالهای آینده ، وقتی از الکسا می خواهید نمونه ای از آن را ارائه دهد سرقت روز مدرن فوتبال او پاسخ خواهد داد: “دو بازی برایتون و کریستال پالاس در فصل 2020/21 لیگ برتر”.

برای رکورد ، عقاب ها چهار امتیاز از آن دو بازی گرفتند و در پارک سلهورست 1-1 مساوی کردند و قبل از این در مربی دریایی در آمکس 2-1 را شکست دادند. پالاس در آن دو مسابقه سه شوت داشت ، آنها سه گل به ثمر رساندندبه برایتون بر هر دو بازی مسلط بود و بیش از 70 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت و تقریباً 30 ضربه برای دو گل خود داشت.

بازی در Amex ، که در آن پالاس در آخرین دقیقه امتیاز گرفت ، برای همیشه به عنوان یکی از بزرگترین بازی ها باقی خواهد ماند سر و صدا و اجرایی گرفتن در تاریخ لیگ برتر

و خاطرات آن دو بازی فصل گذشته است که مرا به این باور وامی دارد برایتون قیمت مناسبی برای پیروزی در این بازی است 2.65/8به

درست است که بر اساس شواهد اولیه این اصطلاح می توانیم استدلال کنیم که پالاس طرفداری بهتر از فصل گذشته است ، اما برایتون نیز چنین است ، در واقع بسیار بهتر. به یاد داشته باشید ، آنها آخر هفته را به پایان می رسانند بالای جدول اگر آنها هر سه نقطه را در پارک Selhurst بگیرند.

کریستال پالاس را می توان پشتیبان گرفت 3.254/9 برای برد خانگی در حالی که تساوی را می توان پشت سر گذاشت 3.34/9، اما خوشحالم که می توانم یک مرغ دریایی را به بهترین وجه برنده این مسابقه کنم.

READ  تاتنهام و چلسی رقیب اصلی قهرمانی می شوند

سالی می تواند راهپیمایی کند

اگر دوست دارید به گل زدن بپردازید ، پس بیش از 2.5 هدف ممکن است برای برخی جذاب باشد 2.47/5 با توجه به اینکه این دو فصل گذشته در دو بازی پنج گل به ثمر رساندند و برایتون در این فصل به طور مرتب گلزنی می کرد ، اما ضربات بازیکن شرط این دومین شرط من خواهد بود

پاتر به طور کلی با a صف آرایی کرده است تشکیل 3-4-2-1 این فصل با Marc Cucurella (سمت چپ) و سالی مارس (راست) بالا آمدن در زمین وقتی برایتون در اختیار دارد.

مارچ بازیکنی است که من به ویژه در این نقش دوست دارم. بازیکن 27 ساله 22 بازی از 19 بازی قبلی خود در فصل گذشته ثبت کرد و در سه بازی خود در این فصل سه ضربه انجام داد. دو نفر از کسانی که هدف قرار گرفته اندبه

اگر برایتون ، همانطور که من انتظار دارم ، بر مالکیت توپ در مقابل پالاس مسلط باشد ، تصور اینکه مارس در ضربات دور از زمین چند ضربه به دروازه داشته باشد ، چندان دشوار نیست و احتمال 13/5 در مورد اینکه او حداقل یک ضربه به دروازه داشته است درخواست تجدید نظر زیادی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *