مدل شدن حسین تهی حقیقت دارد؟ علت این اقدام از زبان خودش

این روزها خبر مدل شدن حسین تهی سر و صدای زیادی به پا کرده است. در این مقاله به جزئیات کامل اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آیا مدل شدن حسین تهی حقیقت دارد؟

چند روز پیش فیلم و عکسی از حسین تهی رپر نسل یک منتشر شد. این عکس و کلیپ همه را شگفت زده کرد. در این کلیپ نشان داده می شود که حسین در حال راه رفتن مدلینگی می باشد. حتی خود حسین این پست را صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. مثل این که حسین با یک برند معروف لباس قرارداد بسته است. در ادامه این مقاله به جزئیات بیشتری اشاره خواهیم کرد.

حسین تهی

مدل شدن حسین تهی در فشن شو نیویورک

همان طور که اشاره کردیم حسین تهی از مشهورترین رپر های ایرانی با یک برند مطرح پوشاک قرارداد بسته است. حسین تهی سال ها که در آمریکا زندگی می کند. کلیپی هم که چند روز پیش از مدل شدن حسین تهی منتشر شد. در فشن شو نیویورک بود. نکته جالبی که وجود دارد این است که برندی که با حسین قرارداد بسته، برند dust of gods می باشد. این برند کاملا در دنیا شناخته شده است. حتی افراد معروف دنیا مانند رونالدو، نیمار و خیلی از رپران آمریکایی با این برند همکاری داشته اند. باید ببینیم آیا این فعالیت بین حسین تهی و برند dust of god ادامه دار خواهد بود. هرچند که حسین خیلی به مدل شدن خود اشاره ای نکرده است.

واکنش ها به حضور حسین تهی در فشن شو

با توجه به تازه بودن این اتفاق تا کنون کس خاصی به مدل شدن حسین تهی اشاره نکرده است. اما بعضی از حضار در فشن شو نیویورک وقتی حسین تهی را دیدند برای او دست زدند. این حمایت از حسین تهی باعث دلگرمی او شد. همه منتظر هستند تا ببینند که واکنش رپرها به مدل شدن حسین چی می باشد. هرچند که حسین جزء رپرهای بی حاشیه رپ فارس محسوب می شود. مثل این که قرار شده حسین به طور کامل درباره فعالیت خود در حوزه مدلینگ صحبت کند. البته حسین قبلا هم در این حوزه فعالیت کرده بود. اما حضور او در هفته مد نیویورک غیرقابل پیش بینی بود.

READ  مونتیگو سازنده بازی انفجار و صاحب سایت های شرط بندی

در مقاله های بعد به جزئیات بیشتر اشاره خواهیم کرد. ممنون از همراهی شما.

سوالات متداول

  1. مدل شدن حسین تهی برای کدام برند بود؟

    حسین تهی اخیرا با برند dust of god قرارداد بسته است. عکس و کلیپ ها های منتشر شده هم مرتبط به همین برند است.

  2. برند dust of god با چه کسانی تا حالا همکاری داشته است؟

    این برند با افراد مطرحی از جکله رونالدو، نیمار، تهی و چند رپر آمریکایی همکاری داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.