مجوز iGaming بوئنوس آیرس برای Codere


اسپانیا اسپانیایی و سنگین وزن بازی های زمینی کدر گزارش شده است که اولین قدم در برنامه خود برای شروع ارائه خدمات قانونی iGaming به مردم در پایتخت آرژانتین را گرفته است بوینس آیرس.

طبق گزارشی از iGamingBusiness.com ، اخیراً دفتر مرکزی مادرید درخواست خود را برای مجوز محلی iGaming تأیید شده توسط اپراتور قرعه کشی Loteria de la Ciudad de Buenos Aires (LOTBA) شهرداری غول پیکر تأیید کرده است. منبع توضیح داد که این نهاد در حال حاضر به عنوان تنظیم کننده بازی آنلاین بصورت واقعی نواحی فعالیت می کند و در ابتدا بررسی دادخواست اپراتور اسپانیایی را از ماه مه آغاز کرد.

رابطه ساکن:

بوینس آیرس شهری خودمختار است که کمی بیش از 15.6 میلیون نفر ساکن است و قانونگذاران آن را دید سه هفته پیش اندازه گیری کنید این به اپراتورهای محلی ، بینگو ، اسلات و کازینو محلی اجازه می دهد تا خدمات آنلاین هموطنان را راه اندازی کنند. کدر گزارش شده است فعال در آرژانتین تقریباً 30 سال با 13 مکان محلی که در حال حاضر ارائه می دهد حدود 6850 دستگاه بازی و اکنون به اولین بنگاه اقتصادی این چنینی تبدیل شده است که دارای برنامه iGaming مورد تأیید است LOTBA.

تلاش بعدی:

طبق گزارشات ، کدر اکنون مورد نیاز خواهد بود برای اجرای استراتژی های پیشنهاد شده به LOTBA شامل مواردی به عنوان یک الزام است که این اقدامات حفاظت از بازیکنان محلی را ادغام می کند به سیستم عامل آینده iGaming خود وارد شوید. اپراتور ادعا کرد که این روند گسترده در حال حاضر پس از پرداخت آن آغاز شده است 30000 دلار هزینه صدور مجوز ، تحویل داده شده 2 میلیون دلار تضمین انطباق و توافق برای ساخت سالانه 100000 دلار پرداخت های تمدید

READ  Microgaming انتشار اسلات های آنلاین اکتبر را اعلام می کند

باشگاه آمدن:

بوینس آیرس است از نظر قانونی از بقیه آرژانتین متمایز است و گزارش شده بود که قصد داشت در اوایل امسال iGaming را قانونی کند پس از دریافت حدود 17 درخواست مجوز. با این وجود ، تغییر در دولت روند کار را به تأخیر انداخت و باید ادعا شود که آیا هفت بنگاه اقتصادی که برای دریافت مجوز بسیار مورد توجه قرار گرفته اند ، شامل همکاری های متخاصمین بزرگ مانند ویلیام هیل، Bet365 و اینترالوت، اکنون مجوز نهایی برای حضور در کنار Codere را دریافت می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *