لیورپول و من سیتی برای افت امتیاز


شفیلد یونایتد در برابر من سیتی
شنبه ، ساعت 12:30
در BT Sport 1 زندگی کنید

دلیل اصلی تلاش منچسترسیتی برای به ثمر رساندن گل های این فصل (هشت در پنج بازی) از دست دادن سرعت در جلو و تمایل به ضدحمله است. برای حمله سریع به فضاهای باقی مانده در هنگام شکست ضد حمله. پاس های مترقی آنها – معیاری که توپ های عمودی خط شکن را نشان می دهد – از 85.57 در هر 90 فصل گذشته به پایین تر رسیده است 79/66 در سال 2020/21 ، نشان دهنده کندی در مالکیت توپ است که به حریف اجازه می دهد عمیق بنشینند و ناامید شوند.

این کمک نمی کند که پپ گواردیولا هرگز جایگزین او نشده باشد لروی سانه، دویدن های او روی شانه بسیار مهم بود ، به علاوه سرخیو آگوئرو سرعت کندتری نسبت به گذشته داشت و کوین دی بروین با از دست دادن داوید سیلوا مانع شد. همه اینها باعث شده است که من سیتی در ایجاد موقعیت تلاش کند ، این فرصت را به شفیلد یونایتد می دهد تا روز شنبه بازدید کنندگان را ناامید کند.

شاگردان کریس وایلدر شروع خوبی را در این فصل آغاز نکردند اما بدشانسی بود که با نتیجه 2-1 مقابل آرسنال و لیورپول شکست خوردند. بسیار مهم ، سه هدف از این چهار هدف عبور از پشت ستون و چهار گل در جناحین بود و من سیتی در این روش ضعیف است. آنها برای موفقیت در انتهای جدول هستند عبورهای دقیق (2.0 در هر مسابقه) علی رغم نشستن در وسط لیگ برای کل تلاش ها. یونایتد می تواند کلین شیت کند.

READ  نکات فوتبال شنبه - 26 سپتامبر 2020

لیورپول – وستهم
شنبه ، ساعت 17:30
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

در تساوی 1-1 با منچستر سیتی ، شکل 5-4-1 / 3-4-3 وستهم بین خطوط بسیار فشرده شده بود ، در حالی که مدافعان بال برای فشار دادن به دفاع مدافعان بال ، دکلان رایس و توماس سوچک بر میانه میدان مرکزی تسلط داشتند یا دو جلو به عقب افتادند. در صورت اطمینان ، جای خالی فضای نیمه را خاموش می کند Soucek و Rice پس از برنده شدن یک تکل ، توپ های خارج از پیشرو داشتند.

اگر شاگردان دیوید مویس با اطمینان مشابه بازی کنند ، لیورپول از وسط پارک کاملاً باطل می شود ، به این دلیل که سادیو مانه و محمد صلاح – طبق معمول – با یک سه عقب مبارزه می کنند. این باعث می شود مدافعان کناری لیورپول خطرناک ترین بازیکنان پیش رو باشند و با قضاوت در مورد عملکرد قدرتمند آرتور ماسواکو و ولادیمیر کوفال مقابل سیتی ، آنها راحت خواهند بود پله برای ملاقات با اندرو رابرتسون و ترنت الكساندر-آرنولد.

لیورپول همچنین می تواند در وقت استراحت ضربه بخورد. حتی اگر جوئل ماتیپ به موقع از بازی مصدومیت بهبود یابد ، عدم حضور ویرجیل ون دیک یک حفره روانشناختی ایجاد می کند که باعث تشویق میشائیل آنتونیو و جارود بوون شکستن موفقیت آمیز. دویدن آنها به کانال چپ لیورپول می تواند شاگردان یورگن کلوپ را ناآرام کند و به پیروزی مشهور چکش ها برسد.

دیوید مویس ایستاده 1280.jpg

منچستر یونایتد – آرسنال
یکشنبه ، ساعت 16:30
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

تساوی 0-0 منچستر یونایتد با چلسی با احتیاط مشخص شد که نشان می داد مدیران مشتاق هستند کنترل این مسابقات وحشی لیگ برتر را دوباره بدست آورند و در همین حال آرسنال یکی از معدود باشگاه هایی است که هرگز آن را از دست نداد. طرف Mikel Arteta کمی هستند بیش از حد کاربردی در این فصل به دلیل تمایل او به کنترل مالکیت سرعت پایین و عدم وجود یک بازی ساز. 3-4-3 آنها در میانه میدان اغلب مسطح هستند.

READ  نکات شرط بندی آستون ویلا - ساوتهمپتون - مقدسین فضیلت مناسبی دارند که ویلان را تسلیم کنند

این به یک بازی کم امتیاز عصر یکشنبه اشاره دارد. آرسنال دوست دارد با یک پاس کوتاه از پشت ، حریفان خود را به زمین بکشاند ، اما این دروغ گفتن عمیق و ضد حمله طرف منچستریونایتد به آن سیستم کشیده نخواهد شد. در نتیجه ، مدافعان آرسنال مجاز به حمل توپ تا نیمه خط هستند و به زمین مهمان خطرناکی می دهند.

از این موقعیت ، یونایتد می تواند پشت خط عقب آرسنال خطای خیز باشد. مصدومیت دیوید لوئیز به این معنی است که شوکران مصطفی احتمالاً در پست دفاع میانی راست شروع می کند و نقطه ضعفی برای یونایتد ایجاد می کند. آنها به پایین حمله می کنند سمت چپ 44٪ در آن زمان ، دومین درصد بالاترین بخش ، و حتی بدون تعلیق آنتونی مارسیال یونایتد می تواند – از طریق مارکوس راشفورد و لوک شاو – از اشتباهات احتمالاً پیرامون مصطفی استفاده کند.

تاتنهام – برایتون
یکشنبه ، ساعت 19:30
در گیشه Sky Sports زندگی کنید

تمایل برایتون برای ایجاد حملات از طریق پاس کوتاه مرتب و مثلثی ، آنها را به یکی از گسترده ترین سمت های مالکیت در نیمه پایانی لیگ برتر تبدیل می کند. این یک پیگیری ستودنی از طرف گراهام پاتر است ، اما به سرعت تبدیل می شود مشکل ساز هنگام رویارویی با تیم های قدرتمند بخش. برایتون در این فصل تنها دو تیم برتر ، اورتون و منچستریونایتد بازی کرده و هفت گل دریافت کرده اند.

هری کین و پسر 1280.jpg

هری کین و پسر هونگ مین به عنوان شایسته ترین بازیکنان تیم ژوزه مورینیو ، شایسته تقدیر هستند ، و در واقع همکاری آنها باعث می شود که یک فلسفه تاکتیکی به ظاهر منسوخ دوباره ناگهان مطرح شود. احتیاط دفاعی ، فشرده سازی بین خطوط و فشار نداشتن که اساس تاکتیک های مورینیو را تشکیل می دهد ، فضای اضافی برای ایجاد کین و سون ضد حمله.

READ  فصل را با گل در اولدترافورد شروع کنید

برایتون وقتی خط دفاعی به سمت بیرون گسترش می یابد ، بین خطوط فاصله خواهد داشت و بنابراین وقتی تانگوی ندومبله و پیر-امیل هوجبرگ توپ را پس می گیرند (و این دو اواخر مسلط بودند) ، کین و سون می توانند در دفاع پاتر سوراخ هایی ایجاد کنند. همانطور که در برابر ساوتهمپتون ، که اسپرز 5-2 شکست داد ، این همان است ساده ترین نوع سیستم تاکتیکی تا اسپرز مورینیو در برابر او قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.