قیمت شیرین تافی ها تا صفر برنده شوید


اورتون – وست بروم
شنبه 19 شهریور ، ساعت 12:30
در Sky Sports زندگی کنید

رودریگز به خصوص در اولین بازی چشمگیر بود

اورتون سرانجام یک پنجره نقل و انتقالات برای یادآوری در اختیار داشت که پس از دو یا سه جایی که آنها هزینه های زیادی را سپری می کردند ، دستمزدهای احمقانه ای پرداخت می کردند و در نهایت با انبوه بازیکنانی که همیشه شروع نمی کردند یا نتایج بی تفاوت. هر یک از Gylfi Sigurdsson ، Morgan Schneiderlin ، Yerri Mina ، Alex Iwobi و Moises Kean در این گروه قرار می گیرند.

سه خرید بزرگ آنها در تابستان – آلان ، جیمز رودریگز و عبدالله دوکور – همه در بازی های خود در برابر تاتنهام بازیهای چشمگیر داشتند. آلان در انجام کار خود سخت کوشی ، منظم و مرتب بود ، Doucoure شلوغ ، جسمی و کارآمد بود در حالی که رودریگز یکی از آن بازی ها را داشت که در آن تعجب می کنید چرا او در چند سال گذشته برای فرم سخت تلاش کرده است. او بود همیشه آزاد برای دریافت توپ ، هرگز آن را تحویل نداد ، در زمان لازم پاس داد و در زمان استحقاق توپ را شلیک کرد.

هنوز فقط 29 سال دارد ، او می تواند دوباره کار خود را در پارک گودیسون در مقابل طرفداران شروع کند (وقتی که آنها در نهایت بازگشت) که مطمئنا او را همانطور که هواداران Boro دوست داشتند بت می کنند جونینیو، هواداران نیوکاسل به دیوید جینولا احترام گذاشتند یا هواداران لیورپول فیلیپ کوتینیو را پرستش کردند. واقعاً چیز خاصی در مورد وجود دارد بازیساز خارجی با استعداد و بی خیال.

سیگوردسون پیش فصل 1280 .jpg

اگر یک نگرانی در مورد این تیم اورتون وجود دارد ، این است که اغلب اوقات به (گلزن یکشنبه) واگذار می شود دومینیک کالورت-لوین و ریچارلیسون برای رسیدن به اهداف. اگر امثال رودریگز و دوکور با چند مورد شروع به خرد کردن کنند ، می توانند یک فصل واقعا قدرتمند داشته باشند.

ایوانوویچ افزودنی خوبی است اما کارهای زیادی برای انجام دارد

READ  قهرمانی لیورپول و قهرمانی ویلا در شش تیم برتر

به لیگ برتر خوش آمدید گویی که از وظیفه ای که پیش رو دارند آگاهی ندارند در لشکر بمانید، باخت 3 بر صفر در خانه مقابل لستر باید بدون شک آنها را ترک کند.

گاهی اوقات شما چنین نتیجه ای می گیرید و فقط فکر می کنید که شاید یک بچه بدشانسی بودید ، اما در این مورد نه. WBA فقط 36 درصد توپ و میدان را در اختیار داشت ، فقط یک ضربه به سمت دروازه بود و هرگز به نظر نمی رسید گلزنی کند. و اگر درست باشد که آنها بیشتر هفته ها تیم های راحت تری از لستر بازی می کنند ، این نیز درست است کناره های سخت تری بازی کن از آنها ، همچنین

گام خوب در مسیر درست امضا بود برانیسلاو ایوانوویچ. تعداد کمی از مدافعان این لیگ را مانند مرد سابق چلسی می شناسند و قبل از اینکه مردم شروع کنند به گفتن اینکه او مطمئناً سرعت خود را در 36 سالگی از دست داده است ، لازم به یادآوری است که او به هر حال زیاد این لیگ را نداشته است. او فقط نوعی مدافع تحمیل کننده ، بیهوده و در عین حال درجه یک است که می توانند با این مزیت اضافه کنند که می تواند در سمت راست یا وسط بازی کند ، اگرچه این ممکن است برای او یک بازی زود باشد.

آنها کمی از سمت نازک از جلو ظاهر می شوند. با کمال احترام ، کالوم رابینسون و ماتئوس پریرا به نظر نمی رسد در این سطح 10 گل در این سطح به ثمر برسانند در حالی که چارلی آستین و هال رابسون-کانو احتمالاً از بهترینها گذشته اند. اما گفتن این که جذب گلزنان ثابت شده در این مرحله از دادرسی آسانتر از انجام است.

چارلی آستین 1280 .jpg

قیمت برد خارج از خانه توجیه می شود

بیایید “کدام آمار را باور کنیم” بازی کنیم. اگر در برد اورتون هستید (شانس [1.58]) اردوگاه ، خوشحال خواهید شد که از اوپتا بدانید که اورتون در 12 بازی اخیر خود در خانه مقابل WBA فقط دو بار شکست خورده است ، تافی ها 6 پیروزی و چهار برد در آن کسب کرده اند. کارلو آنچلوتی مطمئناً مشکلی هم ندارد که تیم های تبلیغی را بازی کند. در لیگ برتر ، او در 15 مسابقه مقابل آنها شکست ناپذیر است و از 11 پیروزی و چهار تساوی بهره می برد.

READ  نکات لیورپول و لستر: قهرمانی ها را دست کم نگیرید

اما همه آمارها به نفع اورتون جمع نمی شوند. Opta نیز به ما بگویید که WBA در شش بازی گذشته خود اولین بازی خارج از خانه خود در PL را از دست نداده اند و اورتون در چهار بازی اخیر خود در خانه مقابل تیم های صعود نکرده پیروز نشده است.

من فقط نمی دانم که باگیز در این بازی برنده شود ، حتی در شانس تورم [6.8] و حتی تساوی پس از آنچه آخر هفته گذشته از هر دو طرف دیدیم ، تلاش زیادی خواهد کرد. سپس دوباره ، ما می توانیم بهتر از پشتیبان گیری از a [1.58] شات حتی اگر خیلی مطمئن باشیم که پیروز خواهد شد.

Unders مناسب و معقول به نظر می رسند

من همیشه فکر می کنم نگاه کردن به آمار بیش از 2.5 گل فصل قبل که یکی از تیم ها به تازگی صعود کرده کمی بی ربط است. از این گذشته ، مقایسه تعداد بازی های خارج از خانه WBA در سال گذشته که مانند اینها انجام می شود چه ربطی دارد. لوتون ، ریدینگ و میل وال به جای اورتون ، لیورپول و اسپرز می گویند.

پرس کارلو آنچلوتی 1280 .jpg

اما برای آنچه ارزش دارد ، فقط 40٪ از بازیهای خارج از خانه آنها در مسابقات قهرمانی “اور” بود و برای بازیهای خانگی اورتون ، این فقط 37٪ بود ، بنابراین شما وسوسه می شوید که در اینجا از “زیر” طرفداری کنید [1.82]، هر چند همانطور که گفتیم ، این آمار به سختی قابل محافظت نیست.

بهترین شرط من برای این بازی مطمئناً به آمار زیاد اعتماد نمی کند. در عوض ، بیشتر به آن تکیه می کند حس مشترک.

READ  دیلی آکا: یک پیروزی دیگر برای ساوتهمپتون

من گفتم که کاملاً مطمئن هستم اورتون برنده این پیروزی خواهد بود اما این شانس را دارد [1.58] واقعاً این کار را برای من انجام نداد ، بنابراین من از گرفتن 13/8 که میزبان می تواند به پیروزی برسد بیش از حد خوشحالم. من گفتم که نگاه WBA کمی بی روح در حمله و اینکه اورتون هفته گذشته در نگه داشتن کلین شیت در وایت هارت لین چشمگیر بود.

خیلی ساده نیست که بفهمید چه چیزی که در اصل همان چهار پشتی بود که در باطن فصل گذشته بازی می کرد ناگهان خیلی بهتر به نظر می رسید اما حقیقت این است که آنها چنین کاری می کنند. شاید این فقط مزایای مسئولیت مدیر برای فصل قبل باشد.

اگر این خیلی تعجب نکنم دوباره 1-0 به پایان می رسد یا شاید 2-0 با یک گل دیرهنگام اما به هر صورت من خیلی دوست دارم رویکرد “اورتون برنده شود تا صفر”.

Calvert-Lewin (10/11) و ریچارلیسون (11/10) مسلماً موارد دلخواه برای گلزنی هستند اما با توجه به اینکه فکر نمی کنم این بازی لزوماً گل های زیادی داشته باشد ، مطمئن نیستم که بخواهم با این قیمت ها درگیر شوم.

من ترجیح می دهم کمی بیشتر قایق را بیرون برانم و ساعت 5/2 با رودریگز همراه شوم ، او هفته گذشته بسیار سرحال بود. او شانس بهتری برای ورود به جدول امتیازات نسبت به خانه در این قسمت خواهد داشت.

Doucoure در 4/1 و لوکاس دین در 17/2 دیگران هستند که ممکن است شایسته نگاه دوم باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.