قوانین مشتری و مشتری شما برای شرکت های iGaming لیتوانیایی تجدید نظر شده است


مقامات در لیتوانی گزارش شده است که به دنبال ظهور اخیر ادعاها مبنی بر اینکه ملت کوچک بازی آنلاین این صنعت ممکن است به یک هدف آسان برای پولشویی ها تبدیل شود.

بر اساس گزارش روز دوشنبه از iGamingBusiness.com ، تنظیم کننده خدمات نظارت بر قمار نشان داد که مقررات تجدید نظر شده برای ایجاد بازی های آنلاین محلی و بخت آزمایی صنایع مطابق با قانون پیشگیری از پولشویی و تأمین مالی تروریسم در این کشور است. منبع جزئیات این دستورالعمل ها علاوه بر این مواردی را که چنین بخشهایی باید در هنگام ارزیابی روابط تجاری و معاملات پولی در نظر بگیرند ، بیان می کند تا به این ترتیب به تهدیدهای ناشی از پولشویی کمک کند.

شرط شناسایی:

از نظر جنبه های خاص تازه بخشنامه های مشتری خود را بشناسید، همه اپراتورهای قرعه کشی و iGaming در لیتوانی اکنون گزارش شده است که نیاز به شناسایی مشتریانی که از قبل آسیب پذیر سیاسی یا پر خطر هستند از قبل بازی می کنند استفاده از یک سری پروتکل های شناسایی پیشرفته و ثبت نام ها. بنابراین چنین ادعاهایی مجبور به تحویل داده ها یا اسناد مستقل قابل اعتماد مانند ثبت های عمومی و غیره هستند برای تأیید منبع وجوه آنها برای لذت بردن از سرگرمی قمار استفاده می کنند.

تعهدات شرکتی:

طبق گزارشات جدید ، اجرای قوانین توسط شرکت های محلی نیز الزامی است احراز هویت متناسب با هرگونه روابط تجاری آنها با هموطنان غیر داخلی یا افرادی از کشورهایی که توسط این کشور شناسایی شده اند ، نگهداری می شوند کمیسیون اروپایی به عنوان بودن یک منبع بالقوه خطرناک پولشویی.

READ  طرفدار پوکر مایک مک دونالد در WSOT شرکت می کند

بخشهای متمایز:

سرانجام ، گزارش شد که تازه است علاوه بر این ، دستورالعمل های لیتوانیایی به کلیه مشتریان خارجی iGaming و قرعه کشی دستور می دهد بر اساس تعدادی از معیارها طبقه بندی شود از جمله ماهیت ، اندازه و میزان معاملات پولی آنها. گویا عوامل اضافی شامل انواع خدمات خریداری شده و اینکه آیا مشتری تاکنون سندی مشکوک یا متقلبانه ارائه کرده است یا اقداماتی را انجام داد تا از ثبت یا شناسایی منبع وجوه آنها جلوگیری کند.

گزارش شده بخشی از دستورالعمل های جدید دانستن مشتری شما در لیتوانی را می خواند …

“این شرکت باید تلاش کند تا آنجا که ممکن است از مشتری اطلاعات کسب کند. با این حال، این اطلاعات باید با احتیاط جمع آوری شود و باید تلاش شود تا اطلاعات ارائه شده توسط مشتری تأیید شود. کلیه اطلاعات ارائه شده توسط مشتری باید محرمانه باشد و به دقت محافظت شود مطابق قانون و رویه های شرکت. “

یکپارچگی در نظر گرفته شده:

گزارش شده است كه لیتوانی یكی از سه كشور بالتیك و محل زندگی تقریباً 2.8 میلیون نفری ، در اوایل سال جاری توافق نامه همکاری امضا كرد كه قرار است این کشور به سمت تصویب کامل اتحادیه اروپاضد تطبیق مسابقه کنوانسیون ماکولین. متعاقباً ملت كوچك توضيح داد كه درآمد حاصل از بازي مجموع نيمه اول آن 15.9٪ نسبت به سال قبل كاهش يافته و به حدود 43.8 میلیون یورو (51.6 میلیون دلار) به عنوان موضوعات مرتبط با در حال انجام پاندمی ویروس کرونا مشتری ها را سوار کرد دور از مکان های قمار زمینی و به سمت بخش iGaming.

READ  Everygame Poker بخش جدیدی از بازی‌های کازینو آنلاین را راه‌اندازی می‌کند که شامل مسابقات اسلات و عنوان جدید Betsoft است


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *