قهرمانی لیورپول در این سه برابر افزایش یافت

ارزشی که باید برای قرمزها داشته باشد

شرط 1: برگشت لیورپول @ 2/1 – KO 16:30 BST

لیورپول در بازی خانگی خود با رقیبان عنوان قهرمانی ، منچسترسیتی بیگانه است و در حالی که بدون ترنت الکساندر-آرنولد حضور دارد ، من هنوز فکر می کنم که آنها در 1/2 شرط بندی می کنند.

منچسترسیتی فصل گذشته در این دیدار پیروز شد ، اما قرمزها هندرسون و فابینیو را در خط میانی دفاع داشتند و جمعیت زیادی در هر دو حضور نداشت.

این تنها پیروزی سیتی در آنفیلد از سال 2003 بود و مردان پپ گواردیولا با دو بازی سخت مقابل چلسی و پاری سن ژرمن به این سفر می روند.

شاگردان یورگن کلوپ در این فصل برای سرگرمی گلزنی می کنند و آنها باید خط دفاعی سیتی را بیشتر از آنچه چلسی شنبه گذشته انجام داد ، به هم بزنند.

ناپولی به هفت تیم باشکوه تبدیل شد

شرط 2: برگشت ناپولی @ 21/20 – KO 17:00 BST

ناپولی روز پنجشنبه در لیگ اروپا شکست خورد ، اما به نظر نمی رسد آن رقابت ها را جدی گرفته باشد ، و در سری A با حداکثر 18 امتیاز از 6 بازی برتر در صدر جدول قرار دارد.

میهمانان لوچیانو اسپالتی در این فصل در جنوا ، اودینزه و سمپدوریا به پیروزی رسیده اند و در حالی که فیورنتینا در فرم است ، هنوز شکست ناپذیر است.

اینتر میلان دو هفته پیش در فلورانس به پیروزی رسید و در حالی که یکشنبه گذشته با برتری 1-0 خارج از خانه برگشت ، زمانی که امسال با یک تیم برتر روبرو شد ، شکست خورده است.

READ  برگه تقلب فوتبال جمعه: همه بهترین شرط ها در یک مکان

میلان برای جلوگیری از شکست

شرط 3: برگشت AC Milan & Draw @ 8/11 – KO 19:45 BST

میلان در رده سوم سری A قرار دارد و آنها از بدشانسی در شکست هر دو بازی خود در لیگ قهرمانان تا به امروز برخوردار نبوده اند.

آنها در خانه شکست نخورده اند ، پنج برد و یکی از شش بازی خود مساوی کرده اند و تنها امتیاز افت شده یک تساوی مناسب 1-1 در یوونتوس است.

آنها امشب به آتالانتا سفر می کنند و میزبان در رده هفتم قرار دارد – پنج امتیاز بدتر از حریفان امروز.

شاگردان جیان پیرو گاسپرینی تنها 3 بار از 6 بازی خود پیروز شده اند و در خانه آنها توسط بولونیا نگه داشته شده و توسط فیورنتینا شکست خورده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.