قرمزها می توانند در بهبود توپچی ها غلبه کنندلیورپول – آرسنال
دوشنبه 28 سپتامبر ، ساعت 20:00
آسمان ورزشی

لیورپول در استمفوردبریج چشمگیر است

لیورپول در آخر هفته گذشته با اخراج راحت چلسی در استمفوردبریج ، بیانیه ای قدرتمند درباره تمایل خود برای حفظ عنوان قهرمانی لیگ برتر ارائه داد. یورگن کلوپقهرمانان کنترل کامل داشتند حتی قبل از اینکه آندریاس کریستنسن ، مدافع آبی پوشان روی ضربه نیمه وقت به درستی کارت قرمز نشان دهد.

سادیو مانه برای تایید برتری گسترده لیورپول ، چلسی را با دو گل سریع مجازات كرد. امضای جدید 20 میلیون پوندی تیاگو آلکانتارا، به عنوان یک تعویض نیمه وقت ، آبی ها را از نقطه پنالتی نجات داد اما آلیسون ضربه ایستگاهی خود را نجات داد تا یک بعد از ظهر راحت برای مرسی سایدری ها به وجود بیاید ، بازیکنانی که برای شروع فصل دو نفر هستند.

بعدازظهر رضایت بخشی برای کلوپ بود که هم از جو گومز و هم از جوئل ماتیپ محروم بود. فابینو در قلب دفاع در کنار ویرجیل ون دیک استفاده شد و در صورت عدم موفقیت به موقع گومز ، برای دوشنبه شب دوباره گزینه ای خواهد بود. کاپیتان جوردن هندرسون باید در دسترس باشد ، در حالی که جدید امضا می کند دیگو جوتا همچنین انتظار می رود درگیر شود.

آرسنال موفقیت دیرهنگام در خانه را از بین برد

انبار مهمات رئیس میکل آرتتا قدرت ذهنی طرف خود را پس از ادی نکتیابرنده دیرهنگام 100٪ ابتدای فصل لندن شمالی را با پیروزی 2-1 مقابل وستهام حفظ کرد. توپچی ها مراحل ابتدایی مسابقه را تا حد زیادی کنترل می کردند و لیاقت آن را داشتند که چه زمانی پیش بروند الكساندر لاكازت با ضربه سر صلیب Pier-Emerick Aubameyang.

READ  در حال حاضر هری کین احساس می کند احساس نمی کند

با این حال ، چکش ها ، که همیشه در ضد حمله خطرناک به نظر می رسیدند ، درست قبل از فاصله زمانی که میکائیل آنتونیو وارد زمین شد ، تساوی کردند. در حالی که آرسنال همچنان از توپ بیشتر لذت می برد پس از شکست ، وستهام دهانه های بهتری ایجاد کرد ، اما ضربه دیرهنگام نکتیا از طریق پاس دنی سبلوس ، لباس آرتتا را در کسب حداکثر امتیاز در امارات تضمین کرد.

کیران تیرنی در اواخر بازی کنار کشیده شد و پس از احساس گرم شدن مسئله ، Sead Kolasinac جایگزین وی شد. انتظار می رود ملی پوش اسکاتلندی به اندازه کافی آماده باشد تا در آنفیلد حضور داشته باشد و دیوید لوئیز نیز به آمادگی کامل برسد و برای انتخاب در دسترس باشد. به نظر می رسد آرتتا با سیستم 3-4-3 خود همراه با اوبامیانگ و ویلیان در کنار حمله لاکازت ، پافشاری کند.

آرسنال از سال 2012 در آنفیلد بدون پیروزی است (W0-D2-L5) اما توپچی ها راهی مرسی ساید می شوند و در هر دو دیدار با لیكورپول تحت مربیگری میكل آرتتا از شکست جلوگیری كردند. باشگاه پایتخت در پایان فصل گذشته در امارات موفق به کسب یک موفقیت چشمگیر شد و پیروزی را در ضربات پنالتی در Community Shield دنبال کرد.

ولی لیورپول [1.50] برای مسابقه روز دوشنبه کاملاً شایسته قیمت کوتاه خود هستند. قرمزها از ابتدای 2018/19 202 امتیاز بزرگ از 234 ممکن را به دست آورده اند و در این نمونه 64 برد از 78 کسب کرده اند. سربازان یورگن کلوپ در آن زمان تنها چهار شکست متحمل شده اند که نیمی از آنها پس از تاجگذاری مرسی سایدرها به قهرمانی رسیده است.

READ  17/1 Acca از ساعت 3 بعد از ظهر شروع می شود

انبار مهمات [6.60] بدون شک در زیر ساعت Arteta بهبود یافته است. توپچی ها با خونسردی و شخصیت بازی می کنند ، در حالی که یک پیشنهاد کاملاً یکپارچه تر را در مناطق دفاعی به نمایش می گذارند. با این وجود ، مهمانان در فصل گذشته 43 امتیاز عقبتر از لیورپول را پشت سر گذاشتند و پر کردن این فاصله فعلاً کاری غیرممکن به نظر می رسد.

وقتی لیورپول و آرسنال شاخ به شاخ می شوند ، گل ها کاملاً متداول هستند هر دو تیم به گل برسند (65/1) بانكداری در 14 جلسه از 16 جلسه حضوری گذشته در تمام مسابقات. تکرار تکرار در دوشنبه شب برای پشتیبانی بسیار کوتاه است اما ترکیب هر دو طرف در کنار یک پیروزی لیورپول به صفحه جدول راه یابد قابل توجه است در 2.70 به نقل از Betfair Sportsbook.

سرخ پوشان تحت فشار لیدز و چلسی قرار گرفتند و توپ های ابتکاری را در دفاع راست به دست آوردند و آرسنال سرعت و نگرش بالینی را دارد تا در صورت بروز فرصت ، امتیاز خود را نشان دهد. با این حال ، دشوار است که ببینیم توپچی ها لیورپول را ساکت نگه می دارند و میزبان در 5 دیدار اخیر آنفیلد با آرسنال حداقل سه گل به ثمر رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *