قرمزها می توانند اثر خود را نشان دهند

شورش لیورپول در پرتغال

لیورپول شکست سنگین دیگری را به پورتو وارد کرد تا در نیمه هفته در صدر گروه لیگ قهرمانان خود باقی بماند. یورگن کلوپتیمش در شروع عالی 100 درصدی خود در مسابقات را حفظ کرد و در پرتغال 5-1 برنده شد. محمد صلاح و جایگزین روبرتو فیرمینو هر کیسه دوبار با سادیو مانه همچنین در برگه امتیاز

عملکرد سرخ پوشان سرشار از سرعت ، دقت و انرژی بود و به عنوان گرم کننده ای مناسب برای دیدار پرحاشیه بعدازظهر یکشنبه عمل کرد. اگرچه مهاجمان مرسی سایدف تحسین زیادی کردند ، اما خط میانی لیورپول – جردن هندرسون و کورتیس جونز به طور خاص – در کنار فابینیو عالی بودند.

کلوپ پس از بازی گفت: “اول از همه مهمترین چیز نتیجه است. این یک برد بزرگ در خارج از خانه در پورتو است. پیروزی و شیوه برنده شدن ما را بهتر می کند” قبل از نگاه به چالش آخر هفته ، “ما باید بهتر از امشب بازی کنیم ، این به هر حال مشخص است. این یک بازی کاملاً متفاوت خواهد بود.”

منچسترسیتی در پاریس شکست خورد

شهر منچستر پس از شکست دو بر صفر مقابل پاری سن ژرمن سه شنبه شب در یک بازی جذاب لیگ قهرمانان ، نتوانست پیروزی چشمگیر آخر هفته گذشته در چلسی را دنبال کند. پپ گواردیولاگروهش از دوره های طولانی تسلط برخوردار بود اما نتوانست راهی را برای دفاع قاطع PSG پیدا کند و جانلوئیجی دوناروما ، دروازه بان اول لیگ قهرمانان اروپا.

سیتی که در اوایل بازی عقب افتاده بود ، چندین موقعیت برای گلزنی داشت تا دومین بازی تعیین کننده را با آن به ثمر برساند رحیم استرلینگضربه سر سر به میله و برناردو سیلوا ضربه زدن به چوب از ریباند با تور خالی در مقابل او. سیتیزن ها در اولین شکست مرحله گروهی خود از سپتامبر 2018 ، 7 تلاش روی دروازه داشتند.

READ  نکات اورتون - لیورپول - انتظار جادوی مرسی ساید را نداشته باشید

گواردیولا پس از بازی از بازی در سطح پایین خودداری کرد و نتیجه ای دقیق ارائه داد و گفت: “ما امشب خوب غذا می خوریم ، یک لیوان شراب می نوشیم ، بازیابی می کنیم و برای بازی با لیورپول آماده می شویم.” من سیتی دوباره بدون حضور خواهد بود ایلکای گوندوگان و الکساندر زنچنکو پیش از سفر خود به مرسی ساید.

لیورپول اولین شکست خود را در 17 بازی خانگی لیگ برتر با منچسترسیتی در دو دیدار اخیر آنفیلد (W12-D5-L1) تجربه کرد. قرمزها در آن زمان در بحران مصیبت ناگوار بودند و با جردن هندرسون و فابینیو به عنوان همکاری مدافع میانی شروع کردند ، که منجر به پیروزی 4-1 سیتیزن ها شد.

لیورپول 3.002/1 این تنها تیمی است که هنوز در لیگ برتر این فصل شکست نخورده است (W4-D2-L0) و لباس یورگن کلوپ نیز بیشتر از هر تیم دیگری گلزنی می کند (15). قرمزها اکنون در 16 بازی لیگ برتر (W12-D4-L0) شکست نخورده اند و معیارهای داده های عملکردی قابل توجهی را در طول دوباره ظهور خود از ماه مارس تولید کرده اند.

شهر منچستر 2.504/6 تیم پپ گواردیولا در چهار بازی از 6 بازی لیگ ، هیچ ضربه ای بیش از این نداشته است. با این وجود ، سیتیزن ها بهترین دفاع را به خرج می دهند و در سه مورد از شش رویارویی خود تا کنون با وجود برنامه دشوار افتتاحیه ، با شوت دروازه ای برخورد نکرده اند.

رویارویی دو تیم لیورپول و منچسترسیتی موضوعاتی سرگرم کننده است. در واقع ، هشت مورد از 10 دو مسابقه اخیر تولید شده است بیش از 2.5 گل 1.7611/8 با در نظر گرفتن اینکه یورگن کلوپ و پپ گواردیولا چگونه می توانند تیم خود را تقویت کنند ، قطعاً ارزش کمی در حمایت از رویکرد مبتنی بر اهداف وجود دارد.

READ  کریک و رونی ممکن است به زودی در لیگ برتر هدایت شوند

با این حال ، با قیمت بیشتر ، گرفتن لیورپول +0 ، 0.5 در 1.855/6 در بازار معلولین آسیایی برجسته است. منچسترسیتی به طور مرتب در سفر به آنفیلد پرحاشیه زحمت می کشد ، در حالی که گواردیولا در بازیهایش مقابل کلوپ بیشتر از هر بازی دیگری در دوران حرفه ای خود شکست خورده است. بازدیدکنندگان همچنین پس از 7 هفته آزمایش مقابل چلسی و پاری سن ژرمن به میدان می روند.

حمایت از گزینه نقص آسیایی به ما نصف سود می دهد در صورت تمام شدن بازی و همچنین در صورت کسب افتخارات برتر لیورپول ، پرداخت کامل آن. تنها راهی که می توانیم سهام خود را از دست بدهیم این است که منچسترسیتی حداکثر امتیاز را کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.