قرمزها را برای یک فصل مشخص کنید


نایب قهرمانی در این فصل لیگ برتر ممکن است پیشرفت قابل توجهی برای منچستر یونایتد زیر نظر اوله گونار سولسکایر اما آنها در کار حل و فصل دوم بهترین نیستند. این غنائم است که باشگاه خود را با آن اندازه گیری می کند و این راه همیشه بوده است.

تصدیق این مسئله ما را به واقعیت های ناراحت کننده ای برای قرمزها در آستانه فینال عصر چهارشنبه لیگ اروپا در گدانسک رهنمون می کند ، روایت هایی که جمع می شوند و این بازی را بی نهایت فراتر از یک رویداد نمایشی می سازند. آخرین فرصتی که آنها ادعا کردند ظروف نقره بود ، استفاده از “سه برابر” ژوزه مورینیو در تمام سال 2017 بود و بعلاوه این اولین فینال نروژی به عنوان سرمربی یونایتد بعد از چهار نیمه بازی گمشده.

این احتمال واقعی را اضافه کنید که تنها چهار روز بعد رقیب اصلی آنها سیتی ممکن است قهرمان اروپا شود و این یک رقابت می شود که یونایتد به راحتی نمی تواند شکست بخورد. این کل مبارزات آنها را تعریف خواهد کرد. این یا پیشرفت های انجام شده در 2020/21 را قانونی می کند یا مدیر و تیم آنها را تقریباً مرد انتخاب می کند: از این بدتر ، به عنوان افراد کم درآمد.

همه اینها یک بار سنگین برای نود دقیقه فوتبال است و این حتی قبل از رسیدن به حریفان یونایتد است که کاملاً نباید از آنها بها داد.

مردان سولسکایر به درستی 6/5 مورد علاقه هستند و باید مورد حمایت قرار گیرد تا غالب شود ، بنابراین فصل خود را در سطح بالایی به پایان می رسانید اما انتظار نداشته باشید این چیزی شبیه یک امر سرراست باشد. در واقع ، دیدار نهایی منچستر یونایتد می تواند به سیم منتهی شود.

READ  فرناندز در میان هرج و مرج، قابلیت اطمینان خوشامدگویی را ارائه می دهد

اونای در یک زیردریایی زرد زندگی می کند

ویارئال ممکن است در فصل گذشته در لالیگا چند مکان پایین بیاید اما اولین سال مسئولیت آنای امری با بازسازی شهرت خود پس از آرسنال هنوز هم از نظر مثبت به طور گسترده ای مورد توجه قرار گرفته است

زیردریایی زرد که کاملاً منظم ، متبحر و دارای مهارت فنی و در زمان استراحت است ، در لیگ بیشتر از آنچه که در گذشته برگزار می شود ، اما نمایش های ثابت آنها برای لیگ اروپا ، جایی که مرحله گروهی و مرحله حذفی برگزار می شود ، اختصاص داده شده است. همه راحت و شکست ناپذیر بودند.

شاید این امر با توجه به اینکه امری متخصص لیگ اروپا است ، تعجب آور نیست. در سه بار متوالی ، وی سویل را در تمام طول راه گرفت. این به طرز حیرت انگیزی پنجمین فینال او خواهد بود.

آنچه بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرد لباس اسپانیایی دوام آنها است فقط یک بار در لیگ آنها بیش از دو گل مغلوب شده اند و این گل در نیوکمپ رخ داده است. در همین حال ، 50 امتیاز بسیار قابل احترام پس از به ثمر رساندن اولین بار در بازی ها ، چیزی که دوست دارند زود انجام دهند جمع شد. 30 درصد جذابیت لیگ آنها در 20 دقیقه ابتدای بازی به ثمر رسیده است.

ویارئال 7/2 است که در شکست در بازار نیمه نتیجه پیشرو است.

لغو دیگری

اگر یونایتد خود را پشت سر بگذارد ، بعید به نظر می رسد که حتی در فاکتورهای واقعی نیز وحشت داشته باشد. آنها در طول فصل عادت کرده اند که از دست دادن موقعیت ها بازیابی کنند و 31 امتیاز را بدست آورند.

READ  آمارها چه می گویند: آمارهای Opta نشان می دهد که واردی چگونه با خون تازه غذا می گیرد

با این وجود اگر الگوی امتیازدهی هر دو تیم شروع درخشان اسپانیایی ها و گل تساوی از لیست علاقه مندان را به همراه داشته باشد ، انتظار نداشته باشید که این بازی روند خوشامدگویی در سال های اخیر را ادامه دهد که خوشبختانه فینال لیگ اروپا با پر از گل. در 20 بازی اخیر ما شاهد میانگین 3.6 در هر بازی بوده ایم که فقط یک 0-0 و یک 1-0 در میان آنها بوده است.

در اینجا سخت خواهد بود ، اما با محافظه کاری ، اختیارات هر دو طرف قابل قبول است و این را می توان بر اساس رویکرد یونایتد و ویارئال به “بازی های بزرگ” در 2020/21 فرض کرد.

برای مبتدیان ، اگرچه به سختی به درگیری روز چهارشنبه مربوط می شود ، باید اظهار داشت که سابقه هر دو تیم در برابر هم سن و سالان خود صریحاً کمی زباله است. ترکیبی ، از 22 بازی مقابل “شش بزرگ” در انگلیس و شش تیمی که بالاتر از ویارئال به پایان رسیدند ، تنها دو پیروزی به دست آمد. آنچه که در اینجا مهم است این است که تساوی های فراوان و بیشتر از آن ، بازی های زیادی وجود دارد که در آن همه و همه پایان نخواهند داشت.

امری افتخار بزرگی در بن بست هایی خواهد داشت که در برابر آن برنامه ریزی شده است هر دو غول مادرید در حالی که بازدید از شش رقیب برتر رئال سوسیداد و رئال بتیس هر دو با نتیجه 1-1 به پایان رسید. به همین ترتیب ، Solskjaer به سختی می توانست لذت خود را از نفی لیورپول ، آرسنال و چلسی (دو بار) مهار کند.

معمولاً این یک اشتباه احمقانه است که در یک فینال از خط امتیاز استفاده کنید. هر چند اینجا نیست نتیجه 1-1 در 11/2 ارزش فوق العاده ای دارد.

READ  پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه از GW14

مورنو و کاوانی

چنین سناریویی یونایتد را محکم در چارچوب قرار می دهد ، با نیمکت کمی بهتر از بازیکنان و تمایل به گلزنی در اواخر این فصل ، قدرت ماندن آنها را برجسته می کند.

که فقط این س leavesال را باقی می گذارد که چه کسی قهرمان خواهد شد؟ چه کسی عناوین را به دست می آورد؟

ادینسون کاوانی در این زمینه با اروگوئه که از یک درز غنی از فرم گلزنی لذت می برد از اواخر. هیت من یونایتد در ده حضور اخیر خود 9 بازی را تبدیل کرده است ، از جمله یک ضربه شگفت انگیز در مقابل فولام.

در مورد ویارئال ، سخت است که از کنار جرارد مورنو به عنوان تهدید اصلی آنها برای گلزنی عبور کنیم. لذت بردن از بهترین کارزار شغلی در سن 29 سالگی بین المللی اسپانیایی در این مدت 29 بار گلزنی کرده است ، که برابر با یک گل در هر 119 دقیقه در تمام مسابقات است ، و اوایل سپتامبر است.

کاوانی 2/9 است که آخرین گلزن است. با توجه به اینکه او در هر دو پای نیمه نهایی یک بریس به ثمر رساند ، 17/2 در دسترس را برای گل زدن به دو یا بیشتر رد نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.