قرمزها برای صعود به مرحله آخر 16لیورپول – آتالانتا
چهارشنبه 25 نوامبر ، ساعت 20:00
BT Sport

لیورپول در آنفیلد برتری دارد

لیورپول با عملکرد فوق العاده و پیروزی برابر لستر در آنفیلد در روز یکشنبه از بحران مصدومیت اخیر خود کنار رفت تا امتیازات با تاتنهام ، رهبر لیگ برتر را افزایش دهد. نحوه پیروزی سرخ ها برای کسانی که امیدوار به کسب عنوان قهرمانی دور از قهرمان هستند هشدار شومی به نظر می رسد یورگن کلوپطرف بسیار عالی است.

مرسی سایدرها در میان بحران تیمی که آنها را از بین برده است ، به موفقیت 3-0 خود دست یافتند ویرجیل ون دیک، ترنت الكساندر-آرنولد، جو گومز، جوردن هندرسون ، تیاگو آلکانتارا و محمد صلاح. اما لباس خسته شده لیورپول از همان سوت اول شایع بود زیرا آنها رکورد جدید باشگاهی 64 بازی در لیگ داخلی را بدون شکست و در سبک زیبا ثبت کردند.

با این حال ، نگرانی های کلوپ وقتی بدتر شد نبی کیتا مجروح شد با این وجود ، امیدی وجود دارد که در دسترس بودن باشد هندرسون، تیاگو و احتمالاً حتی اشتباه برای مسابقه اواسط هفته ، در حالی که Xherdan Shaqiri نیز می تواند به عقب برود پس از اینکه به دلیل مشکل تناسب اندام در آخر هفته محروم شد.

آتالانتا موفق به شلیک نمی شود

آتالانتا اولین تساوی 0-0 خود را در سری A بیش از یک سال انجام داد زیرا پسران برگامو روز شنبه در اسپزیای پست برگزار شدند. در خارج از خانه اخیر ، به نظر می رسد که تا حدودی تخلیه شده است ، نراتزوری احساس کرد که لیاقت بیشتری را از این مسابقه داشته است ، زیرا دخانیات زاپاتا، و همچنین دیدن یک رابین گوسنس گل برای آفساید محروم شد.

READ  چلسی با سیتی به عنوان مدعی قهرمانی نزدیک شده است

سرمربی جیان پیرو گاسپرینی اعتراف کرد که آتالانتا پس از وقفه های بین المللی با تعداد زیادی از بازیکنان خارج از خانه ، در تلاش برای کنار آمدن است اما رئیس La Dea بلافاصله پس از بن بست ، از تیم خود دفاع کرد ، نتیجه ای که باعث شد تیم Bergamo شش امتیاز از میلان جدول رده بندی بالاتر داشته باشد هشت دور عمل در برترین پروازهای ایتالیا.

آسیب ها و غایبان حداقل برای گاسپرینی در حال روشن شدن است. مارتن دو رون، گوزنس و دروازه بان پیرلوئیجی گولینی همه در حال بازگشت هستند و آتالانتا بدون تنها دو بازیکن اصلی تایید به آنفیلد می رود – روسلان مالینوفسکی آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد در حالی که در وظیفه بین المللی و مدافع میانی متیا کالدارا مصدوم است.

لیورپول موفق شد 5-0 موفقیت کسب کند ، زمانی که دو تیم در MD3 در ایتالیا شمشیر زدند و قرمزها در حال پیروزی بر یک تیم سری A در یک رقابت اروپایی برای اولین بار از 2007/08 هنگام اعزام اینترمیلان در هر دو هستند ناک اوت میزبان همچنین در اینجا چهارمین پیروزی متوالی در لیگ قهرمانان را دنبال می کند.

آ لیورپول 1.695/7 با پیروزی ، مرسی سایدرها با دو مرحله اقدام به مرحله یک هشتم نهایی می روند و تیم تخلیه شده یورگن کلوپ در دیدار یک طرفه یکشنبه با لستر ، توانایی های خود را به نمایش می گذارد.

از آن زمان حمایت بازار پس از قرمزها دنبال شد ، آنها از زمان تساوی دربی ماه گذشته مقابل اورتون W6-D1-L0 را از بین بردند.

READ  نکات فوتبالی سه شنبه - ارزش کارت در پورتو مقابل لیورپول

دوتا از آتالانتا 4.804/1 سه شکست سنگین در رقابت های اروپایی توسط حریفان انگلیسی اتفاق افتاده است و La Dea به آنفیلد رسیده است که از زمان وقفه بین المللی در ماه اکتبر ، تنها دو پیروزی در هشت (W2-D3-L3) را به دست آورده است. حتی بیشتر نگران کننده ، مهمانان معمولاً گلزنی در چهار مسابقه اخیر خود فقط دو بار صعود کرده اند.

لیورپول در 10 دیدار از 12 دیدار خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا در 2020/21 حداقل دو بار موفق به گلزنی شده است و سرخ ها باید به خوبی قادر به افزایش اهداف بازگشت آتالانتا باشند. این بازدیدکنندگان تاکنون در 6 بازی از 11 بازی خود در سری آ و اقدام قاره ای چندین گل به ثمر رسانده اند و در این مرحله فقط دو کلین شیت ثبت کرده اند.

در مجموع ، 22 مسابقه از 23 مسابقه دو نفره لیگ و لیگ قهرمانان اروپا را تولید کرده است بیش از 1.5 گل این اصطلاح اما با بیش از 2.5 گل تجارت در یک فوق العاده لاغر 41/15/2، من خوشحالم که ترکیب می کنم پیروزی در خانه و بیش از 1.5 گل با جذابیت 1.75 از طریق چند بازی همان بازی Betfair Sportsbook.

در صورت پیروزی قرمزها با هیچ خط امتیازی غیر از 1-0 ، ما پول پرداخت خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *