فیلیپین با دارندگان مجوز POGO سخت گیری می کند


در فیلیپین و گزارش شده است که رئیس جمهور رودریگو دوترته (تصویری) قانونی را امضا کرده است که برای بیش از دو برابر میزان مالیات جمع آوری شده از دارندگان داخلی مجوز بازی های خارج از کشور طراحی شده است.

طبق گزارشی از Inside Asian Gaming ، Bayanihan جدید برای بازیابی به عنوان یک قانون نیاز به شرکت های iGaming دارای یک مجوز اپراتور بازی های دریایی فیلیپین (POGO) برای پرداخت 5٪ مالیات از گردش مالی به جای درآمد با نرخ ارز رسمی استفاده شده برای محاسبه معادل محلی هر مقدار بدهی به ارزهای خارجی.

تحریم های جدی:

این جدید مالیات حق رای دادن برای بالاتر از هر اپراتور محلی iGaming اعمال می شود گردش مالی ناخالص ماهانه یا حداقل درآمد از قبل تنظیم شده. منبع جزئیات این که ساختار تجدید نظر شده برای بدست آوردن پول نقد بیشتر طراحی شده است برای کمک به جبران کسری تخمینی 3.4 میلیارد دلار در صندوق امداد ویروس کرونا ویروس کرونیا و علاوه بر این مجازاتی تعیین می کند که در نهایت می تواند شرکت های غیرمجاز را ببیند بدون مجوز مجوزهای POGO خود را سلب کردند.

محافظت اجتماعی:

سناتور فیلیپین فرانکلین دریلون گفته می شود از مصاحبه با پخش کننده رادیوی محلی DWIZ استفاده کرده است تا ادعا کند که این اقدام جدید برای گرفتن سهم مالیاتی امسال از دارندگان پروانه POGO تا تقریباً 361.2 میلیون دلار با پول اضافی در نظر گرفته شده برای استفادهبرای تأمین بودجه انواع مختلف کمک هابرای بخشهایی که اخیراً تحت تأثیر قرار گرفته اند پاندمی ویروس کرونا.

READ  Kalamba Games به تازگی بازی اسلات جدید Goblins and Gemstones را راه اندازی کرده است

سرکوب فعلی:

طبق گزارشات ماه گذشته فیلیپین مجاز بود فقط 29 شرکت از 60 شرکت که قبلاً پس از برداشتن قفل انسداد ناشی از ویروس کرونا در سراسر کشور مجوز POGO را برای بازگشایی در اختیار داشت. علاوه بر این در داخل بازی های آسیایی توضیح داد که این است همه بخشی از یک کمپین طولانی مدت است که تلاش می کند چنین عملیاتی را بدست آورد تا سریعتر به تعهدات مالیاتی فدرال خود عمل کنند و هر کسری برجسته ای را ارج نهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *